امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پیرزن92ساله ی یوگاکار(عکس)

لینچ 92ساله یک پیرزن سرحال است.بااین سن و سال تااین حد کشش عضلات بسیارکم نظیر است.او6سال قبل یه عمل جراحی بسیار سخت راپشت سر گذاشته وپس از ان توانست با یوگاسلامت مجدد خود را بدست اورد.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیرزن92ساله ی یوگاکار(عکس) 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، shany
آگهی
من 6ساله دارم تكواندو كار ميكنم و الان مشكي دان يكم انقدر بدنم نرم نيست اون وقت اين پير زن 92 ساله بدنش انقدر نرمهHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط *GANDOM*
یااااااااااااااااااا قمر بنی هاشم ConfusedExclamationExclamationExclamationExclamationExclamation

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

پاسخ
 سپاس شده توسط *GANDOM*
من 10 ساله دارم کاراته کار می کنم سفید و سیاه رودارم
خطش را عوض کرد ومن ماندم باتمام پیامک های "دوستت دارم" که هیچگاه تحویل داده نشد.........پیرزن92ساله ی یوگاکار(عکس) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط *GANDOM*
بدک نیست
می بخشم کسانی که هر چه خواستند بامن با دلم با احساسم کردند
ومرا در دور دست خودم تنها گذاردند ومن امروز به پایان خودم نزدیکم
پروردگارا به من بیاموز در این فرصت حیاتم اهی نکشم برای کسانی که دلم را شکستند

یاد ان دوران خوش باد
نمیدانم چرا منو بردی از یاد
الان هر جا هستی با هر که هستی
ارزو دارم باشی همیشه شاد
پاسخ
 سپاس شده توسط *GANDOM*
جانننننننننننننننننن:84::84::84::84::84::84::84::84:
پاسخ
 سپاس شده توسط *GANDOM*
آگهی
چه بدن نرمی داره1!!!
هر گاه خداوند تو را به لبه ی پرتگاه هدایت کرد به خدا اطمینان کن چون یا تو را خواهد گرفت یا به تو پرواز کردن خواهد اموخت
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان