نظرسنجی: به نظرتون مطلب بذارم؟؟؟
این نظرسنجی بسته شده است.
اره
100.00%
8 100.00%
نه
0%
0 0%
در کل 8 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیمارستان کاپی

سلام بچه ها میخواهم یه ه بازی و ایرانی به هتون معرفی کنم

بیمارستان کاپی kapihospital خیلی بازی قشنگیه وظیفتون شما اینه که پزشک ارشد شی و بیماری های عجیب و غریب رو درمان کنی بچه ها لطفا سپاس بدهید اولین مطلبمهcrying ا
بیمارستان کاپی 1
 سپاس شده توسط M ATIN ، AMIR FORES ، ARTIN... ، فاطمه 09 ، [ niki ] ، دايانا ، alirajabnia708 ، فاطمه خانم ، ahede ، marjan74 ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، پرنسس ارزوها ، solalh123 ، majid001
آگهی
ممنون مطلب خوبی گذاشتیی با زیهای تحت شبکه بیشتری بذار.
(26-12-2013، 12:24)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون مطلب خوبی گذاشتیی با زیهای تحت شبکه بیشتری بذار.
باشه داره قلبم مییاد تو دهنم
بیمارستان کاپی 1
من همیشه بازیش میکنم
زبان هیچ استخوانی ندارد ولی انقدر قوی هست تا قلبی را بشکند پس مواظب زبانت باشWinkWink
 سپاس شده توسط amy roz
بچه های فلش خور بازی های استرانژیکی مانند:امپراطوریهای جاوید - جنگ خان ها - عصر پادشاهان هم وجود دارند.
امابازی بسیار جالب دیگری به نام طوفان دزدان دریایی وجود داره ه واقعا عالیه این بازی جنگ با کشتی میباشد.که بازیکن با تجهیز کشتی خود به دزدان دریایی حمله می کند این بازی را به شما پیشنهاد می کنم.
 سپاس شده توسط amy roz
(26-12-2013، 12:30)ایلیاس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همیشه بازیش میکنم
افرین........... منم همین طور

(26-12-2013، 12:32)matin.ss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه های فلش خور بازی های استرانژیکی مانند:امپراطوریهای جاوید - جنگ خان ها - عصر پادشاهان هم وجود دارند.
امابازی بسیار جالب دیگری به نام طوفان دزدان دریایی وجود داره ه واقعا عالیه این بازی جنگ با کشتی میباشد.که بازیکن با تجهیز کشتی خود به دزدان دریایی حمله می کند این بازی را به شما پیشنهاد می کنم.
منون
بیمارستان کاپی 1
آگهی
فقط بازی استراتژیک رو عشقه!!
 سپاس شده توسط amy roz
عاليه
امضا:
در جنگ خان ها ثبت نام كنيد ثبت نام رايگان است و حتما به شما خوش مي گذرد.
و اگر مشكلي در بازي به وجود آمد به بنده پيام بدهيد و مشكل را بگوييد.
با تشكر مديريت جنگ خان ها
 سپاس شده توسط amy roz
منم قبلا ثبت نام کرده بودم البته الانم می تونم برم ولی رمزم و اسم رو یادم رفته از بس که نرفتم مزرعه گلستان و مزرعه رایگان من هم بازیای جالبین اون جا هم ثبت نام کردم ولی ... بیزی قشنگیه ولی چیزای جدید نداره همش یک نواخته

بیمارستان کاپی 1
عوضی کسافت لجن

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان