امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جککککک

Wink 
دوست دخترمو بردم بوسش کنم اون به دیوار تکیه داده منم التماسش میکنم که فقط یه بوس جون منم یه بوس یهو دیدم یکی از ایفون داد زد اهاااااااای دیووووووووووووث دستتو از رو زنگ بردار سوووووووخت میام بوووووووووقت میکنماااااااا!!!!!!!!!!SmileSmileSmileSmile

وضعیتیه که پسره باارایش رفته بیرون خواهرش روش غیرتی شده!!!!!!!!

شوهر عمم گف اگه کنترل مملکت دست من بود کاری میکردم که گلستون بشه پسرش گف شما یه کنترل ماهواره دستته دهن مارو اسفالت کردی کنترل مملکت دیگه بماندددددد!!!!!!!!یکی به من بگه سرنوشت پسرعمم چی میششششششه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!HuhHuhHuh

طرف به زنش پی ام داده عزیزم من سرکارم تا دیقه دیگه میام اگه نیومدم این پی امو از اول بخووووون!!!!!!!!!الان من چی بگم عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuh

یه دختر 6 ساله تو مهدکودک از مربیش میپرسه دختر 6 ساله حامله میشه مربیش میگه نه یهو یه پسر کوچولویی از اخر کلاس داد میزنه دیدی بهت گفتم ترسووووووووHuhUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided

اقا دیگه کار از ابرو برداشتنو شلوار قرمز پوشیدنو گوشواره انداختن پسرا گذشته امروز یه پسررو دیدم وسط دعوا داش جییییییییییییغغغغغغغغ میزدTongueTongueTongueTongueTongue

دسشویی پارک بودم یکی اومد در زد گف چطوری؟منم با خجالت گفتم خوبم مرسی.گف چیکا میکنی؟گفتم ادم اینجا چیکار میکنه؟گف میتونم الان بیام اونجا ؟عصبی شدم گفتم هنوز کار دارم!یهو دیدم گف ببین من بعدا بهت زنگ میزنم الان یه دیوونه ای هی داره از دسشویی جوابمو میدهSmileSmileSmileSmile

منتظر سپاساتونمممممم ملتHeartHeartHeart
دلبستن مثل پرت کردن سنگ تو دریاست اما دل کندن مثل پیدا کردن همون سنگه!!!!!!Confused
پاسخ
 سپاس شده توسط sarsar
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان