امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ساموئل:لطفا کسی به من بی‌احترامی نکند!

این بازیکن که پس از وعده مسئولان استقلال و توافق با مدیر برنامه‌هایش در تمرینات آبی پوشان شرکت کرد بعد از هفته‌ها، روز گذشته در ترکیب آبی‌پوشان به  مدت 90 دقیقه بازی کرد. 
اکنون این بازیکن در صفحه فیس بوک خود پیامی رو به هوادارانش نوشته که به نظر کنایه آمیز می‌آید. متن صحبت‌های ساموئل را در زیر می‌خوانید:
«سلام. از شما ممنونم که در این مدت مرا مورد حمایت خود قرار دادید. هیچ وقت به کسی بی احترامی نکردم و خواهش می‌کنم کسی هم به من بی احترامی نکند. تمام علاقه‌ام به فوتبال است، البته شغل من نیز همین است. فکر نمی‌کنم بازیکنی باشد که دور از خانواده‌اش بخواهد مجانی فوتبال بازی کند. من هنوز هم بازیکن استقلال هستم مگر اینکه کسی به من بگوید که اینچنین نیست. همچنان برای باشگاهم سخت تلاش می‌کنم.»
ساموئل:لطفا کسی به من بی‌احترامی نکند! 1
پاسخ
آگهی
ExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationExclamationچه کارایی مکنن ملت
اینجا همه چی درهمههههههههههههههههههههههههههه
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  حسین توکلی: وزنه برداری در المپیک سنت شکنی نکند
  شاهرودی: کی‌روش عذرخواهی نکند هواداران پرسپولیس را پشت خود نخواهد دید/تیم‌ها پرسپولیس
  لطفا به مردم دروغ نگویید! (از حماسه ی ملبورن تا حماسه ای که مدیران پرسپولیس می گویند)
Thumbs Up وقتی رونالدو و مسی با هم دوست می شوند(طرفتاراران رئال و بارسا لطفا تشریف بیاورند)
  تقدیر از بهرنگ صفری و والتر ساموئل
  راموس: بی احترامی پیکه فضای خوب را بر هم می زند
Music فقط استقلالی ها بیان تو(لطفا)
  ساندرووال:رئال به مابی احترامی کرد
  کوروشی: امیدوارم اخبار مسموم انتقال پیدا نکند
  لطفا سر بخوريد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان