امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شخصیت شناسی زیر دوش حمام

تحلیل شخصیت زیر دوش حمام
 شخصیت شناسی زیر دوش حمام 1
شیوه دوش گرفتن اشخاص می‌تواند اطلاعات زیادی را در خصوص نوع شخصیت‌تان بگوید. برای بعضی‌ها ممکن است تنها پنج دقیقه زمان لازم باشد اما برای بعضی دیگر این زمان به بیش از 20 دقیقه می‌رسد. استیون اسکچر، روان‌شناس آمریکایی معتقد است هر کاری که ما انجام می‌دهیم بازتابی از شخصیت واقعی ما است و حمام نیز جایی اختصاصی است که ما در آنجا آزاد هستیم تا خودمان باشیم بنابراین عادات حمام کردن می‌تواند حاوی اطلاعات مفید شخصیتی باشد.

حمام نتیجه‌گرایان

معمولا حمام کردن افراد فعال 6 تا 10 دقیقه طول می‌کشد. لیف زدن، شامپوی سر، آبکشی موها و سپس ماموریت تمام می‌شود. اگر در این گروه قرار دارید ویژگی شما این است که همیشه در انجام کارها به دنبال یافتن راه حل سریع و مناسب هستید. شما دقیقا می‌دانید که چه کاری می‌خواهید انجام دهید و کار خود را با کیفیت انجام می‌دهید. شما فردی هدف‌گرا هستید و شخصیتی از نوع شخصیت A دارید. افراد دارای این شخصیت افرادی هستند که خونسرد نیستند، زمان برایشان بسیار مهم است، بعضی مواقع در ارتباط با موقعیت خود احساس عدم امنیت می‌کنند، حس رقابت دارند، پرخاشگر هستند، معمولا چند کار را با هم انجام می‌دهند و معتاد به کار می‌شوند و کمترین تاخیر در انجام کارها هم آنها را ناراحت می‌کند.

حمام نمایشی‌ها

حمام جایی است که شما از قید و بندهای خود رها می‌شوید و درون خود را آشکار می‌سازید. مثلا گاهی ممکن است شما وانمود کنید که بطری شامپو میکروفون است و صدای شرشر آب صدای کف زدن و تشویق است. شما در رویای اجرای یک نمایشنامه هستید و تنها می‌توانید پشت درهای بسته آن را به نمایش بگذارید. به گفته اسکچر این گونه افراد شخصیت جالبی دارند، اما پشت درهای بسته بیشتر احساس امنیت می‌کنند.

حمام در جستجوی آرامش

شما حمام کردن را بیش از حد طبیعی دوست دارید، چون حمام کردن به شما انرژی را که می‌خواهید می‌دهد. درست مانند این است که شما بخواهید دوباره خود را شارژ کنید. برای شما حمام کردن مثل نوشیدن یک فنجان قهوه است در این صورت شما از جمله افرادی هستید که همیشه نیاز به نیروی کمکی از بیرون دارند. چه این نیروی کمکی والدین‌تان باشد یا معلم‌تان یا رئیس‌تان. شما هیچگاه خودتان شروع نمی‌کنید اما با کمک دیگران می‌توانید به هدف برسید.

حمام خیالبافان

شما چه به فکر ثبت اختراعی باشید یا فکر حل مشکلات روزمره خود باشید، اگر خیالباف باشید، از آن دسته افرادی هستید که مشتاق هستند زمانی را به تفکر اختصاص دهند. شما آدم خیال بافی هستید و این خیال‌بافی را بیشتر زیر دوش انجام می‌دهید. حمام برای شما جایی است که به رویاهایتان فکر می‌کنید و البته در برخی افراد بهترین افکار در حمام به ذهن آنها خطور می‌کند.
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، سامینا ، ✘ คl๏ภє ✘ ، teen555 ، mehrad hiden ، ~Mahnaz~ ، zhr16 ، ×●SomeOne●× ، گریس ، leilajoon♥♥ ، ***raha*** ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، elena.sadr ، arooos ، jinora ، P e D i ، پری استار ، ko*minam ، Samaneh77 ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، The Darkest Light ، M ATIN ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، پری خانم ، (WOLF) ، sara mehrani ، mahsa80 ، نیلوفر19 ، نازنین* ، setare 92 ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، karona ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ~~SARA:HIVA~~ ، خانوم دکتر ، shawkila ، رویا استایلز ، ♥h@di$♥ ، parisa16 ، TARA* ، I am the Queen ، *onlygirl* ، ~HiSssh~ ، spent † ، RTEMIS@ ، شکوفه2 ، nastaran9835 ، BlAcK dAy ، hyun joong
آگهی
اولین نفر سپاس+نظرداده:2gw1::2gw1::2gw1::2gw1::2gw1::2gw1::2gw1::2gw1::2gw1::2gw1::2gw1::2​gw1::2gw1:4xv4xv4xv4xv
میگن عشق ما زمینیه ولی ما که تورویاهامون با هم هستیمcrying           سپاس بدید توروخدا:ggr:

پاسخ
 سپاس شده توسط لی مین هو3 ، teen555 ، saeedh sohrabifar ، zhr16 ، arooos ، arina001 ، مریم14 ، mahdi1441 ، nastaran9835
من حدود يك ساعت زير شير آب ميخوابم جرو كدوم دستم؟
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، لی مین هو3 ، arooos ، مریم14
ههه چه جالب من بینشون بودم
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

پاسخ
 سپاس شده توسط لی مین هو3 ، arooos ، مریم14
TongueTongueTongueTongueTongue

.________________________.
پاسخ
حمام در جستجوی آرامش

شما حمام کردن را بیش از حد طبیعی دوست دارید، چون حمام کردن به شما انرژی را که می‌خواهید می‌دهد. درست مانند این است که شما بخواهید دوباره خود را شارژ کنید. برای شما حمام کردن مثل نوشیدن یک فنجان قهوه است در این صورت شما از جمله افرادی هستید که همیشه نیاز به نیروی کمکی از بیرون دارند. چه این نیروی کمکی والدین‌تان باشد یا معلم‌تان یا رئیس‌تان. شما هیچگاه خودتان شروع نمی‌کنید اما با کمک دیگران می‌توانید به هدف برسید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
آگهی
SmileSmileSmileTongueTongueTongueHuhHuh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
پاسخ
حمام نمایشی‌ها

حمام جایی است که شما از قید و بندهای خود رها می‌شوید و درون خود را آشکار می‌سازید. مثلا گاهی ممکن است شما وانمود کنید که بطری شامپو میکروفون است و صدای شرشر آب صدای کف زدن و تشویق است. شما در رویای اجرای یک نمایشنامه هستید و تنها می‌توانید پشت درهای بسته آن را به نمایش بگذارید. به گفته اسکچر این گونه افراد شخصیت جالبی دارند، اما پشت درهای بسته بیشتر احساس امنیت می‌کنند.

:cool::cool::cool:
پاسخ
 سپاس شده توسط لی مین هو3 ، saeedh sohrabifar ، arooos ، مریم14
(15-12-2013، 15:43)homayoonsabet نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من حدود يك ساعت زير شير آب ميخوابم جرو كدوم دست
جزو دسته خل چلا4fvf
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، مریم14 ، mahdi1441
خیلی جالبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:494:bathtime25r30

اگ بیشترازیک ساعت توحموم باشی ک خوابت میبره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!      من جزو هیچکدوم نبودم   یه چیزی بین   اینا...................................
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  اولین حیوانی که در این تصویر می بینید بیانگر شخصیت شماست؟
  با این تست ب شخصیت درونیتون پی ببرید!
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
  کدوم ازاینارو دوس دارید؟ شخصیت شناسی!
  بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیت‌تان را متوجه بشید!
  ویژگی های شخصیت خود را مطابق جوابتان بیابید
  تست شخصیت شناسی
Smile شخصیت شناسی افراد از روی فرم لب ها
  شخصیت شناسی از روی ادامس مورد علاقه.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان