امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زدبازی یعنی این........................

Heart 
زدبازی برای من یعنی حس قدرت وقتی که صدای مهراد تو اهنگ میاد ... شاخ و شونه میکشه ... یه "سلام" میگه

زدبازی واسه ما یعنی اون لحظه هایی که تو کوه .... تو جاده ... حوصلمون سر میره و اهنگ تابستون کوتاهه رو مذاریم به یاد نوستالژی های قدیمی و خاطراتی که تو تابستون داشتیم می افتیم...

زدبازی برا همه زاخارا یعنی انتظار برا اومدن سامان ... یعنی عشق به همه اعضای گروه
یعنی دفاع ازشون وقتی یه نفر بهشون توهین میکنه ... یعنی اون حمایتی که بعدش 6 تا زاخار ازت میکنن ...

مخاطب عزیز زدبازی یعنی این که فیسبوکت و سایت ها رو 10 بار در دقیقه چک میکنی به خاطر این که اولین نفر باشی اهنگ جدیدشونو گوش کنی ...

زدبازی یعنی وقتی تو یه جمع نشستی و از زدبازی حرف میزنی احساس غرور کنی که زاخاری

یعنی وقتی که اهنگشون 50 بار پلی شده ولی حواست نیست زمان داره میگذره .

اره داداشه من زدبازی یعنی اینا پس لطفا دفعه بدی که منو دیدی نگو اینا چیه گوش میدی ! روش تعصب دارم براش میمیرم به عشقش زندم !!
تو چی میفهمی اینا یعنی چی ....... اگه میفهمیدی برا سلیقم ارزش قاعل بودی .

پس لطفا دفه بعد به اعتقادات من توهین نکن !

در ضمن در مورد شایعات این روزا بگم که

عمو سهراب جایی نمیره .اینقدر میمونه تا بدخواهاش دایی بشن

ویلسون هم بر میگرده . شاید الان نیاد ولی در آینده نه چندان دور برمیگرده
زدبازی یعنی این........................ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Δ.н.ο.υ.я.Δ ، maria-masiha ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، AuTuMn ، alireza..... ، .•´¯`•Mehdi.•´¯`• ، nahid♥ ، Mr.Ehsan ، First Star ، fershteh gh ، leilajoon♥♥ ، ☆★ super star★☆ ، ایسان پویا***** ، ~~SARA:HIVA~~ ، ~~sweet love~~ ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، تنها خـــودم ، بنفشه501 ، Aisan joon ، ~H!P HØp §tâR~ ، rana m ، яᎧмιиα ، NeginNg
آگهی
(27-01-2014، 19:54)alireza..... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2014، 19:49)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: روش تعصب دارم براش میمیرم به عشقش زندم !!

نقل قول: پس لطفا دفه بعد به اعتقادات من توهین نکن !

دیگه نمیگم از نقی و مهدی ، زید بازی تو واسم عمامی ،مردی...زدبازی یعنی این........................ 1زدبازی یعنی این........................ 1

زید بازی چیه ؟؟
زشته
زد بازی

از لحاظ محتوای کاراشون گفتمp336

البته جنبه فانشم در نظر گرفتم زدبازی یعنی این........................ 1

زاخارای دو آتیشه میتونن اشتباه تایپی فرضش کننp345
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza..... ، ~~SARA:HIVA~~ ، مهناز جون
(27-01-2014، 21:26)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2014، 19:54)alireza..... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2014، 19:49)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه نمیگم از نقی و مهدی ، زید بازی تو واسم عمامی ،مردی...زدبازی یعنی این........................ 1زدبازی یعنی این........................ 1

زید بازی چیه ؟؟
زشته
زد بازی

زاخارای 2 اتیشه می تونن به حرفی که زدی توجه نکنن چون اصلا مهم نی چی گفتی!!!!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~ ، alireza.....
(28-01-2014، 14:30)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-01-2014، 21:26)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زید بازی چیه ؟؟
زشته
زد بازی

زاخارای 2 اتیشه می تونن به حرفی که زدی توجه نکنن چون اصلا مهم نی چی گفتی!!!!!!!!!!!!

ایضاRolleyesHeartRolleyes
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط ~~SARA:HIVA~~
(01-02-2014، 19:54)اتنا شریفی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لطفا حتما ببینید خعلی جالبه .....خعلی
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
هرهر خندهBig GrinWink همه رو گذاشتم سرکار Big GrinTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueزبونم درد گرفت وگرنه این کارو ادامه می دادم.......... ببخشیدBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingBlushBlushBig Grin
هار هور هیر....
پاسخ
 سپاس شده توسط rana m
HeartHeartHeart
دلگیر شدم از این شبا از هرچی عشقه بعد تو
دستی نبود باور کنه سردی دستای منو
این رابطه تموم شد و روزای خوب یادت نموند
یادت میاد کی با تو بود
کی تو رو تا اینجا رسوند ؟؟؟؟؟؟
پاسخ
آگهی
SleepySleepyاینقدر میمونیم تا بدخواهامون دایی بشنSleepySleepy
پاسخ
من عاشق زد بازیم واقعا اهنگاشون جالبه
:306:شده ام معادله چند مجهولی این روزها هیچکس از هیچ راهی مرا نمیفهمد:306:
پاسخ
(27-01-2014، 21:26)ایول نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زید بازی چیه ؟؟
زشته
زد بازی

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
Star یعنی واقعا اینجوریه؟
  کدوم یکی رو تو گروه زدبازی بیشتر دوست داری؟(طرفداراری زدبازی زود باشین)
  یه کشف خارقالعاده تو آهنگ همین ک ه از آلبوم بزرگ زدبازی :O
  تیکه بیت های زدبازی
Heart زاخارا کدوم اهنگ زدبازی؟؟؟؟
  TOP TEN زدبازی
  صحبــَت _ عـلی الـنور _ درمورد ×زدبازی×
  تفسیر ایهام آهنگ تهران ماله منه از زدبازی (منبع:کانال تلگرام زدبازی)
  ✖‿✖ آلبوم فوق العاده "پیر شدیم ولی بزرگ نه" از گروه زدبازی ✖‿✖

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان