امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختر باش و به دختر بودنت افتخار کن+متن انگلیسیش

هیچ وقت مجبور نیستی به تعداد موهای سرت بری خواستگاری. کافیه فقط یه «بله» کوچولو بگی اونم با هزار منت و ناز و کرشمه.

*هیچ موجود دیگه ای مثل تو تا این حد ریزبین و با دقت نیست که در یک نگاه، مارک کفش زری خانم یا مدل موهای کبری جون رو بفهمه.

*خوب می تونی نقش بازی کنی.

*آنقدر زود همه چی رو می گیری که شش سال زودتر از آقایون به تکلیف می رسی.

*بزرگترین پوئن: خیالت از بابت سربازی راحته! صد سال سیاهم که دانشگاه قبول نشی ککت نمی گزه.

*تو اماکن عمومی با خیال راحت می تونی جیغ و داد راه بندازی چون به هر حال کی وجودشو داره که رو یه دختر صداشو و احیانا خدایی نکرده دستشو بلند کنه؟!!

*می تونی هزار بار هم رومئو و ژولیت رو ببینی و باز گریه کنی و مهم تر اینکه هیچ وقت از گریه کردنت خجالت نمی کشی.

*بهشتم که زیر پای امثال شماست.

*فقط تویی که می دونی بوی خاک بارون زده تو شبای پاییزی چه جوریه.

*از قدیم گفتن: پشت هر مرد موفقی زنی با ذکاوت بوده.

*هیچ کی نمی دونه دقیقا تو فکرت چی می گذره؟ فروید، پدر روانشناسی جهان گفته: بزرگترین سوالی که هرگز پاسخ داده نشده و من هم هرگز پاسخ آن را نیافته ام این است که یک زن چه می خواهد؟

*چندتا از جنگ های بزرگ تاریخ جهان به خاطر عشق شدید مردها به جنس تو بوده.

*نماد الهه عشق، زیبایی، جنگ و عقلانیت در یونان باستان به شکل زنه.

*با اینکه از مردها ضعیف تری ولی لازم نیست صدتا کلاس کاراته و تکواندو و از این جور چیزا برای... به یه چنگ و گیس کشی بسنده می کنی.

متن انگلیسیش:
No you do not have time to go to match the number of hairs on your head. Enough is just a "yes" with thousands of tiny text and say she's cute and seduction.

* There's nothing like a microscope and carefully so that at a glance, Brocade branded shoes or women's hairstyle June cobra understand.

* Well you can play.

* Making everything so quickly that six years earlier than men'll homework.

* Largest points: let the military for comfortable! Cactus Black Hundred Years of the University accept no Gz·h get worst.

* You cried in public places you can safely drop the way it anyway Vjvdshv Who's going to hear and maybe, god forbid a girl Dstshv lift!!

* Romeo and Juliet can see a thousand times and still cry, more importantly, never letting go crying shame not to draw.

* Burned paradise is under the feet of others.

* Only you know the smell of the rain-affected soils autumn nights What's it like for you.

* The old saying: Behind every successful man is a woman of intelligence.

* No one knows exactly what goes in your mind? Freud, the father of psychology, said the biggest question that has never been answered, and I've never answered it is not what a woman wants?

* How many of the major battles in world history because of my intense love men and sex.

* Symbol of the goddess of love, beauty, war and wisdom of the ancient Greek dramas.

* While weaker than men, but do not have a hundred classes, karate and taekwondo, and this sort of thing for a ... You merely draw a harp and wigs. Heart
for you my love!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دختر باش و به دختر بودنت افتخار کن+متن انگلیسیش 1
پاسخ
 سپاس شده توسط shawkila ، رونیکاا ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، _mozhdeh_ ، ♥♥♥نــازگــل♥♥♥ ، ~Mahnaz~ ، رکسانا h2 ، EHSAN$$ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، ♥♥ONLY-DADDy♥♥ ، ( lιεβ ) ، ρѕуcнσραтн ، leilajoon♥♥ ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، † αƖιєη † ، *isan* ، ._NeGiX_. ، ★~Ѕдула~★ ، D.I.Z.E.R.E ، noosha joon ، کلوپاترا ، shining ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، سمیرا74 ، tan!a ، نازنین* ، natalia ، HeDyE~×~ ، ×ИамеLеsS× ، tida 2 ، ×fteя LifE∀× ، ~ArTaBaNoOs~ ، NeGiN♦ ، sasa. ، یاسی@_@ ، maysa72 ، ~~SARA:HIVA~~ ، samira 409 ، Cute+Girl ، Shervin_ST ، HediVampire ، ღ ツ setareh ツ ღ ، pegah 13 ، Navisa. ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، مهدی 2fm ، BlAcK dAy ، Zakie76 ، $hanane$ ، ըoφsիīkα ، Mᴏʙɪɴᴀ ، # αпGεʟ ، -Nᴇɢᴀʀ- ، نازنین زیودار ، ḲℑℳℐÅ ، ❤R@TA❤ ، sara-ice girl ، 77baran ، کیارش* ، مامان بزرگ ، ❤уαѕαмιη❤ ، Dead-Girl ، sev sevil ، Titiw ، mahru ، مرضیه 79 ، Avril. ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ALI REZA J ، Iran Girl ، ♥shaqayeq♥ ، ~Bad girl~ ، sahar6 ، "تنها" ، kimwoobin ، negin2000 ، Bautaful flower ، G*O*H*A*R ، parastoo81 ، sevina1 ، MEHRANA MAHDI ، ૭૦૦ძ ૭ɿՐՆ ، Modern Thinking ، **zeinab** ، آیلی جوون ، نیلوفر جوووووووووون ، مریم14 ، Beautaful flower ، ss sayeh 501 ، Neda bidel ، زینب رهبر ، تنهای تنها ... ، ⓕⓐⓚⓔ ⓛⓘⓕⓔ♰ ، Nυмв ، Archangelg!le ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، ★ASAL-GIRL★ ، نازلی=997664$%$%^4 ، خوشگل خانوووم ، نفس گل ، ຖēŞค๑໓ ، selena grop ، AعطریناA ، Sanita.p ، * SOZUN * ، چمان ، فـاطِمِه خانوم ، nastaran9835 ، سارا.s ، .Delsa. ، Lady_Monster ، نگین کاف ، mariii ، هیچکس۱ ، Ranger* ، دریای بی موج ، yasee ، ✘Nina✘ ، آویـــســا ، mahya . m ، mahsa-s ، z800rr ، donyahatami4418@gimail.com ، ♫terme♫ ، karolin ، farnam22 ، سارا گل فخرابادی ، sara006 ، ریحون بنفش ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، Thyme ، Barana1202 ، 83 pooneh ، آراگل ، ...Maryam... ، !...@dors ، شکوفه سیب ، Radka ، نیلوفر 2000 ، чернаяЛуна ، nanali ، ANNNA ، هدیه 20 ، MDHS ، ستایش خانوم ، parmida11 ، єη∂ℓєѕѕღ ، ♥Nastaran♥ ، موناجون خوشگل
آگهی
منتقل شد
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط پونی کوچولو ، noosha joon ، ×fteя LifE∀× ، ~ArTaBaNoOs~ ، parmida11 ، ▪неизвестный▪ ، پپپ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، esteghlali girl ، فـاطِمِه خانوم ، TARA*
هستم و افتخار میکنم....:29dz::29dz:
*^   ^*
   ----    جهانم بی تو آ ندارد...

پاسخ
 سپاس شده توسط پونی کوچولو ، noosha joon ، tida 2 ، ×fteя LifE∀× ، ~ArTaBaNoOs~ ، sasa. ، ღ ツ setareh ツ ღ ، parmida11 ، پپپ ، kimwoobin ، yasaman14 ، TARA* ، دریای بی موج ، Thyme
عالی بود Heart
دمت چیزHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط پپپ ، TARA* ، دریای بی موج
اسپمهاپاک شدندkaffe2
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، پپپ ، دریای بی موج ، Thyme
عالی بود ولی بعضیاشو خودم می دونستم!!!!!!!!!!

[url=http://www.asemoona.com/1394/02/18/photo-nahalsoltan-2015/][/url]
پاسخ
 سپاس شده توسط پپپ ، TARA* ، دریای بی موج
آگهی
چه فایده؟وقتی هی باید روسری بزنی؟Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط پپپ ، yasaman14 ، بردیا2014 ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، TARA* ، دریای بی موج ، MEL_ISA
من به دختربودنم افتخامیکنم(:

پاسخ
 سپاس شده توسط پپپ ، kimwoobin ، yasaman14 ، TARA* ، دریای بی موج ، ریحون بنفش ، MEL_ISA
به چه جرعتي ميگين كه بهشت زير پاي ما هست؟
چقدر شما مغرور شديد
خدا جوري هر دو جنس رو ساخته كه قابل مقايسه كردن نباشن
مغرور شدن هم حدي داره
اگه حرف منو قبول ندارين يعني حرف خدا رو قبول نداريد چون من قرآن كامل رو به زبان فارسي خوندم كه توي اون ميگفت:
الرب من كلا الجنسين، بحيث ليست مجرد مقارنة
معني:پروردگار هر دو جنس را طوري درست كرده است كه قابل مقايسه نباشند
حالا كي جواب داره ها؟
من نميگم پسر هم بهترن و نميگم دختر ها كمترن من ميگم هر دو جنس در حد هم هستن

تازه كي گفته دختر ها از مرد ها ضعيف تر هستم
توي قرآن نوشته:
وقد كشف الرب لك القوة البدنية من كلا الجنسين هي نفس الحجم
يعني:پروردگار بر تو نازل كرده است كه هر دو جنس قدرت بدني هم اندازه دارند

چرا كسي جواب نميده؟
نكنه همه كم آوردن
پاسخ
 سپاس شده توسط ▪неизвестный▪ ، پپپ ، [ :: Sмιℓєу Gιяℓ# :: ] ، ALI REZA J ، مریم14 ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، مائده صادقی ، Sanita.p ، TARA* ، دریای بی موج ، Cute+Girl
بعلـــــــــــــه افتخارم داره
پاسخ
 سپاس شده توسط پپپ ، yasaman14 ، TARA* ، دریای بی موج ، Thyme

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  یه دختر خوب چه کارایی باید بکنه چه کارایی نباید بکنه(آخر خنده)
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
  خوشگل ترین دختر جهان♥در کتاب گینس♥
Star دختر بود یعنی...........!
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟
Photo دختر قد بلند( دوستان اون مترو بیارید قدمو اندازه بگیرم)
  به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان