امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زیباترین مجری زن به خواستگار پولدار جواب رد داد +عکس

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مجله اینترنتی کمونه:

میترا طاهری مجری شبکه LCI فرانسه که به عنوان زیباترین مجری دنیا شناخته شد در پاسخ به پرسش خبرنگار فرانسوی که چرا جواب رد به شاهزاده های عرب و شیوخ آنها و پسران سرشناس فرانسوی در مقابل در خواست آنان برای ازدواج داده ای،گفت…
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیباترین مجری زن به خواستگار پولدار جواب رد داد +عکس 1
میترا طاهری مجری شبکه LCI فرانسه که به عنوان زیباترین مجری دنیا شناخته شد در پاسخ به پرسش خبرنگار فرانسوی که چرا جواب رد به شاهزاده های عرب و شیوخ آنها و پسران سرشناس فرانسوی در مقابل در خواست آنان برای ازدواج داده ای،گفت: من با اینکه فقط یک بار در سه سالگی به همراه پدر و مادرم به ایران سفر کردم ولی خود را فرزند کوروش و از نسل پاکآریایی می دانم و فرزندانم نیز باید آریایی باشند و این موضوع این خانم را بیشتر جذاب کرده است.
پاسخ
 سپاس شده توسط キム尺刀ム乙 ، shining ، Shadow of Death ، Navisa. ، karona ، ★~ ற!ՖŠ дℛд ★~ ، The Darkest Light ، shawkila ، ندا2000 ، تیز بال ، ایلگار جون ، . . . P oo R ! A . . . ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ESSE BLACK ، jinora ، ♥غم کده♥ ، narges ziba ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، along boy ، king0fkings ، فاطمه 09 ، -м α є ∂ є- ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، r.hadis ، gole_pazhmorde ، ستاره 1378 ، sara-ice girl ، خانوم خاصـ...... ، (-_-) ، Dragon_FM ، ~Mahnaz~ ، sasa. ، an idiot
آگهی
تکراریه
وقتی می خوای موضوع بذاری لطفا یه جست و جو بکن ببین اصلا هست تو انجمن یا نه
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

پاسخ
خوشگله ولی نه اونقدر
پاسخ
افرين به اين ميگن زنSleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط along boy ، sasa.
اِیــــــــــــــــــــــــــوَلــ....Smile
ما "جـمْعْ" بوבیمـْ با هـمـْ وَلـْےْ شـُבے تـُـو "مُفْرב

پَـس اَمثــْال تــُو رو بایـב جُوییْـב و "تــُـفْ" ڪرْב

پاسخ
خوب بودSleepySleepySleepySleepy
Heart
درود بی کران بر کوروش کبییییییییییییییییرHeart
پاسخ
آگهی
اين چيش خوشگله
پاسخ
(21-12-2013، 10:53)Fatemeh58 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوشگله ولی نه اون
مثلا چقدر

(21-12-2013، 10:23)SooKooT نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب به من چه
من مثه بعضيا نيستم امظا بزارمTongueبعلهWink
پاسخ
اورین اگ ی دختر ایرانی بود درجا سکته میکرد
ارزو دارم نوروزی که پیش رو داری اغاز روزهایی باشد که ارزو داری.سال نو مبارکBlushHeart
پاسخ
ایول به تعصبش
پاسخ
 سپاس شده توسط sasa. ، an idiot

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیا جواب بده
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
  زیباترین زنان جهان در کدان کشور ها هستند+عکس
  زیباترین زنان جهان درکدام کشورها هستند (+عکس)
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  یه سوال هوش جواب بدی خیلی مخی!
  اگه یه روز .... خوب بیا تو جواب بده
  چه جوری تماس رو جواب میدن؟
Tongue یه لحظه بیایین یک جواب بدین
  اگربه این 5سئوال جواب بدهید باهوشییییییدگر به این 5سوال ساده پاسخ دهید، خیلی باهوش هس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان