امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جک ....................

برو بچ سه پاس فراموش نشه Heart

به یکی میگن چرا ماشینتو از پلاک شروع میکنی به شستن ؟ طرف میگه : والا یه بار از سقف شروع کردم به شستن به پلاک رسیدم دیدم ماشین خودم نیس ! Tongue

به معتاده میگن فرق تو با ورزش کارا چیه ؟ میگه : اونا تکنینی کار میکنن ما پیک نیکی ! Big Grin

یارو میره دسشویی زنونه میگیرنش . علتو میپرسن یارو میگه اونور زده زنا . نه اینور زده مردا . نه !

غضنفر میره مسجد میاد میبینه کفشاش نیس میگه 4 حالت داره 1- نیامدم 2- بدون کفش اومدم 3- اومدم رفتم 4- بعدا میام !Tongue

پسری از سربازی برای پدرش نامه نوشت : من کاظم پول لازم . پدرش در جواب زد : من تراب وضع خراب Big Grin

دوره عمر
بچگی : مامان ذلیل
جوانی : دوست ذلیل
میان سالی : زن ذلیل
پیری : بچه ذلیل
مرگ : ذلیل مرده !:
DBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط mobina bieber ، samira malik ، دوست مهربان ، pardis! ، ''HeisEnbErg'' ، shawkila
آگهی
مرسی عسیسمHeartHeart
فقط کسی معنی دلتنگی رو درک میکنه کهکه طعم وابستگی رو کشیده باشه  پس هیچوقت به کسی وابسته نشو که سر انجام ان دلتنگیست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جک .................... 1
پاسخ
تکراریHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جک .................... 1
پاسخ
عالی بود مرسی عزیززززززم25r3025r3025r30
لاییییییککککککککHeartHeartHeartHeart
دلبستن مثل پرت کردن سنگ تو دریاست اما دل کندن مثل پیدا کردن همون سنگه!!!!!!Confused
پاسخ
ممنون.
پاسخ
خیلی باحال بود ممنونHeart
Khodaya yadam bede , yadam nare, yadet konm?
پاسخ
آگهی
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[rtl]روي قبرم مينويسم ساکت،اينجا يکي خوابِ که دلش نميخواد پاشه[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم تابوت من يه کشتيِ يه نفره بودش که خارج کرد منو از دنياي راکد[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم کسي طلب آمرزش نکنه[/rtl]
[rtl]من اهل التماس کردن نبودم و نيستم[/rtl]
[rtl]کار بدم بيخ ريش خودمه[/rtl]
[rtl]اهل اينکه کسي ريشمو نبينه نيستم...[/rtl]

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان