امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سال نو با طعم یاس

[sup]کلامی از یاس :[/sup]
[sup]درود میگم به همهٔ هموطنان عزیزم. امیدوارم که ایام به کامتون باشه. سال ۹۲ هم با همهٔ خوبی‌ و بدی‌ها و خاطرات خوب و بد گذشت. یه عده میگن سال خیلی‌ خوبی‌ بود و یه عده هم حتما سال ۹۲ رو سال بدی می‌دونن. عزیزانی از میان ما رفتن و عزیزانی تازه متولّد شدن. و بالاخره وارد سال ۹۳ شدیم. امیدوارم خوب شروع کنیم. با یه حسّ خوب. با یه امید قلبی به اینکه روز‌های خوبی‌ در پیشه. با امید به اینکه همه چی‌ درست می‌شه. با امید به روز‌های قشنگ. روز‌های سلامتی‌، موفقیت، پیشرفت، رسیدن به بالاترین مدارج در رشته‌های تحصیلی‌ و کاری مختلف، آشنا شدن با اونی‌ که می‌خواستی و ایمان داری که کنارش خوشبخت میشی‌ و رسیدن به عشق واقعی‌. از ته دلم آرزو می‌کنم که سال ۹۳ برای همهٔ ما یکی‌ از بهترین و خاطره انگیز‌ترین سال‌های عمرمون باشه. من که دلم روشنه. کوچیک همهٔ شما. یاس.[/sup]
[sup]سال نو با طعم یاس 1
[/sup]
[sup]یاس 1393[/sup]
[sup]Greetings to everyone, I hope you’re doing great. The year ’92 with all its good and bad and its memories has come to an end. Some will say that ’92 was a great year and of course others may recall ’92 as a bad year for them. Some near and dear ones among us have passed and some new have just been born and welcomed into our world and now we have finally come to the start of ’93. I hope it starts off well for us. With new and good energy, and hope in our hearts that better days are ahead. In hopes of everything working out for us and beautiful days ahead filled with good health, success, progress, reaching your highest levels in education and goals in your various businesses. Meeting THE ONE that you always wanted and having faith that with them by your side, you will be happy and prosperous in life — To finding your true love. I hope with all my heart that this new year, ’93, will be one of the best and most memorable years of our lives. Me personally — I have faith![/sup]
سال نو با طعم یاس 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط S H A Y A N ، عاشق الکترونیک ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ♥CRAZY G!RL♥ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، narin13 ، saeed25/12
آگهی
مرسی Rolleyes
پاسخ
خواهش می شود ای هم وطن :491:
سال نو با طعم یاس 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
خیلی عالیه.سپاس
پاسخ
یــآس!! یـاس تـویی؟o.O
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سال نو با طعم یاس 1
پاسخ
توصفحه فیس بوکش دیدم
یاس عشقه
پاسخ
آگهی
ممنونم ای هم وطنان که در صفحه ی فیسبوک یاس ، او را همراهی می کنید 
یکی از هم وطنان می گویند که آیا من یاس هستم ؟ خوب جواب معلوم است دیگر ( نه ) 
سال خوبی را برای همگی آرزو مندم 
بدرود
سال نو با طعم یاس 1

(Aiden Pearce)
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان