نظرسنجی: نظرتون در مورد صادق هدایت چیست؟
از عقاید و نوشته هایش متنفرم
به عقاید و نوشته هایش علاقه دارم
او را نمی شناسم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صادق هدایت نماد بی فرهنگی وبیمار روانی

(13-07-2017، 16:16)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تـو کشور ما هزار تا مُشکل بیکاری و بی پولی و .. هست ! 
اونوقت چسبیدن ب ی مُشت حرف چرت .. که نود درصد هم شایعس ! 
واقعا با این کارا ب کُجآ میخوان برسن ؟ ! 
هر روز یکی رو بی فرهنگ جلوه میدن ! 
الانم ک گیر دادن ب صادق هدایت ..! 
واقعـا اگه راست میگَن مُشکلات اقتصادی و .. رو حل کُنن ! 
نه برای دیگران شایعه درست کنن ! 
واقعا جای تأسف داره ! 

خوب شد مشکل اقتصادی را گفتید....
در 2 مبحث میتوانم دفاع کنم
1:سطح دولت:خب معلوم است دولتی که نگاهش به خارج باشد و با توتال بگردد و برای 2هزار پول نجس امریکایی دودمان مملکت را به بادبدهد و کارخانه تعطیل کند و وزرای ان همگی وابستگی روانی به غرب داشته باشند بحث اقتصاد از این بهتر نمیشود
مقام معظم رهبری چقدر خون دل خوردند و فرمودند:
مذاکره و رفع تحریم ها خوب است ولی اقتصاد باید از درون رونق بگیرد و خودجوش باشد؟؟؟
چه شد؟؟؟ دولت با توتال امضا میکند و ماشین امریکایی که بی کیفیتی آن زبانزد است(حتی در امریکا!)وارد میکند دختر وزیر میلیارد میلیارد پوشاک وارد میکند و این قصه سر دراز دارد.....
2:در سطح مردم:خدا توفیق داد بنده با 50و خرده ای سن عمر از 30 سالگی تا حالا درگیر مشکل اقتصادی نبوده ام و الحمد لله دستم به دهن خودم و خیلی از فقرا ی سطح شهر میرسدبا این وجود هیچ گاه گوشی نگرفتم مگر وقتی که مطلع شدم ایرانی است ...هیچ گاه ماشینی نخریدم(چه برایخودم و چه برای پسرم)مگر اینکه100در صد ایرانی باشد ...این وظیفه بنده بود و بر کسی منت نمی گذارم ولی از شما میپرسم وظیفه شما خرید اپل و اجناس دیگر امریکایی و غربی است؟؟؟ ایا با ایرانی خریدن و ایرانی پوشیدن مشکل اقتصادی بطور کل رفع نمیشود؟؟؟چقدر مقام معظم رهبری امام خامنه ای خنجره مبارکش رو زخمی کرد ولی شما ها راه خودتونو  رفتید؟؟؟
پس با دو پیش مقدمه بالا 2 نتیجه حاصل میشه:
1:افرادی که در 29 اردیبهشت رفتند و به روحانی رای دادند یا اینکه اصلا رای ندادند حق تظلم خواهی در این حوزه ندارند....چون اینها اصلا به ما انقلابیون فرصت حضور در عرصه ندادند که بخواهند به ما اعتراض کنند....
آن هایی که صرفا در حرف خواهان بهبود اوضاع اقتصادی هستند و اجناس غربی تهیه میکنند اصلا حق تظلم خواهی در هیچ زمینه ای را ندارند چراکه این ها فقط اهل سخن اند و موقع عمل پایشان می لنگد....
پس بحث اقتصادی سوالیه که من باید از شما بپرسم

در پاسخ به اونی که بعد شما پیام داده باید بگم عادت ندارم با کسی که توهین و تمسخر میکند آنهم بی دلیل بحث کنم....تمام
پاسخ
آگهی
(13-07-2017، 17:52)آتش به اختیار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در پاسخ به اونی که بعد شما پیام داده باید بگم عادت ندارم با کسی که توهین و تمسخر میکند آنهم بی دلیل بحث کنم....تمام

حاجاقا مسئلةٌ ! 
شما که هم پهلوی رو دیدید و هم اسلامی (البته اگر عدد سنتون رو درست مرقوم فرموده باشید)
ترک میدان چرا ؟!
خداشاهده منم اهل بحث کردن با دیدگاه های اسلامی اصولگرا و خشکه مذهبی نیستم ، ولی شما از دیشب داری راجع به همه چیز اظهار نظر و گاهاً توهین میکنی و انتظار دارید که همه تماشا کنن ؟

ضمنا ... 
اون بخشی که جواب شما رو دادم توهین و تمسخر بود ؟!
بفرمایید که حرف حساب جواب نداره ، چرا ماست مالی میفرمایید ؟!
بفرمایید که دیدگاهتون بین مردم محبوبیت و مقبولیتی نداره و در مشروعیتش هم شک هست ...
امیدوارم اگر مسلمان و شیعه هستید حداقل شیعه ی علی و مسلمانِ خدا باشید نه مسلمان جمهوری اسلامی ایران و شیعه ی آیت الله خامنه ای

و من الله توفیق !
صادق هدایت نماد بی فرهنگی وبیمار روانی 3
پاسخ
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، Mr. Potato Head ، Son of anarchy
(13-07-2017، 17:52)آتش به اختیار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 16:16)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تـو کشور ما هزار تا مُشکل بیکاری و بی پولی و .. هست ! 
اونوقت چسبیدن ب ی مُشت حرف چرت .. که نود درصد هم شایعس ! 
واقعا با این کارا ب کُجآ میخوان برسن ؟ ! 
هر روز یکی رو بی فرهنگ جلوه میدن ! 
الانم ک گیر دادن ب صادق هدایت ..! 
واقعـا اگه راست میگَن مُشکلات اقتصادی و .. رو حل کُنن ! 
نه برای دیگران شایعه درست کنن ! 
واقعا جای تأسف داره ! 

خوب شد مشکل اقتصادی را گفتید....
در 2 مبحث میتوانم دفاع کنم
1:سطح دولت:خب معلوم است دولتی که نگاهش به خارج باشد و با توتال بگردد و برای 2هزار پول نجس امریکایی دودمان مملکت را به بادبدهد و کارخانه تعطیل کند و وزرای ان همگی وابستگی روانی به غرب داشته باشند بحث اقتصاد از این بهتر نمیشود
مقام معظم رهبری چقدر خون دل خوردند و فرمودند:
مذاکره و رفع تحریم ها خوب است ولی اقتصاد باید از درون رونق بگیرد و خودجوش باشد؟؟؟
چه شد؟؟؟ دولت با توتال امضا میکند و ماشین امریکایی که بی کیفیتی آن زبانزد است(حتی در امریکا!)وارد میکند دختر وزیر میلیارد میلیارد پوشاک وارد میکند و این قصه سر دراز دارد.....
2:در سطح مردم:خدا توفیق داد بنده با 50و خرده ای سن عمر از 30 سالگی تا حالا درگیر مشکل اقتصادی نبوده ام و الحمد لله دستم به دهن خودم و خیلی از فقرا ی سطح شهر میرسدبا این وجود هیچ گاه گوشی نگرفتم مگر وقتی که مطلع شدم ایرانی است ...هیچ گاه ماشینی نخریدم(چه برایخودم و چه برای پسرم)مگر اینکه100در صد ایرانی باشد ...این وظیفه بنده بود و بر کسی منت نمی گذارم ولی از شما میپرسم وظیفه شما خرید اپل و اجناس دیگر امریکایی و غربی است؟؟؟ ایا با ایرانی خریدن و ایرانی پوشیدن مشکل اقتصادی بطور کل رفع نمیشود؟؟؟چقدر مقام معظم رهبری امام خامنه ای خنجره مبارکش رو زخمی کرد ولی شما ها راه خودتونو  رفتید؟؟؟
پس با دو پیش مقدمه بالا 2 نتیجه حاصل میشه:
1:افرادی که در 29 اردیبهشت رفتند و به روحانی رای دادند یا اینکه اصلا رای ندادند حق تظلم خواهی در این حوزه ندارند....چون اینها اصلا به ما انقلابیون فرصت حضور در عرصه ندادند که بخواهند به ما اعتراض کنند....
آن هایی که صرفا در حرف خواهان بهبود اوضاع اقتصادی هستند و اجناس غربی تهیه میکنند اصلا حق تظلم خواهی در هیچ زمینه ای را ندارند چراکه این ها فقط اهل سخن اند و موقع عمل پایشان می لنگد....
پس بحث اقتصادی سوالیه که من باید از شما بپرسم

وقتی کالا های ایرانی بی کیفیته معلومه ک از کالا های خارجی خرید و حمایت میکنیم ! اقتصاد داغونه چون کیفیت پایینه ! نمیگم جنس خوبم نیس هست ولی از صد در صد یه در صد از کالاهای ایرانی شاید مرغوب و خوب باشه !
اصلا میدونید چقدر بدبخت تو جامعمون داریم ! میدونید خیلی ها هستند ک دستشون به دهنشون نمیرسه اونم تو مملکت خودمون ؟اونوقت رهبر چی کار میکنه ؟ میره به عربستان و فلسطین کمک میکنه ! اونوقت اونا میان واسه ما اسلحه میخرن و رو ما شمشیر میکشن !
اینا همه نماد جهان سومیه ! کسی ک مملکت خودشو ول میکنه و بقیه جاهارو اباد میکنه از نظر من داره گناه میکنه ! چراغی ک ب خانه رواس ب مسجد حرام است جناب !
همه ی کشورا اول به جامعشون میرسن اوقت رهبره ما رفته چسبیده ب فلسطین و عربستان و .... !
اصلا حرفاتون منطقی نیس و شما هیچ بویی از منطق نبردید !
حتما نفستون از جای گرمی بلند میشه ک انقدر طرفدار رژیم هستین !
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، امیر‌حسین ، Son of anarchy ، mr.destiny
(13-07-2017، 18:54)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجاقا مسئلةٌ ! 
شما که هم پهلوی رو دیدید و هم اسلامی (البته اگر عدد سنتون رو درست مرقوم فرموده باشید)
ترک میدان چرا ؟!
خداشاهده منم اهل بحث کردن با دیدگاه های اسلامی اصولگرا و خشکه مذهبی نیستم ، ولی شما از دیشب داری راجع به همه چیز اظهار نظر و گاهاً توهین میکنی و انتظار دارید که همه تماشا کنن ؟

ضمنا ... 
اون بخشی که جواب شما رو دادم توهین و تمسخر بود ؟!
بفرمایید که حرف حساب جواب نداره ، چرا ماست مالی میفرمایید ؟!
بفرمایید که دیدگاهتون بین مردم محبوبیت و مقبولیتی نداره و در مشروعیتش هم شک هست ...
امیدوارم اگر مسلمان و شیعه هستید حداقل شیعه ی علی و مسلمانِ خدا باشید نه مسلمان جمهوری اسلامی ایران و شیعه ی آیت الله خامنه ای

و من الله توفیق !
چون هم دوره شاه رودیدم هم الانو میبینم عرض میکنم:قدر این مملکت رو بدونید ...شما جوان ها...قدر این زور بازو رو بدونید نزارید مملکت بشه بازیچه دست این و اون بشود...حرف من فقط همینه...رهبرم یه حرفی زد ...گفت آتش به اختیار...منم گفتم بسم الله....خداشاهده اگه همه نه ...نیمی از ایران واقعا بگویند بسم الله...همه مشکلات حله...بحث فقط آتش به اختیار نیست...در خرید اجناس ایرانی...دشمنی با استکبار...راهپیمایی ها...انتخاب فرد اصلح...کافیه فقط 10 سال بگوییم بسم الله...خدا شاهده مشکلاه همگی حله...
.
.اخه چرا وقتی بنده میگویم آیفون نخرید مورد تمسخر واقع میشوم...درد من از اینه که شماجوان ها مثل جوان های 20-30سال پیش نیستید....بسیار دید مادی گرایانه دارید...خب میپرسم چرا سخته 4سال جی ال ایکس بخرید بجای اپل 4سال بعد همین جی ال ایکس مثلا در سطح اپل گوشی خواهد ساخت...چرا ماشین ایرانی نمیخرید تا کییفیت بالا برود... چرا سخته که چهار سال مثل آدم حرف رهبرتونو گوش کنید...چرا سخته وقتی گفته میشه فلان لیست اینگلیسیه بهش رای ندهید....چرا سخته وقتی رهبری با این قدرت در دوران انتخابات حسن روحانی رو زیر سوال میبرد شما ها  به او رای ندهید؟؟؟درد اینجاست که حس میکنم چشم و گوش شما کاملا بسته شده...بانگ کوروش کورشتان(البته نه همه) گوش فلک را پاره میکند...در حالی که یک فکر ساده نمیکنید که به این نتیجه برسید که او تنها یک فرمانروای قدرتمند بود...نه بیشتر....
.
.
توصیه میکنم 22بهمن و روز قدس یه سری به خیابون بزنید تا اقلیت و اکثریت رو متوجه بشوید
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny
حاجقا ما یکی از اقوام جی ال ایکس خرید..
تو جیبش بود روز بعدش سوخت :|

حاجی بکش بیرون از این عقاید پوسیده...
اینجا دیگه کلا پوسیده از عقاید خشک و مذهبی...
عاقلانه ترین و منطقی ترین حق یه زن حجاب و ازادیشه!!
از نظر شماها حق همون عرب های جاهلن ک جنس مونث رو میپیچدن لای کفن..!!
حاجی وقتی ک جنگ شد...
اگ سلاح ها و تسلیحات شاه نبود الان جایی به اسم خوزستان نداشتیم...
اگه پهلوی نبود راه اهن سراسری تا ۱۰۰ ساال دیکه هم نداشتیم..!!

اگ امثال صادق هدایت نبود تو ادبیات و معاصر و بیان حقایق سالها اسطوره ای نداشتیم..!!

حاجی بِکش بیرون از عقاید پوسیده..
زمان شٌماها تموم شده..
زمان زمان اندیشه ها و ایده های نوعه...

شماها که حتی علی رو به کوروش ترجیح میدید هیچ جای حرفی با شما نیس...
حیف نام ایرانی برای خیلیا...
درضمن حاجی...
اقلیت و اکثریت راهپیمایی ک شما میگید..
هممون هم میدونیم ...‎(:‎
یه مشت ...جی ساندیس خور رو دور هم جمع میکنید راهپیمایی میکنید ‎(:‎

شما خیلی نگران ملتید امثال  بیکاری رو رفع کنید..
گاز مفت به ترکیه ندید..
عربستان سعودی تحریمتون نکنه و توهین نکنه بهتون...
۲۲ درصد امار اعتیاد نداشته باشین..
بسیجی های عزیز جای پای مقام معظم رهبری رو بوس نکنند :||
کوروش کبیر رو از کتابا حذف نکنن..!!

فحشا خونه توی مشهد برای عراقیها به دستور نماینده ولی فقیه راه نندازند..!!

حاجی دل این ملت پره..
دست رو دل ما نزار که خونه...

صادق هدایت کسی بود که بر خلاف بقیه به جای التماس به شماها اعتراض کرد...
کمن امثال این بزرگ مرد..
پاسخ
 سپاس شده توسط -Demoniac- ، Mr. Potato Head ، mr.destiny
(13-07-2017، 21:14)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی وقتی ک جنگ شد...

اگ امثال صادق هدایت نبود تو ادبیات و معاصر و بیان حقایق سالها اسطوره ای نداشتیم..!!

زمان شٌماها تموم شده..
پهلوی اگر سلاح خرید نه برای دفاع از ایران در طی جنگ تحمیلی بلکه برای دفاع از رژیم غاصب صهیونیستی بود ...از طرفی پول این خرید ارث باباش نبود مایملک ملتی بود که مثل امروز(البته امروز وضع بخاطر کمیته امداد بمراتب بهتره)پر از فقیر و بدبخت بود /شما جوانید...انشالله در دور و اطرافتون افرادی هستن که مال اون دوران باشن بروید از اونها بپرسید
ریل هم برای جابجایی راحت اموال و دارایی هاشون می ساختند...البته منظور بنده از دوران پهلوی دوران شاه غدار گذشته است و رضا شاه در کنار همه بدی هاش قطعا خوبی هایی هم داشته

نگران نباش عزیزم هنوز جوانان مومن و خداپرست و ولایی در این مملکت کم نیستند منتهی حرف بنده این هست که چرا از جنس شما ها مثل قارچ رشد کردند؟؟

اون هایی که خواب تغییراساسی ایران رومیبینند و میگویند دوران ما تمام شده هر گز بیدار نخواهند شد(مگر با سیلی محکم ما) تا ببینند در نهایت امثال من خواهند بود که مملکت را اداره خواهند کردو تعالی اون رو تامین میکنند و این یک سنت الهی است...بروید آنهایی که سال 88 میخواستند خدا را کنار بزنند از مملکت و یک مملکت بی دین روی کار بیاوردن ببینید...انها هنوز اند خم یک کوچه اند...
پاسخ
 سپاس شده توسط mr.destiny
آگهی
(13-07-2017، 21:27)آتش به اختیار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 21:14)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی وقتی ک جنگ شد...

زمان شٌماها تموم شده..
پهلوی اگر سلاح خرید نه برای دفاع از  ایران در طی جنگ تحمیلی بلکه برای دفاع از رژیم غاصب صهیونیستی بود ...از طرفی پول این خرید ارث باباش نبود  مایملک ملتی بود که مثل امروز(البته امروز وضع بخاطر کمیته امداد بمراتب بهتره)پر از فقیر و بدبخت بود /شما جوانید...انشالله در دور و اطرافتون افرادی هستن که مال اون دوران باشن بروید از اونها بپرسید
ریل هم برای جابجایی راحت اموال و دارایی هاشون می ساختند...البته منظور بنده از دوران پهلوی دوران شاه غدار گذشته است و رضا شاه در کنار همه بدی هاش قطعا خوبی هایی هم داشته

نگران نباش عزیزم هنوز جوانان مومن و خداپرست و ولایی در این مملکت کم نیستند منتهی حرف بنده این هست که چرا از جنس شما ها مثل قارچ رشد کردند؟؟

اون هایی که خواب تغییراساسی ایران رومیبینند و میگویند دوران ما تمام شده هر گز بیدار نخواهند شد(مگر با سیلی محکم ما) تا ببینند در نهایت امثال من خواهند بود که مملکت را اداره خواهند کردو تعالی اون رو تامین میکنند و این یک سنت الهی است...بروید آنهایی که سال 88 میخواستند خدا را کنار بزنند از مملکت و یک مملکت بی دین روی کار بیاوردن ببینید...انها هنوز اند خم یک کوچه اند...

حاجقا..
حداقل به احترام سنتون یه سری حرفا رو نگید..زشته..
شمایی ک حتی نه کتاب خوندی...
نه مطلب خوندی...
نه چیزی میدونین...فقط با ممبر رفتن شیخ ها حرفای اونو رو تو مختون جاسازی کردن اینا رو میگید حرفتون اصلا سند و مدرک و اعتبار نداره...
شما ک حتی نه صادق هدایت خوندی...نه کتاب پاسخ به تاریخ محمد رضا شاه کبیر رو..
چه حق دفاع و عقاید پوسده دارید..
سخن رهبر خمینی این بود که ما به این اهن پاره ها نیازی نداریم..!! ( جنگنده )
در حالی ک اگر همین جنگنده ها نبود الان عراقیها به ناموس شما رحم نمیکردن ..!!
شما یکم کتاب بخونید...بعد بگید سلاح برای اسراییل بوده..
سلاح برای امنیت ملت بوده..
ک وقتی از امنیت اسوده خاطر شدیم به ابادانی کشور بپردازیم..
من موندم چی بگم به شما حاجقا...
واقعا عجیبه..

تٌف تو اون سیلی محکم حاجقا که بتن ریختین تو راکتور اراک و درش رو پلمپ کردین..!!
الان حتی عربستان سعودی هم راکتور هسته ای داره ما چیز هم نداریم...
واقعا متاسفم واسه امثال شماها حاجقا..
شماهایید که باعث عدم پیشرفت کشور میشید..
رضا شاه بزرگ تنش تو گور میلرزه با حرفا خیلیا...

حاجقا ما خیلی رهبری رو دوست داریم...
ولی دولت مردامون رو نه ‎(:‎

شبخیر حاجی...
مخ این ملت هم شستشو نده..
مرسی..
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، mr.destiny
(13-07-2017، 21:04)آتش به اختیار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون هم دوره شاه رودیدم هم الانو میبینم عرض میکنم:قدر این مملکت رو بدونید ...شما جوان ها...قدر این زور بازو رو بدونید نزارید مملکت بشه بازیچه دست این و اون بشود...حرف من فقط همینه...رهبرم یه حرفی زد ...گفت آتش به اختیار...منم گفتم بسم الله....خداشاهده اگه همه نه ...نیمی از ایران واقعا بگویند بسم الله...همه مشکلات حله...بحث فقط آتش به اختیار نیست...در خرید اجناس ایرانی...دشمنی با استکبار...راهپیمایی ها...انتخاب فرد اصلح...کافیه فقط 10 سال بگوییم بسم الله...خدا شاهده مشکلاه همگی حله...
.
.اخه چرا وقتی بنده میگویم آیفون نخرید مورد تمسخر واقع میشوم...درد من از اینه که شماجوان ها مثل جوان های 20-30سال پیش نیستید....بسیار دید مادی گرایانه دارید...خب میپرسم چرا سخته 4سال جی ال ایکس بخرید بجای اپل 4سال بعد همین جی ال ایکس مثلا در سطح اپل گوشی خواهد ساخت...چرا ماشین ایرانی نمیخرید تا کییفیت بالا برود... چرا سخته که چهار سال مثل آدم حرف رهبرتونو گوش کنید...چرا سخته وقتی گفته میشه فلان لیست اینگلیسیه بهش رای ندهید....چرا سخته وقتی رهبری با این قدرت در دوران انتخابات حسن روحانی رو زیر سوال میبرد شما ها  به او رای ندهید؟؟؟درد اینجاست که حس میکنم چشم و گوش شما کاملا بسته شده...بانگ کوروش کورشتان(البته نه همه) گوش فلک را پاره میکند...در حالی که یک فکر ساده نمیکنید که به این نتیجه برسید که او تنها یک فرمانروای قدرتمند بود...نه بیشتر....
.
.
توصیه میکنم 22بهمن و روز قدس یه سری به خیابون بزنید تا اقلیت و اکثریت رو متوجه بشوید

دوست عزیز اگه جنس ایرانی خوب باشه ، چرا نخریم ؟!
مگه ما بدمون میاد تولید کننده و کارآفرین و کارگر کشورمون وضعشون خوب بشه و شاد باشن ؟ 
اجازه بدید من به خودم یه نگاهی بندازم ، کفش پام ایرانی ، لباس تنم ایرانی و ...

حاج آقا اگه اون لیست انگلیسیه اون لیستم فلسطینی و لبنانی و حزب اللهی و عراقیه !

خوشبختانه من تا حالا حرفی از کوروش یا داریوش یا محمد و علی نزدم ، به هر حال هر چی بودن و بودیم دیگه نیستیم ، الان وضعیت ما اینه ! 
به دور از جامعه جهانی و فرو رفته توی باتلاق تا گردن ! 2500 سال پیش فرهنگ و تمدن داشتیم اما الان عصبانی ترین مردم جهانیم ، بی فرهنگ ترین شهروندان رو در فضای مجازی و حقیقی داریم .

عزیز 22 بهمن خیلیا برای مسائل دیگه میان ؛ اقلیت و اکثریت رو موقعی ببینید که حزب الله و بسیج و سپاه و جریان اصولگرا و مذهبی پشت آقای رییسی بودن اما با یه اختلاف زیاد مردم سمت آقای روحانی و اصلاحات بودن .

اینا همه نشون دهنده اینه که دیگه مردم کاسه صبرشون داره لبریز میشه ، مردم دیگه به مذهب و مرجعیت توجهی ندارن چون باورهاشون در طول این سال ها بوسیله جریان خارجی و از همه مهم تر مسائل داخلی و افراط های منزجر کننده بسیج و سپاه و حزب الله و امثالهم خدشه دار و بعضا نابود شده ؛ بسیج و سپاه و حزب الله و ... فاتحه مذهب مردم رو با سخت گیری ها و آزار هاشون تو دهه 60 و 70 و 80 خوندن .

بازم عرض میکنم 

و من الله توفیق !
صادق هدایت نماد بی فرهنگی وبیمار روانی 3
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، Mr. Potato Head ، saba 3 ، Son of anarchy ، -Demoniac- ، mr.destiny
بی فرهنگ شمایید که به عقاید دیگران توهین میکنید او یک خدا نا باور بود چون دلیل های خودش را داشت شماهم دلیل های خودت رو داری و مسلمانی پس ما اجازه ی توهین به نظر هیچکس را نداریم چون نظر هرکس برای خودش گرامی است
پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، mr.destiny
(13-07-2017، 21:37)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 21:27)آتش به اختیار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی وقتی ک جنگ شد...

زمان شٌماها تموم شده..
پهلوی اگر سلاح خرید نه برای دفاع از  ایران در طی جنگ تحمیلی بلکه برای دفاع از رژیم غاصب صهیونیستی بود ...از طرفی پول این خرید ارث باباش نبود  مایملک ملتی بود که مثل امروز(البته امروز وضع بخاطر کمیته امداد بمراتب بهتره)پر از فقیر و بدبخت بود /شما جوانید...انشالله در دور و اطرافتون افرادی هستن که مال اون دوران باشن بروید از اونها بپرسید

تٌف تو اون سیلی محکم حاجقا که بتن ریختین تو راکتور اراک و درش رو پلمپ کردین..!!
الان حتی عربستان سعودی هم راکتور هسته ای داره ما چیز هم نداریم...
واقعا متاسفم واسه امثال شماها حاجقا..
شماهایید که باعث عدم پیشرفت کشور میشید..
رضا شاه بزرگ تنش تو گور میلرزه با حرفا خیلیا...

حاجقا ما خیلی رهبری رو دوست داریم...
ولی دولت مردامون رو نه ‎(:‎

شبخیر حاجی...
مخ این ملت هم شستشو نده..
مرسی..
منم همینو میگم سر خم کردن جلوی امریکا بتن ریختن توی رآکتور...
بله انرژی هسته ای حق مسلم ماست
بنده میگم برای پول نباید علمو کنار گذاشت بر خلاف این دولت پس من باعث عقب موندگی شماهام؟؟؟

احسنت...ببخشید شمارو اشتباه گرفتم...بنده هم از این دولتمردان متنفرم...

(13-07-2017، 21:59)amir.mak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی فرهنگ شمایید که به عقاید دیگران توهین میکنید او یک خدا نا باور بود چون دلیل های خودش را داشت شماهم دلیل های خودت رو داری و مسلمانی پس ما اجازه ی توهین به نظر هیچکس را نداریم چون نظر هرکس برای خودش گرامی است

اگر فتنه گر ها خداباور بودند چرا اینقدر کثیف کاری کردند در مملکت...چرا عکس امام رو آتیش زدند...ما حمق نیستیم....بخوبی طرز تفکر افراد رو متوجه میشویم...توهین به رهبری -امام و انقلاب چیزی جز توهین به مقدسات الهی نیست در واقع حمله غیر مستقیم به اینهاست

(13-07-2017، 21:40)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2017، 21:04)آتش به اختیار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.

دوست عزیز اگه جنس ایرانی خوب باشه ، چرا نخریم ؟!
مگه ما بدمون میاد تولید کننده و کارآفرین و کارگر کشورمون وضعشون خوب بشه و شاد باشن ؟ 
اجازه بدید من به خودم یه نگاهی بندازم ، کفش پام ایرانی ، لباس تنم ایرانی و ...

حاج آقا اگه اون لیست انگلیسیه اون لیستم فلسطینی و لبنانی و حزب اللهی و عراقیه !

خوشبختانه من تا حالا حرفی از کوروش یا داریوش یا محمد و علی نزدم ، به هر حال هر چی بودن و بودیم دیگه نیستیم ، الان وضعیت ما اینه ! 
به دور از جامعه جهانی و فرو رفته توی باتلاق تا گردن ! 2500 سال پیش فرهنگ و تمدن داشتیم اما الان عصبانی ترین مردم جهانیم ، بی فرهنگ ترین شهروندان رو در فضای مجازی و حقیقی داریم .

عزیز 22 بهمن خیلیا برای مسائل دیگه میان ؛ اقلیت و اکثریت رو موقعی ببینید که حزب الله و بسیج و سپاه و جریان اصولگرا و مذهبی پشت آقای رییسی بودن اما با یه اختلاف زیاد مردم سمت آقای روحانی و اصلاحات بودن .

اینا همه نشون دهنده اینه که دیگه مردم کاسه صبرشون داره لبریز میشه ، مردم دیگه به مذهب و مرجعیت توجهی ندارن چون باورهاشون در طول این سال ها بوسیله جریان خارجی و از همه مهم تر مسائل داخلی و افراط های منزجر کننده بسیج و سپاه و حزب الله و امثالهم خدشه دار و بعضا نابود شده ؛ بسیج و سپاه و حزب الله و ... فاتحه مذهب مردم رو با سخت گیری ها و آزار هاشون تو دهه 60 و 70 و 80 خوندن .

بازم عرض میکنم 

و من الله توفیق !
شما در خریدن اجناس هم وطن هاتون نباید با یک خارجی تفاوت داشته باشید؟؟؟خب چرااحساس میکنید کار بزرگی هست که جنس ایرانی بخرید وقتی از همه اجناس بهتر هست...خب یه اروپایی یا امریکایی هم اینکار رو بخوبی انجام میده و نیازی به شما نیست...

یک ساعته بحث میکنیم ولی هنوز نگرفتید بحث بنده شخص شما یا اون اقای دیگه یا فلانی نیست بحث عموم جامعه است که قطعه لباس ایرانی تنش نیست...کفش ایرانی پاش نیست و...که اگر بود الان فلانی و فلونی در خانواده شما بیکار نبود....

اشتباه میکنی روحانی مردمو گول زد وگرنه یک درصد احتمال نمیدهم اینهمه هوادار داشته باشه...رای اصلاحات نهایتا 5درصده...باقی با دروغ و جنگ روانی و پولی هست که بوضوح از طرف امریکا تزریق میشه

ما اگه دهه 60-70-80 سخت گیری میکردیم سودی برای خودمون نداشت صرفا منفعت اکثریت جامعه بود اون دوران تجاوز وفحشاواین اتفاقات بسیار نادر بود ولی وقتی امثال شماها زیاد شدید....آتنا دختر خرد سال....اگر خاءنی مثل محمد خاتمی نبود تا بی حجابی ترویج پیدا کنه وبه اسم آزادی مادی گرایی افزایش پیدا نکنه اگه میذاشت فضای حاکم همون فضای سال 76 به قبل باشه و نمیذاشت فساد جامعه رو بپوشونه الان امار همه اون چیز هایی که عرض کردم پایین بود الان هم متاسفانه روحانی ادامه رهنده بحق راه او هست

ببینید قبل روحانی وضع حجاب مناسب نبود...بعد او ببینید چه افتضاحی شود....
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  به‌کارگیری روش‌های جدید مشارکت وقفی در میراث فرهنگی
  گلایه وزیر میراث فرهنگی از تعطیلی کرونایی موزه و ابنیه تاریخی/ مونسان: اجازه ساخت و س
  درخواست نویسندگی در بخش فرهنگی و زیرشاخه ها
Rainbow مهلت ارسال اثر به مسابقه فرهنگی «جانِ من ایرانِ من» تمدید شد!
  نماد فراماسونری:خورشید بالدار
  جایگاه نقد در ساحت تحول فرهنگی
  چقدر خرج کنیم تا فرهنگی باشیم؟
  از فرهنگ و مهندسی فرهنگی تا تحولات فرهنگی و جهانی شدن
  نماد های فراماسونری در ویدئو موزیک TM BAX
  نماد فراماسونری در ویلای جدید لیونل مسی!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان