امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شناخت افراد از روي رفتار ظاهري آنها

نشستن: افرادي كه ولو و تن پرورانه مي نشنيند را مي شناسيد؟ آنها پـاهـايـشـان را باز نموده و دستهايشان به پشت صندلي مجاور مي اندازد و به همه اعلام مي كنند كه در آنجا حضور دارند و تمام مكان را به اشغال خود در آورده اند.

پاها بروي هم در ناحيه ران: اين يك نمونه از حركات مردانه مي بـاشـد كـه ضـمنـا در زناني كه شلوار به پا ميـكنند ديـده ميشود. اين وضع و برخورد، خيره سري و لجاجت را ميرساند. و مفهومش اين است كه: "مـن عقيده ام را تغيير نخواهم داد پس به خودتان زحمت ندهيد
در آغوش گرفتن پاها: زن ها بيشتر اين عمل را انجام مي دهند. اغـلـب اوقـات بـه روي صندلي و يا نيمكت مي نشينند و خودشان را مثل يك توپ فشرده، جمع و حلقه كرده و پاهايشان را در آغوش مي گيرند. هر چند كه اين رفتار خود-شيفته ايـنطور به نظر مي آيد كه زن خود را بداخل ميكشاند اما او در واقع به دنبال يك ملاقات و رويارويي رمانتيك است.

روي لبه صندلي: هرگاه فردي روي لبه دسته صندلي بنشيند شما مي توانيد اينگونه برداشت كنيد كه فرد گوش به زنگ، مـصـمـم و مشتاق به در مـيـان گـذاشـتـن عـقـايـد و احساسات خود ميباشد. هر چند كه با عقايد شما كاملا در مغايرت باشند.

قلاب كردن زانو ها: هنگامي كه فردي به جلـو خـم شده و زانـوها را قلاب مي كـنـد ايـن علامت هـشـدار دهـنـده اي بـراي شـما مـي بـاشـد كه ســريع تر صحبت كنيد. شنونده در آستانه پريدن از جاي خود و رفتن است.

صاف نشستن: مصمم، مصر و با پشتكار پيام افرادي است كه اينگونه مي نـشـيـنـنـد. رسيدن به ظاهرشان برايشان اهميت دارد و حاظر هستند همه چيز را به منظور رسيدن به اهدافشان قرباني كنند.

خم شدن به عقب: آنان به صندلي كج كن ها نيز مشهور ميباشند. اين افراد ماجراجو و شيطنت كار هستند و ميل به ريسك كردن دارند. مانند واژگون شدن از عقب كه برخي اوقات نيز روي ميدهد.

خم شدن به جلو: نشستن در اين وضع نشانه علاقه وافر شنونده ميباشد. مي گويد: "توجه من به شماست". وقتي اين اتفاق ميافتد گوينده معمولا به عقب خم ميشود كه بيانگر آن است كه گوينده مسلط بر كارش ميباشد.

به جلو خميده شدن: هنگامي كه فرد روي صندلي به جـلو خـميـده شـده بـاشـد ممكن است معذب به نظر آيد. اما عكس آن صادق مي باشد. اين حالت غير رسمي و خودماني بيانگر اعتماد به نفس در تمام عرصه هاي اجتماعي ميباشد.

هر دو پا بروي زمين: افرادي كه اينگونه مي نشينند، واقع بـيـن، مـستقل، عمل گرا و منظم هستند. آنها مايلند شما آگاه باشيد كه وضعيت را تحت كنترل خود دارند. پيام اين گروه چنين است: " اطراف من مراقب حركاتت باش، من جدي هستم."

ميان دو پا قرار دادن صندلي: چرخـانـدن صـنـدلـي و نـشستن روي آن همچون سوار شدن بروي اسب يك نمونه مشخص از رفتار مردانه است. نـشانگر يك فرد حكم كننده و سلطه جو ميباشد. وقـتي كه يك زن اين ژست را به خود ميگيرد ميگويد: "ميخواهم مانند مردان باشم.
شناخت افراد از روي رفتار ظاهري آنها 1
پاسخ
 سپاس شده توسط tan!a ، ★~Ѕдула~★
آگهی
از نظر تو من چه طوری ام؟؟؟؟؟؟
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

پاسخ
واقعیت داره خوب حالا مثلا
BROKEN
پاسخ
من نمیدونم
یه جا بود منم گرفتم
پاسخ
با حال بود مرسی عزیزم
پاسخ
ممنونـــــــــــ.3پاسیدم.Rolleyes
پاسخ
آگهی
(02-01-2014، 8:04)ANI JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنونـــــــــــ.3پاسیدم.Rolleyes

دمت گرم دخترم
پاسخ
مرسی خوب بود
BROKEN
پاسخ
(02-01-2014، 19:25)EHSAN$$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی خوب بود

خواهش می کنم
پاسخ
مرسی باحال بود....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Smile شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها
  ورود افراد زیر 16 سال اکیدا ممنوع!
  ازحرف اول نام دیگران پی به شخصیت آنها ببرید
  معما های خوب برای افراد باهوش
  اگه این افراد این کارهارو باهاتون کردن چه میکنید؟؟؟
  اجزای دربهای ضدسرقت و کاربرد آنها
Heart چگونه با دوست پسر خود رفتار كنيم؟
  افراد باهوش!!
  صنایع و فعالیت های دانش بنیان و دسته بندی آنها
  شخصیت شناسی بی نظیر از روی پروفایل افراد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان