امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیامک خنده دار آذر ۹۲

نقل قول:
پیامک خنده دار آذر ۹۲

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیامک خنده دار آذر ۹۲ 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیامک خنده دار آذر ۹۲ : جدیدترین پیامک های خنده دار را برای شما آماده کرده ایم امیدواریم با خواندن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیامک خنده دار آذر ۹۲ تبسمی هر چند کوتاه بر روی لبان شما نقش ببندد.

پیامک خنده دار آذر ۹۲

کیلیپس خودم سرمو دور بزنه برگرده بره تو حلقم اگه دور بگم!! گودزیلای خالم(امیرمحمد)انقدر بچه ی آروم و بی سرو صداییه مربی مهدشون گذاشتتش تو کلاس دخترا!!!خخخخخخخخ..

یه دوست پسرم ندارم بعد یه مدت ولم کنه بره بعدش منم این اس ام اس هارو واسش بفرستم. بدرک ک رفتی اوه زندگی بدون تو چقدر میچسبه نیگا بدون تو پوستم چقدر خوب شده فک کردی چی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟تازه کلاس زبانم میخوام برم……. آرررررررررررررررررررررررر رررره …. لامصب بدجور تو دلم مونده اینارو واس یکی بدم دهنشو سرویس کنم اه…….چرا هیشکی منو ول نمیکنه بره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چیه دیوونه ندیدن؟

اعتراف میکنم وقتی پسرخله ی ۵ سالم بهم میگه بیا با کامپیوترت بازی کنم میگم باشه عزیزم و یه دسته میدم دستش و برای خودم مستر لیگ میرم!!!!!!

اگه استعدادی رو که دانش آموزان ایرانی تو تقلب دارن رو تو درس خوندن هم داشتن الان کلی انیشتین ایرانی داشتیم!!!

تو خیابون لم داده بودم به یه ماشین مازراتی یک میلیاردی یه دختره اومد بهم گفت :ماشین خودته یا بابات؟ نیم نگهی بهش کردم و با کلی کلاس گفتم :دوست داشتی تو هم یکیشو داشتی؟ سوئیچشو درآورد سوارش شد و رفت درجا افسردگی گرفتم الانم تحت درمانم!.

دیروز دیدم دیگه مطلب جدید نزاشتن رفتم بخش محبوترین مطالب و اونایی که تو تعداد لایک مساوی بودن رو لایک میکردم و یه دونه بیشتر میشد وبعد صفحه رو دوباره لود میکردم ببینم ترتیباش عوض شدن یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟ میدونم امیدی بهم نیست ولی بیکار بودم چیکار کنم خوب

پیامک خنده دار آذر ۹۲

مورد داشتیم: دختره رفته مهمونی , تا اومده از تو چکمش بیاد بیرون مهمونی تموم شده !

ﺑﭽﻪ ﺩﺍﺩﺍﺷﻢ ﻳﻪ ﺳﺎﻋﺖ ﺧﯿﺮﻩ ﺷﺪﻩ ﺑﻪ ﻣﻦ … ﺑﻬﺶ ﻣﯿﮕﻢ: ﭼﯿﻪ ؟؟ ﭼﺘﻪ ؟؟؟ ﻣﯿﮕﻪ :ﺣﻀﺮﺕ ﻋﺒﺎﺳﯽ ﻗﯿﺎﻓﻪ ﺧﻮﺩﺗﻪ ﯾﺎ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﺴﺨﺮﻩ ﺑﺎﺯﯼ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﺭﯼ .. پیامک خنده دار آذر ۹۲ 1

این روزا، واسه شناختن بعضی از آدما باید فوق تخصص جانور شناسی داشته باشی…

دختر اگه هنر داشته باشه،با شلوار کردى هم میتونه دل ببره، ساپورت بهونست^_^ راستى گفتم شلوار کردى یاد داداش کامرانى افتادم. کسى ندیدتشون؟ آخرین بار با آبجى الهامى دیده شدن.

غضنفر میره دستشویی برقا میرن،غضنفر شروع میکنه به داد زدن زنش میگه چی شده؟خوب برقا رفتن. میگه:خیال کردم خیلی زور زدو کور شدم…

خدایا این شادیو از من نگیر شیدا و مهسا و یاسمنم همینطور… یه نگینم هست خیلی خوشگله! محل نمیده یه کار کن اونم جور شه؛ دمت گرم !

ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﻭﻗﺎﺕ ﺣﻖ ﺑﺎ ﻣﻨــــــــــــــــــــــ ـــﻪ … اما … ﺣﻮﺻﻠﻪ ﺍﺛﺒﺎﺗﺸﻮ ﻧﺪﺍﺭﻡ

همینقدر که گل دادن به یه خانم معجزه میکنه چایی آوردن برا آقای خونه هم معجزه میکنه ! گفتم در جریان باشین

مملکت به حمالم نیاز داره” چیست؟ روحیه دهی یک پدر به فرزندش بعداز قبول نشدن در کنکور:|

پیامک خنده دار آذر ۹۲ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط しíþ ßしâçk ، ALI REZA J
آگهی
جاش تو انجمن مطالب طنز و خنده دار هس
پیامک خنده دار آذر ۹۲ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J
کیلیپس خودم سرمو دور بزنه برگرده بره تو حلقم اگه دور بگم!! گودزیلای خالم(امیرمحمد)انقدر بچه ی آروم و بی سرو صداییه مربی مهدشون گذاشتتش تو کلاس دخترا!!!خخخخخخخخ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان