امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری چهارم

نقل قول:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری چهارم 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری چهارم : در روز چهاردهم آذر ماه ۱۳۹۲ یک سری از بهترین اس ام اس هاس عاشقانه را برای شما آماده کرده ایم امیدواریم از خواندن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری چهارم لذت ببرید.

شب آرام می گذر من تنهای تنها با یاد تو نشسته ام اگر شب هم بگذر من از یاد تو نمی گذرم…

تو رویای تو گم میشم هوات میپیچه تو خونه/ بازم خواب تورو دیدم که اشکام مثه بارونه/ بازم خواب تورو دیدم همون چشمای رویایی/ چه بی اندازه ارومی چه بی اندازه زیبایی/ ببین بانوی من؛عشقت خدای رو زمینم شد/ میگفتم عاشقت میشم ببین اخر همینم شد

شاید باورتون نشه ولی منم یه روزی می خندیدم !

پاییز باشد و . . . باران باشد و . . . کوچه ها و پرسه زدن و . . . لیوانی چای داغ و . . . سالهاست جاهای خالی را با خیال تو پر میکنم ! آه اما نمی‌ دانی این پاییزها ی لعنتی چقدر دیر می گذرند . . .

عــشق یعنی دوســش داشته بـــاشی و اون نـــه . . . . اگــه قبــول داری . . . . Like + اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری چهارم 1

ﺩﻟـــــــﻢ ﻋــﺠــﻴــﺐ ﻫﻮﺍی ﻛـــﺴــی ﺭﺍ ﻛــﺮﺩﻩ ﺍﺳت… ﮐــــــــﺴـــــــﻲ ﻛــﻪ ﻫﻮﺍﻳﺶ ﺷــﺒــﻴــﻪ ﻫﻴـــــــــﭽــــﻜــــﺲ ﻧـــــــــــــــــﯿــــ� �ـــــــﺘـــــــــ ….

” هـمـه چـیـز از جـایـی شـروع شـد کـه گـفـتـی دوســتـم داری! گــاهـی بـرای یـک عـمـر بـلاتـکـلـیـفـی بـهـانـه ای کافـیـسـت … ! “

” مـن سـردم اسـت و تـمـام رنـگ هـای گـرم دنـیــا را زنـان دیـگــری شـال گـردن بـافـتـه انـد … ! “

” و چـه انـتـظـار بـــزرگــی اســت ایـنـکـه بـــدانــی پـشـت هـر “دوسـتــت دارم” چـقـدر دوسـتـت دارم … ! “

من ساده‌ام ومعصوم و الفبای عشق‌ام محدود به چند حرف ساده است تا باآن‌ها بتوانم بگویم . . . . . . “دوستت دارم” همین!

دل تنگی هایم را با کدام قایق روانه ساحل دلت کنم که بفهمی دل تنگم …….

یواشکی دوستم داشته باش، آدمهای اینجا چشم دیدن عشق را ندارند

میگن خوبیه که باعث دلتنگى میشه . انگار ما تو دنیا به کسى خوبى نکردیم !

کاش هر روز جمعه بود تا دلتنگی هایم را گردن غروبش می انداختم..

میدونی محبت یعنی چی ؟ م = من ح= حالا ب= به یاد ت = توام…..

اس ام اس عاشقانه آذر ۹۲ سری چهارم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط SARAa2 ، melika1377
آگهی
قشنگ بود ولی کم بود
میروم شاید دلت روزی گرفتارم شود.
میروم...
اما گرفتارم...
گرفتارم به تو..!
پاسخ
mmmmmmrc
ب بعضیا باس گفت ماکی باشیم ک بخوایم عین شما لاشی باشیم
:301:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان