امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

زن موجودیست پیشرفته

هونطور که شما می دونید خدا اول گیاهان بعد حیوانات بعد مرد و بعد زنان را افرید ما از این جا متوجه می شویم زن موجودی پیشرفته تر از مرد است ما حتی می تونیم اینو ثابت کنیم تحقیقات دانشمندان انگلیسی میگه که قسمتهای مختلف مغز زنان می توانند با هم در ارتباط باشند بر عکس مغز مردان شما اینو در حالت عادی هم می بینید که مثلا یه زن هم آشپزی میکنه هم کتاب می خونه هم توجهش به بچشه در حالی که یه مرد وقتی روزنامه میخونه اگه صداش کنی نمی شنوه یا اینکه قبل از روی کار امدن خانمها در عرصه ی سیاست همش جنگ گرم با سلاح و چاقو بود و با روی کار امدن خانومها بود که جنگ نرم شروع شد پس نتیجه می گیریم زنان موجوداتی پیشرفته هستند و در واقع جنس برتر زنان هستند نه مردان پر مدعا
دلبستن مثل پرت کردن سنگ تو دریاست اما دل کندن مثل پیدا کردن همون سنگه!!!!!!Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط ღღ KaYiP pRenses ღღ ، mobina bieber ، sara1112 ، ♥bahar♥ ، s.amiri ، فاطمه 09 ، Samaneh77 ، み£∂ɨע£
آگهی
ایول بهت !
ᄊリ 刀ムᄊ乇 キムイ乇ᄊ乇ん

زن موجودیست پیشرفته 1
پاسخ
ایول!
پاسخ
فداتووووووووووونHeartHeartHeart
دلبستن مثل پرت کردن سنگ تو دریاست اما دل کندن مثل پیدا کردن همون سنگه!!!!!!Confused
پاسخ
دمت گرم
بنی ادم اعضای یک پیکرند
که مانند خرو سگ به هم میپرند
چون عضوی به درد اورد روزگار
شوند ز دگر عضوها بی قرار
توکز محنت دیگران بی غمی
گمونم پسر عمه ی شلغمی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زن موجودیست پیشرفته 1
پاسخ
عاااااااااااااااشقتم
ای خدا من آخر تونستم یه نفرو پیداکنم که روشن فکرهHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
Heart من عاشق abolfazl6173 ام Heart
اخه همسرمه عشقمه عمرمه
پاسخ
آگهی
مممممممممممممممممممممممممممممررررسیHeartHeart
I LOVE ONE DIRECTIONHeart
پاسخ
[quote='s.amiri' pid='1331339' dateline='1386950633']
عاااااااااااااااشقتم
ای خدا من آخر تونستم یه نفرو پیداکنم که روشن فکرهHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
[/quo
فدات عزیزمHeartHeartHeart
پاسخ
پسرا همه گرـــــیه کنید دخترام جیغ بکشن crying :p325:
خداییاااااا درسته خیلی گناه دارمp336
امااا گناه دارم....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان