امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پاتو کفش بزرگان

ما میخوایم با شعرهای شاعرانی مانند:فردوسی،سعدی،حافظ و........رو تغییر بدیم....
1_دل میرود ز دستم صاحبدلان خدارا
ما نوکر تو هستیم نه اون بابای دارا****

2_گر یار بی شکایت باشد در این ولایت
با یه دونه پیامک آدرس دهید ما را***

3_دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند
چون پیامک ز وصول سنواتم دادند****

4_دل و دین و عقل و هوشم همه را به باد دادی
ز کدام چلو کبابی تو به من کباب دادی؟***

5_گلی گم کرده ام در باغ هستی
خودت رو لوس نکن اون گل تو نیستی!!!

6_چاه مکن بهر کسی
خسته میشی!!!

:واما شعر ویژه:بشنو از دایی///

7_بشنو از دایی چون حکایت میکند                       از داوری ها هی شکایت میکند
کز پس هر باخت تا ازاو پرسیده اند                    گفته داورها سر تیم را ببریده اند
گوید اوداورها همه غش میکنند                        جوبازی را بدجوری مشوش میکنند
بعد برد از مس با شش گل،نمیدانم ولی                 سرمربی،چی شد آن حرف های اولی؟!
ناگهان داور شد عزیزوخوب ونازنین                   آفرین صد آفرین هزارو سیصد آفرین

وشعر ویژه ی بعدی:درد دل
8_دوستان!من آدمی زحمت کشم                                      ازفشار کار مثل خط کشم!
 سختکوشم،عینهو تانکم رفیق                                       چون که کارپردازیک بانکم رفیق
 میروم ازاین شعب تا آن شعب                                        آمده ازشعبه هاجانم به لب
 هرچه کم باشه درون شعبه ها                                        میخرم هی ازبرون شعبه ها
 شعبه های مختلف را رفته ام                                         نیست خالی هیچ روز هفته ام
 چون روم یک شعبه بهر بررسی                                       میشوم درگیر فورا با کسی
 عمررا این گونه مصرف کرده ام                                      چیزهایی دیده و کف کرده ام
 فی المثل در شعبه های تازه پای                                      من سماور برده بودم بهر چای
 بعد چندی چون مجدد سر زدم                                         صحنه ای را دیدم و پرپر زدم
 من دهانم یک وجب وامانده بود                                    چون سماوررا کسی سوزانده بود
 غیرازاین در اول سال جدید                                          چند روزی مانده تا پایان عید
 رفته بودم شعبه ای بایک عزیز                                      تاکنیم آن شعبه را قدری تمیز
 چون که کردیم میزهارا پیش و پس                                  غیرسوسک ومورچه وایضامگس
 زیر هرمیزی فراوان خاک بود                                      دیدن این صحنه وحشتناک بود
 دیده ام این صحنه را بارها                                         من لجم میگیرد از این کارها
 صدهزاران بارگفتم:ای عزیز                                        شعبه ی خود رابکن گاهی تمیز
 نصب کن این حرف من رابر دلت:                                  شعبه ات رافرض کن چون منزلت
 خانه را پپیوسته میداری تمیز                                        پس درون شعبه هم آشغال نریز
 حرف من درگوش ایشان رفت اگر                                    میشود خارج از گوش دگر
 روزوشب از غصه هق هق میکنم                                   عاقبت از دستشان دق میکنم

9_عمری دل خود سیاه بارآوردم                               یک قلب پراز گناه بارآوردم
   من قابل اعتنا نبودم ای عشق!                              شرمنده ام افتضاح بار آوردم
اگه خوب بود سپاس یادتون نره............
با اونی باش که با اومدنش واسم یه شب آروم نزاشت... crying
پاسخ
 سپاس شده توسط asa14 ، سعید 7 ، نفس♥♥♥
آگهی
خیلی چرت بود ولی سپاس
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان