امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه با جانگ گیون سوک

مصاحبه جانگ گیون سوک:

مصاحبه با جانگ گیون سوک 1

ازخودت و خانواده ات بگو؟

من جانگ گیون سوک هستم ،تنها فرزند خانواده

متولد چهارم آگوست 1987 ،قد 182 و وزن 63 کیلو وبا پدر و مادرم زندگی میکنم

در دانشگاه نیوزیلند!درس خوندم

به
چه چیزهایی علاقه داری؟
گوش دادن به موسیقی،برد سواری روی برف، اسکی،خوندن،رقصیدن

توی زندگی چه چیزایی بیشتر برات مهمه؟

خانواده ام و پلی استیشن!

به
چه رنگ هایی بیشتر علاقه داری؟
ابی و شیری

چه تفریحی خیلی بهت لذت میده؟

اسکی و تخته سواری روی برف

غذاهای موردعلاقه ات چی هست؟

غذاهای تند و خرچنگی که کم پخته شده باشه

میوه مورد علاقه ات چیه؟

اناناس

دوست داری زن اینده ات چه خصوصیاتی د اشته باشه؟

صادق باشه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، خوشکل ،لباس های قشنگ بپوشه

اولین چیزی که توی صورت یه زن بهش نگاه میکنی چیه؟

چشمهاش

جنس مخالفت بیشتر چی بهت میگن؟

میگن خیلی خشکلی

از بین چیزهایی که داری کدوم هاشو بیشتر دوست داری؟

لباسهام و وسایل شخصی ام

چه ضرب المثلی رو دوست داری؟

هیچی غیر ممکن نیست

تا الان چه کارهایی انجام دادی؟

واسه کارتن صداگذاری کردم،بازی کردم، و مدل شدم،مدل شرکت های ام سی ام،اتود،لی اسپورتساک ،موتورولا و چند تای دیگه بودم

گیتار هم میزنم.....

در مصاحبه ای با Sports Chosun جانگ گون سوک اعلام کرد که به خاطر مشغله زیادش مدتی از افسردگی رنج میبرده.
بعد از فیلم برداری سریال مری با من ازدواج کن ، تور دور آسیا سوکی شروع شد.بعدش که دوباره فیلم برداری فیلم You’re my Pet رو شروع کرد و تو همین درگیری ها هم فول آلبومش رو منتشر کرد.حتی چند تا کار تبلیغاتی هم انجام داد.خودش در این باره گفت :"در کل این سال من کمتر 25 روز استراحت کردم."
بعد اعلام کرد که مدتی پیش دچار ناراحتی افسردگی شده بوده :"طرفدار ها فکر میکردن دلیل غیبتم از تلویزیون به خاطر استراحتمه ، در حالی که من برای کار همش تو سفر از این کشور به اون کشور بودم.چه ژاپن چه تایوان و چه سنگاپور احساس میکردم به هیچ جا تعلق ندارم"
اون اضافه کرد که :"هر چی بیشتر سرم شلوغ میشد از دوستانم بیشتر فاصله میگرفتم.من عاشق ماشینم اما تنها کاری که میتونم بکنم اینه که ماشینم رو تو پارکینگ پارک کنم و همیشه با مدیر برنامه هام اینور و اونور برم.فکر اینکه این زندگی نبوده که من میخواستم باعث شد افسرده بشم."
مثل اینکه انقدر افسرده بوده که 2 ماه پاشو از خونه بیرون نذاشته بوده.
در آخر هم گفت :"اخیرا بهتر شدم.به خاطر برنامه فیلم برداری فیلم جدیدم خیلی خوب تونستم استراحت کنم.هر روز تا ساعت 10 صبح میخوابم و ساعت 1 شب میرم تو تخت . این باعث شده کمی آرامش داشته باشم.ما بین فیلم برداری برای یکی از فن میتینگ هام به تایوان رفتم .وقتی روی صحنه بودم با دیدن طرفدارهام فهمیدم این جاییه که من

مصاحبه با جانگ گیون سوک 1مصاحبه با جانگ گیون سوک 1

[b]رنگ مورد علاقش آبی و(white lvory)که فکر کنم کرمی میشه علاقه داره. غذاهایی که ادویه دار هستن وهمچنین Gejang که صددرصدفکرکنم 1غذای کره ای هستش را دوست داره .از میوه ها هم به آناناس علاقه داره

.چیزایی که براش اهمییت دارن اول خوانوادش بعدم لوازم شخصیشندخصوصا پلی استیشنشه . مهمترین شعارش در زندگی این هستش که هیچ چیزی در زندگی نشدنی نیست.

گیوم سوک به غیر ازبازیگری استعدادهای دیگرش روهم به همه نشون داده مثل:کار دوبله در برنامه های کارتونی ? خوانندگی ? مدل ? Mc ? Vj? ? گیتارزنی وبازیگری (اگه 1موقع کاره جدید دیگه ای هم انجام داد تعجب نکنین))

جالبه وقتی ازش پرسیدن بیشترین حرفی که اطرافیان یا طرفداراش بهش میزنن چیه گفته بهم میگن خیلی جذاب وبامزه ای( البته توفیلم توزیبایی این حرفاکاملا سندیت پیدا کرده) همچنین وقتی ازش پرسیدن اولین خصوصیتی که موقع برخورد با 1خانم دقت میکنه چیه گفته چشم های فرد.

واگه روزی بخواد ازدواج کنه ازخصوصیات مهمی که باید شریک آیندش داشته باشه اینه که او باید جذاب وبامزه باشه? راستگو باشه ? با احساس باشه ودرک بالایی در زندگی داشته باشه* .در دنیای هنر بازیگری کسی را که خیلی کارش رودوست داره(Ahn sung-ki ) هستش.جانگ گیوم سوک در دنیای هنر دوستان زیادی داره مثلمصاحبه با جانگ گیون سوک 1 Csh stephany ? isak? ? MCmong? ? Moon geumyong ? yooAh ?in ? Choi si won ).خوب این هم از علاقه مندیاش و..در ادامه بیشتر در مورد چگونگی ورودش به دنیای هنرو فیلمها وسریالهایی که بازی کرده توضیح دادم بقیه رو هم بخونید چون جالبه.

جانگ گیوم سوک کارش رو از سن 6 سالگی به صورت اتفاقی به عنوان1مدل شروع کرده داستان هم از این قرار بوده که وقتی گیوم سوک کوچک بوده والدینش می خواستن خونشون رو بفروشن کسی که به عنوان خریدار واردخونشون شده بوده باچند باردیدن گیوم سوک توخونشون احساس کرده که اون دارای استعدادزیادی هستش بنابراین باوالدین گیوم سوک کوچولو*صحبت می کنه وبه اونا توصیه میکنه که گیوم سوک اگه به عنوان مدل کارکنه موفق خواهدبود (بچه از همون اول خوش شانس بوده که چنین خریداری گیرشون اومده)

.والدین گیوم سوک هم تصمیم گرفتن که به عنوان مدل کار کنه .گیوم سوک مدت 4سال به عنوان مدل کودکانه آموزش دید(البته تاالان براشرکتهای بسیار بزرگی کار مدل وتبلیغ انجام داده مثل موتورولا ? اتود? ?Lesportsac??? ? MCM ? etcو...)...)
تا اینکه در1997در10سالگی از او برای بازی در فیلم کمدی دعوت شد به نام (Selling Happiness ) سپس او کارش را در tv به عنوان بازیگر خردسال ادامه داد.تا اینکه در دوران مدرسه (راهنمایی خودمون)برای اولین بارصدای خواننده پاپ ژاپنی به نام( Ken Hirai) وگروه راک ژاپنی به نام(AL rc-`en-Ciel )راشنید.

سپس به خاطر علاقه ای که به این موسیقی ژاپنی پیدا کردازآن به بعد تصمیم خودش راگرفت که شروع کنه به یادگیری زبان ژاپنی واین کاررا هم انجام داد.سپس در اواسط دبیرستان گیوم سوک به مدرسه ای در نیوزیلند رفت ودر آنجا زبان انگلیسی وژاپنی را آموزش دید(خوش به حالش).اواینکار راانجام داد چون به این ترتیب دراونجا به طورهمزمان میتونست 2زبان را یاد بگیره وصحبت کنه

.امااین در حالی بود که بعداز مدتی با اینکه علاقه داشت تحصیلاتش رودرنیوزیلند ادامه بده در کره ازطرف شبکهMBC به او پیشنهاد بازی در فیلمی به نام(Nonstop4 ) داده شد وگیوم سوک وقتی موقعیت رابرای پیشرفتش مناسب دیدتصمیم گرفت به وطنش برگردد اینجوری بودکه مجبورشدبه کره برگرده ودراین فیلم بازی کنه*.پس از اتمام این بازی گیوم سوک از بازی خودش به شدت ناراضی بوده واینجا بودکه تصمیم قطعی درمورد اصلاح بازیگریش راگرفت وشروع به تمرین کرد در سال2005 گیوم سوک بالاخره با بازی درنقش پسررییس درفیلم( Lovers in Prague) درشبکه SBS سروصدای زیادی به پاکردواین فیلم به موفقیت بالایی رسیدوگیوم سوک هم ازاین موفقیت بی نصیب نبود واز بازی خوبش خیلی تعریف شدواز این فیلم بود که جانگ گیوم سوک طرفداران زیادی پیدا کرد.

پس از آن در فیلم موزیکال دیگری شرکت کرد به نام(Doremifasolasido)(این فیلم سینمایی هم به نظر من اول فیلم تااواسطش قشنگه چون لحظه های خوانندگی داره شاده ولی آخر فیلم کلا مسخره ودورازذهن تموم میشه و بازی گیوم سوک هم قشنگه ولی بیشتر تمرکز فیلم روی صداشه که انصافا صدای خوبی داره شاید به خاطر همین اوایل فیلم بیننده جذبش میشه)پس ازاین فیلم فیلم سینمایی دیگری کار کرد به نام(baBy&me)بعد از این فیلم اینبار جانگ گیوم سوک درسریالی از شبکه MBCباعنوان( Beethoven virus) شرکت کرد? این فیلم هم من ندیدم اما تعریفش رو زیاد شنیدم.خلاصه نقش بعدی جانگ گیوم سوک درفیلم ( The case of itaewon homiside ) برای اولین بار درنقش 1آدم شرور بازی کردکه این فیلم بر اساس 1 داستان واقعی قتلی در یک رستوران درایتاوان کره جنوبی صورت گرفته ساخته شده است.

بهش تعلق دارم."[/b]
Calming love is like the sun after raine Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، نیوشا222 ، pink apple ، ارتمیس فاول ، گل سا2 ، خانم خلاق
آگهی
مرسیHeartTongueHeart
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مصاحبه با جانگ گیون سوک 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2
خیلی ممنون
چقد سخته که تو باشی،
منم باشم؛
ولی
قسمت نباشه...
پاسخ
بابا مصاحبههههههه!!!!!
یک رنگ که باشی زود چشمشان را می زنی خسته می شوند از رنگ تکراریت این روز ها دوره ی رنگین کمان هاست!!
پاسخ
ممنونBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
ممنون!بازم عکس ازش بذار!crying
پاسخ
آگهی
کامزآم میداHeart
پاسخ
:hje:مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــرسی فدات بشم عزیزمHeartTongueHeart
کاش پلاک گردنت بودم تا هنگام دویدن به ضربان قلبت بوســــــه میزدم...
پاسخ
گوماس میداHeartHeart
زندگیت را به کسی وابسته نکن....
حتی سایه ات هم در تاریکی ترکت میکند.....nky:499:
پاسخ
مرسی از این مصاحبه.
واااااااای.عشق من سوکیcrying
Big Grin  Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط small rose

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up مصاحبه با لی مین هو در رابطه با وارثان بسیار جالب + عکس
  گیفت های جانگ سوک و پارک شین هه
Thumbs Up رویای جانگ گیون سوک ازدواج با هان هه جین
  جانگ گیون سوک بازیگر نقش تاکیونگ در توزیبایی (درخواست سپیده جون)
Heart عکس های لی سو یان(بانو جانگ در افسانه دونگی)
  جانگ گیون سوک شیطان پرسته؟ (درخواست ilar
  سریال کره ای قهرمان باحضور جانگ گیون سوک در شبکه نمایش
  عکس های متحرک جانگ کیون سوک در سریال تو زیبایی
  ویدیو حضور بازیگران پسران فراتر از گل در مراسم تدفیع جانگ جا یون
Rainbow حقایقی زدباره زندگی جانگ ایل وو بازیگر محبوب کره ای

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان