امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تقدیم به تو ای بی معرفت( نخونید نا مردید)

Sad 
دوستت داشتم
میدونی چرا؟
چون حس کردم با وجود تو عشق تو وجودمن زنده شد. چون با وجود تواحساس کردم دوباره متولد شدم.به احساسی که تو هیچوقت نفهمیدی یعنی چی.هرچه عشقواحساس داشتم به پات میریختم تو هم تظاهر میکردی یه وقت کم نیاری. به خاطرهمین هر روز بیشتراز دیروزدلم برات تنگ میشد.

اینقدرلایق دونستمت که قلبمو دو دستی تقدیمت کردم.
تو هم به اصطلاح نامردی نکردی دودستی اونو چسبیدی وگفتی خوب ازش نگهداری میکنم مطمئن باش جای خوبی سپردیش. همیشه میگفتی من باهمه ادم بدا فرق دارم من مثل اونا نیستم میدونی اعتمادکردن یعنی چی؟
اعتمادخیلی سخته خیلی.اونم تو این زمونه نامرد.اما من به حرفات به نگات وبه چشمات اعتماد کردم .درست زمانی که بهت عادت کردم بی احساسی رو تو وجودت دیدم. دیدم که کم کم داری روی تمام احساساتم پا میزاری. دیگه باورت ندارم نمیخواستم این رو بگم...اما تورفیق نمیه راهی بارها بهم ثابت شد.هردفعه خودم رو دلداری میدادم که همه چی درست میشه اما نه تو هیچ وقت نخواستی من رو بفهمی چون هر وقت بهت احتیاج داشتم... هروقت احساس تنهایی میکردم وبه دلگرمیت نیاز داشتم پشتم رو خالی کردی من رو تنها گذاشتی... اینه رسم رفاقت؟؟؟؟؟
کاش میدونستی باقلبی که امانت گرفتی بدتاکردی حالا میدونم تو با تمام ادم بدا فرق داری... اره فرق داری همه ی ادم بدا فقط یه بار دل وقلب دیگران را میشکنن اما تو روزی چند بار قلب من رو میشکنی. روزی چند بار من رو میشکنی و دوباره زنده میکنی. بارها روی قلب شکسته ام پا گذاشتی وله کردی وبی تفاوت گذشتی.
میدونی چیه؟نه نمیدونی یعنی هیچوقت نخواستی بدونی هیچ وقت حاضر نشدی حتی یه بار به خاطر کسی که همیشه به خاطر تو غرورش رو له میکرداز غرور لعنتیت دست بکشی.
دیگه میخوام دوستنداشته باشم. شاید اینطوری بتونی احساس من رو درک کنی نمیدونم... شاید مثل بقیه چیزا از اینم خیلی ساده بگذری

اما اینو بدون

نمیتونم ببخشمتp336

تقدیم به تویی که دل شکوندی
سپاسو نظر فراموش نشه
CN.BLUE
تقدیم به تو ای بی معرفت( نخونید نا مردید) 1
eshgham
پاسخ
 سپاس شده توسط ailreza 2014 ، Navisa. ، alighaemazar ، دیانا2 ، zolale qasemi ، نازدخت ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، alireza..... ، ★~Ѕдула~★ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، shawkila ، Esmi ، marmar2013 ، zahra1377 ، Matin Dj ، AMOPEDE ، دختر زیبا ، rana m ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، I LOVE YOU FARHAD ، .آمیتیدا. ، [ niki ] ، -м α є ∂ є- ، گریس ، پرنسس گاردنیا ، mo0ozhi ، Ã V Ä Ť Å Ŗ ، ♥h@di$♥ ، نازنين خوشگله انجمن ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، Negin_1379 ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، .Ò_Ó. ، ❤R@TA❤ ، سیما777 ، ღمادام ایزابلاღ ، مریم14 ، ƒяσzєη ℓσνє ، i m a n ، نازنین* ، دریا+17 ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، یکتا 911 ، بیتا55 ، DiReCtIoNeR GiRl ، ♥ عشق تجربی♥ ، ★MoRpHeUsS★ ، sara جووووون ، بیتا خانومی* ، leila♥♥ ، sara1100 ، یلدا عبدی ، هیوای ، elena.sadr ، REYHANEH JOON ، نیایش 17 ، இFATEMEHஇ ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، مائده65 ، پریفام 2013 ، Interstellar ، *دختر تهرونی* ، -Edgar ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، ×fteя LifE∀× ، ♥CRAZY G!RL♥ ، مهدی خفن ، Ƒαкє ѕмιƖє ، amir hossein.z ، shervin 007 ، www.sara.love ، sara-ice girl ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، smoker_man ، ♥غم کده♥ ، A R M A N ، "K!nd~G!Яl" ، نیلوفر جوووووووووون ، ×●SomeOne●× ، عاشق حيوانات+12 ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، hasti♥♥♥ ، روناز ، SEL♥♥♥ ، madis ، beauty ، نازنین زیودار ، .پریسا. ، زهرا10000 ، dj erfan ، حقوقدان انجمن ، azary ، جونmahsa ، ققنوس طلایی ، صادق خطر ، **li@** ، G◎lḓℯᾔ~Ŝtąr ، عذرا 79 ، Avril. ، خیس خاطره ، amaya nanaz ، مهربان ترین دختر دنیا
آگهی
محشر بود......واقعا ممنونم....بغض بدجور گلومو گرفتهcryingcryingcryingcryingcryingcrying
چه بي تفاوت زندگي ميكنند آدم هاHeart
بي آنكه بدانند در گوشه اي از دنيا تمام 

زنــــدگــــــــي
كسي شده اندHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط hasti … ، zahra1377 ، ღمادام ایزابلاღ
عالی بود ممنون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
پاسخ
 سپاس شده توسط hasti … ، zahra1377
خواهش میکنم ممنون از سپاس
CN.BLUE
eshgham
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، zahra1377 ، I LOVE YOU FARHAD
خيلي عشقولانه بود
پاسخ
 سپاس شده توسط hasti …
مرسی عزیزم
آخی چه احساسات غمناکیcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط hasti …
آگهی
خیلی خوب بود مرسیcryingBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط hasti … ، zahra1377 ، I LOVE YOU FARHAD
ممنون ازهمتون
CN.BLUE
eshgham
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، zahra1377 ، I LOVE YOU FARHAD
میسیـــــــــــــــــــــــــــــــی.............حرف دلم رو تو زدی.........Big GrinHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط hasti … ، zahra1377
احساس میکنم خودت نوشتی اره؟ وای اخه چراااااااااcryingcryingcryingcrying دلم گرفتهBig GrinBig GrinBig Grin..........
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

پاسخ
 سپاس شده توسط hasti … ، I LOVE YOU FARHAD

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تقدیم به پسرای انجمن (داداشای گلم )
Heart تقدیم به دختر و پسرای فلشخور
  متن هاي قشنگ تقديم به رفقاي با معرفت
  پسر یعنی...تقدیم به تمام پسرهای خوب :) (تصویر) پسرا بیان
  زن یعنی....(تقدیم به همه ی زنای گل فلش خور)
  تقدیم به همه ی دهه 70
Heart یه اهنگ .. تقدیم به همه ی دخملا
  تقدیم به تمام بانوان سرزمینم
  تقدیم به همه ی اردیبهشتیا
  تقدیم به طرفدارای انریکه...بیاتو

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان