امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقد موجودات کارتون و بازی بن تن

SmileSmileSmileSmile
من دیوانه نیستم
فقط کمی تنهایم
همین!
چرا نگاه می کنی؟
تنها ندیده ای؟
به من نخند
من هم روزگاری عزیز دل کسی بودم…
پاسخ
آگهی
کی چی کجا؟؟؟؟HuhHuhHuh

pill چه قدر این کار حال می ده .....
من به تو نگاه نمی کنم...

اره راست می گی........Big Grin:cool:

چرا هیچ کس نیست......:97:AngryAngryAngrycry2

(04-08-2012، 13:38)amirarshia56 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

HeartTongueExclamation

بازي بن تن خيلي جالب است من خيلي دوست دارم Rolleyes

(05-01-2013، 14:49)مصطفی طباطبایی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

cool:برای عضوکردن من ممنونHeart

لتفا :بازیبنتن بگزاریدHeart

Ideacryingcryingcryingcrying:cryi[size=medium]ng:cryingcryingcryingcryingAngelAngelBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin[code]

راست میگی.......... بازی بن تن کم دارد....Angrycrying

(08-02-2013، 13:44)ІƝ ƬНΈ ƝΛМΈ OϜ GOĐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسخره !

چی مسخره ................................AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
پاسخ
khosh:499:
پاسخ
بازی بامزه یی
پاسخ
 سپاس شده توسط samira1376
(17-05-2012، 23:28)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته این 10 تا موجود تعدادشون بیشتر میشه . تا توی یه قسمت ( 12 ) میبینم بنجامین به آینده سفر کرده و 10000 تا موجود داره .
البته اینها همش تو فصل اول این کارتونه .
فصل دوم با نام بن تن - نیروی بیگانگان (ben 10 -aline force ) جند وقتیه که دوبلش شروع شده . عارف جان اگه تونستی اطلاعاتی هم در این مورد برامون بیار قبلی ها عالی بودن .Blush

محسن درست میگه.قسمت اولben 10،قسمت دومben 10 aline force و قسمت سوم هم ben 10 ultimat aline force هست که در جمع تو کارتون یک میلیون و 903 هزار(حدودا) موجود وجود داره خود آزموس گفت.طرفدار های بن تن باید آزموس رو بشناسن(سازنده ی امنی تریکس).من عاشقشم.هر سه تا قسمتاشم دیدم.اول و دوم رو کامل و چندین قسمت از سومی.خیلی کارتون خوبیه.اینقد دیدم همه چیشو حفظم.قسمت سومش از همه پیشرفته تره.همه کسایی هم که ندیدن برن ببینن.عالیه.من بیشتر از داداشم دوست دارم.راستی محسن دوبلش تموم شده . الان فصل اول و دومشو من دوبله خریدم دیدم.اتفاقا دوشنبه قبل آخرین قسمت الین فورس اومد.دعا کنین فصل سومشم بیاد.اون ده هزار موجود هم الکیه.گفتم که در کل یک میلیون و نه صد و سه هزار موجود کد گذاری شده وجود داره.اینی که گفتم عین جمله آزموسه.تو که میدونی کیو میگم.
 [url=http://www.akskhor.ir/do.php?imgf=one-direction-18-.jpg][/url]
پاسخ
Heartcryingcryingcryingcrying
پاسخ
آگهی
99خ8ه8منهخمخ959لتبهبنلتاماتفملنمذلبنرخنثفرننمربلنمتذتادنمامانانمانانامناماننامان​ملنلملمالکاماکومکببخحخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ​خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخهننننننننننننننننننننننننننننللللللللللللللللللللللللل​للللللللللنووووووووووووووووووووووووووووذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذدددددددددددددددددد​ددددددد                                   ررررررررررررررررررررررررررررررررربببببببببببببببببببببببببببببببخخخخخخخخخخخخخخخخ​خخخخخخخخ666666666666666666666ئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئئذرعععععععععععععععععصثثثثث​ثثثثثثثثثثمممممممممممممممممممببببببببببببببباااااااااااااااااللللللللللللللنمممم​مممممممممممممتتتتتتتتتتتتتتتووووووووووووووذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذذ​ذذذذذذذذذشسسسسسسسسسسسسسسننننننننننننننلببببذذذذذذذذذذذذذذزر نننننننننننننییییییییییییییئئئئئئئئئئئئئررررررررررررممممممممممممممممیببببببببببد​ئئئئئئئئئئئئئئلببببببببببب.مببببببببببببب    ئئئئئئئئئئئلبل                                                                                                                         ف2i8d2i8d2i8d2i8d2i8d25r30crying:2gw1::2gw1::2gw1::2gw1:157fgrougrouinrv4xvinrvinrvinrvinrvinrvinrvinrv4xv4xv3ztz:2gw1:val:tnp:
پاسخ
مسخره هااااااا بازی بن 10 داداشم میخواد کوووووووشششششش پسسسسسسسسس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  با کدوم کارتون دوران کودکیتون خاطره دارید؟
  مخصوص طرفدران زد بازی چالش زد بازی
Big Grin شباهت رونالدو و مسی به کارتون فوتبالیستها
Star خانومی که توسط موجودات فضایی باردار شد+عکس
  موجودات عجیب + عکس
  تصاویری شگفت انگیز از موجودات پنهان در یک لیوان آب!
  بیاید کارتون دارم
  سرنوشت کارتون هایی که میدیم چی شد؟(بیا تو)!
  دخترا ببینین جالبه به کارتون میاد روش هاش
  گالری موجودات فضایی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان