نظرسنجی: به اینترنت اعتیاد دارید؟؟
آره
نه
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تست اعتیاد به اینترنت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط mohamad-124 ، キム尺刀ム乙 ، shawkila ، mahdi.ir ، Y.a.S.a.M.i.N ، _mozhdeh_ ، ندا2000 ، محمد ، Brooklyn Baby ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، ارش سلوکی ، *mehrzad* ، matin.ss2 ، parsa.z ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، زهرا10000 ، اندیاM ، mobina bieber ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، باران 68 ، فاطمه خانم ، سعاد جون ، تنها خـــودم ، Dilan ، عطرینا ، bakhi ، First Star ، ❤ஜelenaaஜ❤ ، ★ASAL-GIRL★ ، narika ، امیرشیطون ، rihan 2 ، @پوریا@ ، حسن CR7 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
واسه من شد 10Big Grin
پاسخ
دارم اعتیادپیدامیکنمConfusedConfused
Big Grin
پاسخ
50 براي من
آیا میدانید که اگر شما در حال حمل قرآن باشید شیطان دچار درد شدید در سر میشود؟و باز کردن قرآن شیطان را تجزیه میکند؟وبا خواندن قرآن به حالت غش میرود؟وخواندن قرآن باعث در اغما رفتنش میشود؟وآیا شما میدانید هنگامیکه میخواهید این پیام را به دیگران ارسال کنید شیطان سعی خواهد کرد تا شما را منصرف کند؟ فریب شیطان را نخورید!پس شما این حق را دارید که این پست را کپی کنید و در پروفایلاتان بگذارید.
پاسخ
معتاد شدم ...............
پاسخ
من اعتياد دارم بايد برم كلنيك

هركس كلنيك خواست پيامي بده
آیا میدانید که اگر شما در حال حمل قرآن باشید شیطان دچار درد شدید در سر میشود؟و باز کردن قرآن شیطان را تجزیه میکند؟وبا خواندن قرآن به حالت غش میرود؟وخواندن قرآن باعث در اغما رفتنش میشود؟وآیا شما میدانید هنگامیکه میخواهید این پیام را به دیگران ارسال کنید شیطان سعی خواهد کرد تا شما را منصرف کند؟ فریب شیطان را نخورید!پس شما این حق را دارید که این پست را کپی کنید و در پروفایلاتان بگذارید.
پاسخ
 سپاس شده توسط M ATIN ، مارال 2
آگهی
سپاس کو پس
پاسخ
من جواب دادم ولی چیزه خاصی نشد
تست اعتیاد به اینترنت 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ندا2000 ، مارال 2
من دادم
پاسخ
من معمولیم
My love is the best....finish
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اینترنت
  8 مشکل روانی مرتبط با اینترنت که نمی دانیم!!
  تست میزان اعتیاد شما به اینترنت
  به کدوم اعتیاد داری ؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان