امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خصوصیات اعضای ss501 (با قبلیه فرق داره)

Tongue 
هیون جونگ در واقع آدمی آرام و کم حرف و گوشه گیر هست .. وقتی دوستاش پیشش نباشن به سختی می تونه با دیگران ارتباط برقرار کنه .. روی همه اینها خجالتی بودنش رو هم اضافه کنین .. در رابطه کیو جونگ میگه : هیون جونگ رو تنهایی بفرستین یک مجلس عمرا متوجه بشین که هیون جونگ اونجا وجود داره .. چون تنها یک گوشه می شینه .. ساکت و آروم کسی متوجه حضورش در اون جمع هم نمیشه .. مگر اینکه مجبور بشه اونجا حرفی بزنه .. از قبل با ماها تمرین می کنه که اونجا چی بگه ..

از این نظر میشه گفت هیون جونگ بسیار پسر توداری هم هست .. و در جمع هایی که تنهایی شرکت می کنه .. گوشه گیر هم میشه .. هیون جونگ خیلی مهربونه با دوستاش و بهترین حامی برای اون هاست .. یونگ سنگ در این رابطه میگه : وقتی هیون جونگ پیشتون هست هیچ وقا احساس بی دفاعی نمی کنین .. می دونین که اون همیشه از شما حمایت می کنه .. خیلی مصممه … فقط کافی بفهمه یکی حق شما رو خورده .. تا آخرین لحظه از حق شما دفاع می کنه .. من عاشق این رفتارش هستم .. چون در کنارش هیچ وقت احساس بی دفاعی نمی کنم …

هیون جونگ خیلی خنده رو هست .. خیلی شلوغه البته اینو قیافه آرومش اصلا نشون نمیده .. در بیشتر مواقع با دوستانش باشه خیلی شوخه .. پر حرفه و خیلی شیطون … هیونگ جون در این رابطه میگه : همه بیشتر مواقع هیون جونگ رو آروم و ساکت می بینن .. اما اینجوری نیست .. هیون جونگ خیلی شلوغ و شوخه .. کارایی می کنه که آدم از خنده دل درد میگیره .. خیلی حرف میزنه پیش ما روش هم یهو یه حرف هایی میگه که آدم می مونه این حرف رو از کجا آورد .. کلا اگه بهترین دوستش باشی و کنارش باشی حوصلت اصلا سر نمیره ..

اون آدم مبارزیه .. تا آخرین لحظه برای حقش یا هر چیزی می جنگه .. و تسلیم نمیشه .. خیلی خوش خوابه .. اوفففففف اگه خواب باشه و بخواین بیدارش کنین واویلا .. که با بمبم بیدار نمیشه .. چون خوابش سنگینه .. خیلی پر خوره .. و از تنها چیزی که متنفره و نمی خوره .. تخم مرغه .. روش تنبل هم هست اما حساسه بر روی نظم بعضی وسایلش .. اگه نظمش رو بهم بزنین واویلا … آدم کم حوصله ای هست … روی همه این ها کمی وسواس بودنش رو هم اضافه کنین .. آدم عصبی هست .. اما در کل دیر عصبی میشه .. از خصوصیات بدش که خودش میگه اینه که دم دمی مزاجه و یک چیزی زود بهش بر می خوره .. در این باره جونگ مین میگه : هیون جونگ خیلی دیر عصبی میشه .. اما وقتی عصبی دیگه خدا نشون نده .. در اینجور مواقع ما می دونیم که نباید پیشش بریم .. تند تند راه میره .. زیاد آب می خوره .. و در آخرم هم برای اینکه اعصابش رو آروم کنه خودش رو تو اتاق حبس میکنه و آهنگ گوش میده .. یا هم میذاره از خونه میره .. به احتمال زیاد به ماهیگیری میره برای آروم کردن اعصابش … از این اخلاقش خوشم می یاد .. هر چه قدر هم بد اعصبانی بشه اما دوست نداره دوستاش رو از خودش برنجونه ..

هیون آدم خودساخته ای .. با تلاش خودش خودش رو به اینجا رسونده .. راستی معمولا در کار هاش هم خیلی لجبازه … اگه گیر بده دیگه تموم شد تا اون کار انجام نشه دست بدار نیست .. از همه مهمتر خیلی با تلفن حرف میزنه .. هر یک ماه یک بار هم گوشیش رو عوض می کنه .. یک بار هیونگ جون گفت : این معمولا 8 ساعت روزانه با تلفن حرف می زنه .. همه دوستاش در یک اخلاق هیون جونگ که هیون جونگ رو معرفی می کنه مشترک فکر می کنن اونا میگن بهترین و بزرگ ترین خصوصیت اخلاقی هیون جونگ اینه اون پسری خیلی خیلی خونسرده … و این جور بودنش باعث میشه ما خیلی باهاش راحت باشیم .. راستی هیون جونگ از حشرات و پرندگان می ترسه … اینو می دونستین ؟!؟!
Heo Young Saeng

یونگ سنگ (( پرنس گروه ))
حالا بریم سراغ پرنس گروه .. پسر بچه ای که در یک روز پاییزی در سال 1986.11.3 به دنیا امد .. تک فرزنده یک خانواده ای بود که وضعشون تا حدی خوب بود .. اون نور چشم مادرش بود .. فقط کافی بود یونگ سنگ یک بار از چشم دور بشه که مادرش همه جا رو برای پیدا کردن پسرش زیر رو می کرد .. اما روی همه اینها یونگ سنگ می خواست به خودش متکی باشه .. اون هم سخت می تونست با اطرافش ارتباط برقرار کنه به خاطر همین دوستان زیادی نداشت .. اما هیچ کس نمی دونست این پسر بچه با یک حنجره طلایی به دنیا امده و حالا حنجره ای طلایی یک گروه پرطرفدار آسیایی هست …

یونگ سنگ در واقع آدمی آرام و ساکتی هست .. خیلی کم حرف می زنه .. اگه هم حرف بزنه همه سرتا پا گوش میدن که چی می خواد بگه .. معمولا چیزی از خودش رو لو نمیده .. به خاطر همین پسری آب زیر کاه هست .. نمیشه سر در آورد که چیکار می خواد بکنه .. یونگ سنگ خیلی غیر قابل پیش بینی هست .. در این رابطه هیون جونگ میگه : شناختن یونگ سنگ خیلی سخته .. اما اگه بشناسیش .. دیگه اونو شناختی و می تونی هر حرکتی رو که می خواد انجام بده رو بفهمی .. خیلی غیر قابل پیش بینی .. اصلا نمی فهمی می خواد چیکار کنه یا چی بگه یا چیکار می خواد انجام بده .. چون دوست نداره خودش رو لو بده .. اما برای من این جور نیست چون من یونگ سنگ رو شناختم ….

یونگ سنگ هم مثل هیون جونگ تو دار هست .. اونم در ارتباط برقرار کردن با دیگران مشکل داره .. و سخت می تونه با کسی روی صحبت رو باز کنه یا حرف بزنه .. اما وقتی در جمع دوستانش باشه خیلی شوخ و خوش خنده هست … در این مورد کیو جونگ میگه : هیچ کس یونگ سنگ رو اونجور که بخواد نمیشناسه .. همه از من می پرسن خیلی ساکت و آرامه … چطوری باهاش کنار می یاین .. اما من مخالفت می کنم و میگم نه یونگ سنگ اینجوری نیست .. اون خیلی شوخ و خوش خنده هست .. چرا شماها اونو آرام می بینین ؟؟

اون خیلی مهربونه .. و حامی خوبی برای دوستاش اون برای دوستاش فداکاری می کنه .. چون عاشق دوستاشه .. و حاضره برای حق دوستاش بجنگه .. و نذاره کسی به دوستاش صدمه بزنن .. اون آدم خیلی شلوغیه اما هیچ وقت از خودش شلوغ بودن رو نشون نداده .. دوست داره همیشه روی پایی خودش وایسته .. و به قول خودش چون پسری مامانی هست کمی هم لوس تشریف داره … جونگ مین در این رابطه میگه : اون خیلی مهربونه .. اگه ناراحت باشی طوری می تونه بحث رو عوض کنه که تو ناراحتیت رو از یاد ببری .. حاضر نیست صدمه ای به ما بخوره … وقتی هیون جونگ مریض بود حاضر نشد اون در اون موقعیت تنها بذاره و با اینکه می دونست خطر ناکه اما بازم پیش هیون جونگ موند .. همه میگن شلوغ بودن به یونگ سنگ نمی یاد اما یونگ سنگ به قدر کافی شلوغ هست اما قرار نیست کسی بفهمه … تنها مشکلی من باهاش دارم کمی لوس بودنشه که اونم داره یواش یواش حل میشه ….

یونگ سنگ هم خیلی پر خوره البته خیلی هم یواش می خوره آروم آروم .. خوش خوابه .. و اونم سخت میشه بیدارش کرد .. و شدیدا حساسه به موهاش و صورتش .. وقتی بیدار میشه اولین کاری که می کنه جلوی آینه میره … از خصوصیات بد یونگ سنگ میشه به بد حرف بودنش و تیکه انداختنش اشاره کرد .. یونگ سنگ هم آدم عصبی هست .. هیونگ جون در این مورد میگه : خیلی بد حرفه باید قبول کرد .. یهو یه چیزی میگه که آدم خشک میشه .. نمی دونه ناراحت بشه به این حرف یا بخنده .. خودشم قبول داره که این عادتش رو باید ترک کنه .. تیکه انداختنش به دخترا هم که وای وای .. بعضی وقت ها من خودم باور نمی کنم که یونگ سنگ یه همچین کاری کرد … اما خوب در مورد اعصبانیتش .. بد اعصبانی نمیشه و لی عصبیش کنین شما رو در اون روز بدبخت می کنه .. اونقدر میگه میگه که آخر میگین بابا اشتباه کردم رضایت بده … اگه اینجور بشه بهترین کار اینکه از زیر دستش فرار کنین .. یونگ سنگ خودش هم از این اخلاقاتش خوشش نمی یاد …

یونگ سنگ زیاد کتاب می خونه .. خیلی دوست داره کتاب خوندن رو … . حیوانات خانگی رو هم خیلی دوست البته به غیر از گربه … همه اعضا ء در این موضوع مشترک فکر می کنن که این خصوصیت یونگ سنگ رو توصیف می کنه .. یونگ سنگ آدم اسرار آمیزیه و کسی نمی تونه کشفش کنه … راستی یونگ سنگ از صداهای بلندی مثل صدای ترکیدن بادکنک یا انفجار خفیف می ترسه …
Kim Kyu Jong

کیو جونگ (( مرکز گروه .. ))
حالا هم بریم سراغ مرکز گروه … پسر بچه ای که در یک روز زمستانی در سال 1987.2.24 در یک خانواده نسبتا متوسط به پایین به دنیا امد .. تنها فکرش کمک به خانواده اش بود … و بزرگ کردن خواهر کوچکش … عشق پدرش بود … و کسی که به عنوان آخرین فرد و به سختی عضو گروه شد … اما حالا یکی از پر طرفدار ترین افراد گروه هست .. اون خیلی مهربونه و کسی که حالا عضو یکی از گروه های پرطرفدار آسیا هست …

کیو جونگ پسری هست خودساخته ای هست .. و برای رسیدن به اهدافش تلاش های زیادی کرد ..خیلی آرام هست .. سعی می کنه معمولا بر احساساتش تسلط داشته باشه .. اونم متاسفانه در ارتباط برقرار کردن با دیگران مشکل داره … خیلی پسر خانواده دوستی هست و همه تلاش هاشو رو برای خانواده اش می کنه … یونگ سنگ در این مورد میگه : کیو جونگ عشق خانواده اش هست .. تمام تلاشش برای خانواده اش هست .. اون عاشق پدرش هست .. من عاشق رابطه این پدر و پسر هستم … وقتی با کیو جونگ و خانواده اش هستس هیچ وقت احساس غریبی نمی کنی .. چون انگار سال هاست با اونها زندگی کردی و عضوی از اون خانواده هستی .. درست مثل خود کیو جونگ ….

کیو جونگ درست مثل بردار بزرگ گروه هست اون آشپز خوبیه .. و سعی می کنه تمام کارهای بچه ها رو انجام بده … و در هر مورد از دوستانش حمایت می کنه .. خیلی خوش خنده و شوخه .. در جمع دوستانش باشه که واویلا … در کار هاش سرسخته .. و تا آخرین لحظه میره جلو .. جونگ مین در این مورد میگه : کیو جونگ وقتی بخواد کاری رو انجام بده برای به پایان رسوندن اون کار تا آخر میره .. نمیتونی جلوش رو بگیری چون جلوت وایمیسته .. و باهات مبارزه می کنه و بعد دوباره به کاری که قراره تمومش کنه فکر می کنه .. می دونم تسلیم نمیشه .. تا آخر خط میره تا موفق بشه … من این اخلاقش رو دوست دارم ..

کیو جون راز دار خوبیه و همیشه سعی می کنه به نوحیه مشکلات دوستانش رو حل کنه .. حاضره در این راه فداکاری هم کنه تا دوستانش به مشکل برنخورن .. و ناراحتی اون ها رو نبینه .. هیونگ جون در این رابطه میگه : ناراحت باشی و مشکلی داشته باشی اولین کسی که می تونی بهش سر بزنی و هر چی که تو دلت هست رو خالی کنی … کیو جونگه .. به حرفات گوش میده و هیچی نمیگه .. آرومت می کنه و حتی اگه بتونه دنبال راه چاره می گرده .. نمی ذاره ناراحت بمونه .. همیشه کنارت می مونه .. تا تو ناراحتیت رو فراموش کنی … اون همیشه برادر بزرگتر من بوده و هست …

کیو جونگ هم مثل بقیه پر خوره .. زود زود غذا می خوره .. کم خوابه و خواب سبکی داره .. با کوچکترین صدا از خواب بیدار میشه … نسبت به حیوانات حساسه و می یونه خوبی باهاشون نداره .. از خصوصیت بد کیو جونگ میشه به عصبی بودنش و نا آرام بودن اعصابش اشاره کرد .. روی این ها رسما کسی که دعوا کنه … شما می دونستین کیو جونگ به صورت حرفه ای بوکس کار کرده … در این مورد هیون جونگ میگه : آدم عصبیه اما سعی می کنه نشون نده .. می دونم اعصابش ناآرومه .. از حرکانش نگاهش کاملا میشه فهمید .. می دونم در گذشته چیا کشیده .. اما حالا دوست دارم در آرامش باشه .. اما دعوا کردنش هم یه مشکله .. برای دفاع از دوستاش و خانواده اش هر کاری رو می کنه تا زدن یه نفر … اگه کسی چیزی بگه و بهش بر بخوره اول به آرامی جلو میره .. اگه طرف نگرفت صداش رو بلند می کنه .. اگه دیگه طرف هیچی نفهمید یک مشت می خوابونه رو صورتش .. و کار به دعوا میکشه .. در این مورد کیو جونگ هیچ وقت کم نیاورده .. اگه می خواین کسی رو به همراهتون ببرین تا از شما دفاع کنه .. کیو جونگ رو به شما پیشنهاد می کنم اون بهترین آدمه ..

کیو جونگ آدم احساساتی هم هست اما سخت احساساتش رو بروز میده … اعضاء در این نکته با هم مشترکن خصوصیتی که کیو جونگ رو توصیف می کنه .. مهربون بودنشه .. کیو جونگ مهربون و خوش رفتار گروهه … کیو جونگ از ارتفاع و بلند شدن هواپیما .. می ترسه ..
Park Jung Min
جونگ مین (( جذاب گروه … ))
حالا هم بریم سراغ جذاب گروه … پسر بچه ای که ناخواسته در یک مزرعه در یک روز بهاری در سال 1987.4.3 پا به این دنیا گذاشت .. او تا 14 سالگی در این مزرعه کنار مادر بزرگ و پدر بزرگش زندگی کرد .. و در 14 سالگی به پیش خانواده برگشت اما 2 سال بعد از پیش خانواده رفت و در یک دبیرستان شبانه روزی درس خوند .. اون از اول هم صدای گیرایی داشت .. اون همکلاس یکی از اعضای گروه بود .. و دنبال راهی بود که خودش رو به خانواده اش اثبات کند .. اون به غیر مادرش با هیچ کس رابطه خوبی نداشت .. تا که موفق شد و حالا عضو یکی از گروه های پرطرفدار آسیا هست …

جونگ مین شیطون و بلا گروه هست .. مزه گروهه ..خوش خنده و پر حرف و تنها کسی که در گروه معمولا حرف می زنه در برنامه ها .. شوخ هست شدیدا … راحت با اطرافش ارتباط برقرار می کنه .. خیلی مهربونه .. اما کارهایی ازش سر میزنه که دوستانش شاخ در می یارن .. اون سوپرایز کننده خوبیه … هیون جونگ در این رابطه میگه : واو جونگ مین .. حاضرم وقتی میرم مسافرت اولین نفر جونگ مین رو کنارم ببرم .. چون عمرا با جونگ مین حوصلتون سر بره .. یک روز نباشه کنارمون .. زود احساس می کنیم یه چیزی کم داریم .. یا یه چیزی رو گم کردیم … همه دنبالش میگردن .. نمی دونم اما واقعا به حضورش عادت کردیم … جونگ مین صدا و مزه گروهه ….

اون لجبازه .. گیر میده .. شوخی می کنه .. زیاد می خنده … دوست داره به دوستاش گیر بده .. و یه جوری باهاشون شوخی کنه … اما در واقع این جوری جونگ مین اصلی رو از نظر ها پنهون می کنه … کیو جونگ در این مورد میگه : جونگ مین همیشه خند رو . خیلی شلوغ و شوخ و پر حرف دیده شده … همیشه خنده گروه ما بوده .. اما در واقع آدمی احساساتی و غمگینیه .. اون اینجوری احساس اصلی خودش رو از نظر دیگران پنهان می کنه .. بی خیال همه چیز شده و فقط برای هدفش زندگی می کنه … من به خاطر همین هست که خیلی دوستش دارم اون خودساخته و سر سخت هست ….

اون از دوستاش دفاع می کنه و حاضره به خاطر اونها دعوا هم کنه … در این مواقع هیچ کس جلو دار جونگ مین نیست … چون اون عاشق دوستاشه … در این مورد یونگ سنگ میگه : جونگ مین از یک برادر هم برای آدم فراتره .. نمی ذاره حقتون پایمال بشه .. اون عاشق دوستاشه .. چون دوستاش رو عضو خانواده اش می دونه .. اگه ناراحت باشی … راحت می تونه حال و هوات رو عوض کنه .. فقط کافیه بگی ناراحتی جونگ مین دست بکار میشه .. تا هر چی ناراحتی داری رو از بین ببره .. خیلی روک و روراسته .. دروغ نمیگه .. می تونم بگم به راحتی میشه بهش اعتماد کرد .. درسته بعضی وقت ها اذیت می کنه اما نباشه .. به نظر من نصف گروه هم نیست … اون دوست منه و هم برادر من …

جونگ مین روک و روراسته .. از دوروغ متنفره .. خیلی شیطون و شلوغه .. با خندهاش و چشمکاش چه کارا نمی کنه … اما اگه لجباز نبود نمی شد … نه ؟؟ خیلی لجبازه .. روش اعصبانی هم هست .. جونگ مین میگه منتفرم از این اخلاقم .. بد اعصبانی میشم … هیونگ جون در این رابطه میگه : جونگ مین اعصبانی بشه بهتره دنبال سوراخ موش بگردین .. که دستش نیوفتین … اونقدر داد بی داد می کنه که .. نگو .. خودشم یه سیلی هم آخرش .. وای وای .. به خاطر همین وقتی جونگ مین اعصبانی میشه همه یه اتاق قایم میشن .. اما در کل خیلی دوستش دارم … وقتی نیست حوصله ام سر میره .. خیلی بهش عادت کردم .. باید اعتراف کنم .. بدون اون یه چیزی رو کم دارم … اون با محبت ترین و بهترین دوست منه ..

جونگ مین خوش خوابه و به نور و صدا حساس.. توصیه نمی کنم برین بیدارش کنین چون رسما یه دست کتک ازش می خورین .. عشق حیوانات خانگیه .. دوست داره مزرعه دار بشه .. اون خیلی پر خوره … و عاشق هویج … جونگ مین خیلی هویج می خوره .. به هر مدل .. جونگ مین احساساتی … هست اما اونم بروز نمیده .. همه گروه در یک موضوع مشترکن .. که این خصوصیت جونگ مین رو توصیف می کنه .. اون مزه گروهه … راستی جونگ مین از تاریکی و صداهای بلند تا حدی می ترسه …
Kim Hyung Joon

هیونگ جون (( baby گروه … ))
و در آخر هم بریم سراغ baby گروه … خوب پسر بچه ای که در یک روز تابستونی در سال 1987.8.3 به دنیا امد .. اون فرزند بزرگ خانواده بود .. اون عاشق مادرشه .. و حاضره برای مادرش هر کاری کنه … اون در مدرسه شبانه روزی با یکی از اعضای گروه (( جونگ مین )) هم کلاس بوده … کسی از کجا می دونست این پسر بچه لاغر اندام یک روز عضو کوچک یکی از گروه های پر طرفدار آسیایی میشه …

صدای اصلی گروه هیونگ جون … خیلی مهربون و احساساتیه .. کسی که نمی تونه جلوی اشکاش رو بگیره .. دوست نداره بزرگ بشه و همیشه از سنش کوچیک تره .. اخلاق بچه گونه ای داره … در این مورد کیو جونگ میگه : هیونگ جون .. احساساتی گروه .. خیلی آرومه با همه کنار می یاد … زود اشکش در می یاد … مثل بچه هاست .. راحت می تونی بفهمیش … دوست داره احساساتش رو بروز بده .. من عاشق این رفتارشم .. کاش منم اونجور بودم …

هیونگ جون عاشق دوستاشه .. حتی دوست نداره به تار موی یکیش هم چیزی بشه .. اون با اینکه رفتاری مثل بچه ها داره اما در واقع آدم سر سختیه .. خیلی شیطونه و شلوغه .. وای عاشق کل کل کردنه .. در این مورد جونگ مین میگه : هیونگ جون .. دوست داره کل کل کنه .. کم هم نمی یاره .. شیطونی شلوغیش بگیره .. به به .. دیگه کسی نمی تونه جلوشو بگیره .. اما فکر کنم در این مورد رقیبش منم ….. هیونگ جون نباشه .. من مهترین چیزم تو زندگی رو گم کردم .. خیلی دوستش دارم ..

هیونگ جون وسواس داره .. کمی به تمیزی .. درست مثل هیون جونگ .. اون نمی تونه جدی باشه .. جدی بودن رو دوست نداره اما گاهی وقت ها فکر کنم جدی بودن بهش لازم بشه … در این رابطه یونگ سنگ میگه : هیونگ جون راحت میشه در سه کلمه توصیفش کرد .. بچه و احساسات و مهربان … این خصوصیات هیونگ جونه .. از بچه بچه تره .. اما در واقع خیلی مهربون و احساساتی .. نمی تونه جدی باشه .. اگه قیافه جدی به خودش بگیره .. خیلی خنددار میشه … دوست داره .. در همه چیز موفق بشه .. برای این هم همه کار می کنه … دوست دارم این اخلاقش رو .. هیونگ جون همیشه خودش رو نشون میده …

هیونگ جون خوش خوابه اما راحت بیدار میشه .. خیلی پر خوره .. تندتند هم غذا می خوره .. عاشق مادرش هست .. خیلی هم به مادرش وابسته هست .. تو گروه بیشتر از همه اعضا ء به هیون جونگ وابسته هست .. عاشق حیوانات خانگی هست و یک سگ داره به نام شکلات … از اخلاق های بدش میشه به بی فکر بعضی کارا رو کردن و زود عصبی شدنش اشاره کرد .. در این مورد هیون جونگ میگه : هیونگ جون یهو یه حرفی رو میگه .. چند دقیقه بعد می فهمه اشتباه بوده .. سعی می کنه اشتباهش رو جبران کنه .. ما دیگه به این کارش عادت کردیم .. زود عصبی میشه و زود هم آروم .. وقتی عصبی بشه یا دادی میزنه .. میره اتاق درو می کوبه .. بعد 5 دقیقه بر می گرده انگار چیزی نشده … همه چیز از اول … همه رو خوب درک می کنه .. اون برادر کوچک منه که عاشقشم ….

هیونگ جون همیشه یکی از حامیان گروه بوده .. درسته مثل بچه هاست اخلاقش اما همیشه بهتر از بزرگتر ها بوده … اون عاشق دوستاشه .. در همه مدل از دوستاش حمایت می کنه و همیشه کنار دوستاشه … گروه در این مورد مشترکه که این خصوصیت هیونگ جون رو توصیف می کنه بچه بودنش و احساساتی بودنش …. هیونگ جون احساسات گروهه .. هیونگ جون از تاریکی و تنهایی و جانواران دریایی می ترسه …

خصوصیات اعضای ss501 (با قبلیه فرق داره) 1

.

.

سپاس یادتون نره!Smile
Lєσ
پاسخ
 سپاس شده توسط www.sara.love ، mobina bieber ، One direction love me ♥ ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، ayshaaa.1381 ، Adl!g+ ، small rose ، لی مین هو3 ، pink apple ، ko*minam ، hand ، k h g ، オスイン
آگهی
(02-01-2014، 20:50)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sara.love نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2014، 20:48)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-01-2014، 20:46)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sara.love نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آورین Big Grin
خیلی خوب بود .
ممممممممممممممممممممیسی آجی .
خواهش می کنم عزیزمBig GrinSmileWink
قابل نداشت!Heart

می دونم TongueTongue
ندونی چه کنی عزییییییییییییییییییزم!
Lєσ
پاسخ
اون سومیه بازیگر هم هست اگه اشتباه نکنم چون همشون شبیه به همن
Undecided
ما "جـمْعْ" بوבیمـْ با هـمـْ وَلـْےْ شـُבے تـُـو "مُفْرב

پَـس اَمثــْال تــُو رو بایـב جُوییْـב و "تــُـفْ" ڪرْב

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ×●SomeOne●×
(04-01-2014، 14:26)sara:aramis. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای تو فیلم اف4 یا پسران برتر از گل عزیزمHeart
اولیه توی پسران برتر از گل بود!
فیلمش به نظر من عالیه!
Lєσ
پاسخ
 سپاس شده توسط k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e
(08-11-2014، 13:57)nanaz^.* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2014، 13:44)viva music نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2014، 12:31)nanaz^.* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ازشون خوشم میاد

با اون قیافه هاشون

ایشالا حرفت تیکه نبود که؟؟؟Huh

نه

خب خداروشکر!
منم عاشقشونم!HeartHeart
ممنون از نظرت عزیزم!
Lєσ
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان