امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حالا دوست پسر چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

موجودی است بسیار .... ! و ..... از وی ، خود وی می باشد .معمولاً یا موتور دارد یا ماشین . که اگر ماشین دار باشد ماشین ، مال بابایش می باشد !.

این جاندار به جان مامانش دوست دخترش را فقط برای خود خودش می خواهد نه برای چیزهای دیگر!.

برای جلب توجه این نوع از موجودات زنده ، فقط کافی است صورت خود را مانند دفتر نقاشی کنید ، چون این رده از جانداران مغزشان در جمجمه شان نیست که !بلکه در کاسه چشمشان است و شما هر چه میخواهید باشید فقط خوشگل باشید تا چشمشان از حدقه در بیاید و بیفتد جلوی پایشان!.

این رده از جانداران تبحر خاص و بی نظیری در خالی بندی دارند که : آره من دیروز شیش تا بچه ی کوچیک رو از توی یه آپارتمان آتیش گرفته نجات دادم و به همین خاطر دستم سوخت (بابا مرد عنکبوتی !) نگو طرف دیروز داشته با اون یکی دوست دخترش کباب می خورده دستش چسبیده به سیخ کباب و سوخته و یه نابینا رو هم تو اتوبان هل دادم اون ور تا ماشین نزنه بهش و ماشین زد به خودم نزدیک بود به خاطر این فداکاری ضربه مغزی بشم (نگو یارو موتورش تو دنده بوده ، گاز داده با کله خورده زمین) اکثرا این موجودات درتنهایی وحشی میشوند.

همیشه پشت خطشان میافتیم ولی میگویند باابجی حرف میزدم وقتی خطشان مشغول نیست مطمن باشید خط های دیگری دارند این موجودات بوی از وفا وعشق نبردن وفقط لاف میزنند.

هروز بایک دختر دور میخورند.

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
دلبستن مثل پرت کردن سنگ تو دریاست اما دل کندن مثل پیدا کردن همون سنگه!!!!!!Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلگار
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  مدرسه چیست؟
Star پروردگارا دوست دخترم را..........!!!
  نامه عجیب پسر به دوست دخترش
  آرایشگاه زنانه چیست؟‎ ( آخر خنده )
Wink تا حالا شده وقتی یه کار مهم داری همه چی خراب شه
Wink بهترین جکی که تا حالا شنیدی چی بوده
Heart خدایا دوست دارم
  دختر چیست
  تفاوت های جالب زن و دوست دختر ( فقط بخندید )
Big Grin تا حالا توجه کردی ؟!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان