امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گربه ی دهیون عضو گروهb.a.p <هر کی نیاد نصف عمرش بر فناست>

این گربه که چندان ملوس نیستو داشته باشین 
گربه ی دهیون عضو گروهb.a.p <هر کی نیاد نصف عمرش بر فناست> 1
همتون که د هیون عضو b.a.p رو میشناسین این گربه ایی که توی دست د هیون میبینین قضیش اینه که….
این گربه هموطــنه خودمونه بلی بلی از گربه های اصیل ایرانی می باشه خلاصه اینکه گربه م نشدیم ولی درهر صورت یعنی این بچه کلی پول بالای یه گربه ایرانی داده اولین هموطــن که یه ایدل کــــــره ای عاشقش شد دوستان میگن بعد بابای minhoشاینی که سرمربی تیم فوتبال توایران بوده(البته من نمیدونم)اقا دهیون دومین نفریه که به ایران نزدیکه

سپاس می خوااااااااااام
Calming love is like the sun after raine Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، دیانا2 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، گل سا2 ، milad joon ، مبینافرزین ، alireza..... ، هیوا1 ، ناز خوشگله ، Nazanin501 ، لی مین هو3 ، Ana Hita ، Matin Dj ، شکیبا♥2013♥ ، n1379sh ، mobina bieber ، ×●SomeOne●× ، مهربان ترین دختر دنیا ، sh.mg
آگهی
چققققققققققدگربه ش خوشگله!!!!!!!!!HeartHeart
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گربه ی دهیون عضو گروهb.a.p <هر کی نیاد نصف عمرش بر فناست> 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √
وای از امضای من قشنگ تر Big Grin
پاسخ
خیلی نازهههههههههه
Khodaya yadam bede , yadam nare, yadet konm?
پاسخ
گربش خیلی زشته من اون بامزه ترین گربه جهانو خیلی دوس دارم دسی هس اسمش^__^
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

پاسخ
گربه خوشگل ترازخودشه!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
آگهی
از گربه بدم میاد
خدا حافظ همه دوستان رفتم دیگه اینجا بی حسه بی رنگه و بی روح
پاسخ
(26-12-2013، 17:18)milad joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از گربه بدم میاد
منم!!!!!!Confused
سگ بهتره!!!!!
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گربه ی دهیون عضو گروهb.a.p <هر کی نیاد نصف عمرش بر فناست> 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
ازماهی هم که متنفری آره؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam
هم خودش هم گربش زشتنConfusedConfusedConfused
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان