امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بازیگری که بخاطر رابطه نامشروع خودکشی کرد ! + عکس

این بازیگر مکزیکی الاصل هالیوود 13 دسامبر سال 1908 در مکزیک متولد شد، او اولین بار در سن 19 سالگی با بازی در فیلم «گائوچو» ساخته «داگلاس فیربانکز»، وارد عرصه سینما شد.

پدر ولز یک نظامی بود و به شدت با ورود او به هالیوود مخالف بود، به همین دلیل او همواره از برای بازی در فیلم‌هایش، نام خانوادگی مادرش استفاده می‌کرد. یک سال بعد وی از سوی موسسه «ومپاس بیبی استار» (WAMPAS BABAY STAR) به عنوان یکی از 13 بازیگر زن جوان برگزیده سال انتخاب شد.

این کمپانی بازیگران جوان و زیبا را هرساله مورد تقدیر قرار می‌داد که یکی از علل پیشرفت بازیگران در آینده به شمار می‌آمد. این کمپانی در سال 1934 به دلیل انتقادهای فراوانی که بدان می‌شد منحل شد.

بازیگری که بخاطر رابطه نامشروع خودکشی کرد ! + عکس 1

«ولز»، از آن پس به سرعت پله‌های شهرت را پیمود، ولی علی‌رغم زندگی حرفه‌ای موفقی که داشت، در زندگی شخصی‌اش چندان موفق نبود، آنچنان که تنها طی مدت زمانی کوتاه چندین ازدواج ناموفق داشت.

او در سن 36 سالگی در اواسط دهه 40 با بازیگری جوان به نام «هارالد مارش»، رابطه غیراخلاقی برقرار کرد ولی کمی بعد او که تمایلات مذهبی کاتولیکی داشت، شرمگین از روابط غیراخلاقی خود و فرزند نامشروعش، دست به خودکشی زد و این نامه را از خود به جا گذاشت: خطاب به هارالد، خداوند من و تو را ببخشد ولی من ترجیح می‌دهم که پیش از آنکه فرزندم را با شرمندگی به دنیا آورم و یا به زندگی او پایان دهم، خودم را بکشم!

میــــگذرد روزی این شبهای دلتنگی ، میگذرد روزی این فاصله و دوری، میگذرد روزهای بی قراری و انتظار ، میرسد همان روزی که به خاطرش گذراندیم فصلها را بی بهار ، و از ترس اینکه بهم نرسیم شب تا صبح را اشک میریختیم
پاسخ
 سپاس شده توسط *محمد* ، فلانی ، shayan2012 ، T A R A ، azary ، Lordlas ، نازنین لیلا ، بهاره 1377 ، RedSparrow ، The Light ، A_M_I_R ، arooos ، Atoosa.s ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، لی مین هو3 ، mity pity ، sara-ice girl ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، فاطمه 09 ، mohammad31
آگهی
بد نبود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
[size=xx-large]بیچاره [font=Times New Roman]
[align=justify][color=#FF0000]اخه [u][i][b]
لیلی ازهمیشه تا نهایت Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
خاک بر سرش:|
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، gh@z@le♥
اخیییییییییییییی
Sad
در بیارم ببینی؟!:4chs:
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.
.

در ندیدی تا حالا؟

خونتون در نداره؟

تو غار زندگی میکنی؟

بدبخت منحرف!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، Mιѕѕ UηυѕυαL
اخه چرا این رابطه را راه انداختی که خودت را بکشی.AngryAngryAngry
فرمان دادم بنم را بدون تابوت ومومیایی به خاک بسپارند تا اجزای بدنم ذرات خاک ایران راتشکیل دهند.

................................کوروش کبیر........................................................
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos ، Mιѕѕ UηυѕυαL
آگهی
با خودش چند جند بودهHuh
بزرگی گفت:اگر خواهی کوچکی دنیا بدانی بنگر که به کام چه کسی ست.crying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.pkan.ir

پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
خوشجل بوده ها خدا اینو نبخشه کیا ببخشه؟Big Grin
روزای روشن خداحافظ سرزمین من خدا حافظ
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
پی بردن به اشتباه خوبه ولی باید او یجوری کنار بزنی من تحسینش می کنم که به اشتباهش پی برده
ولی تاییدش نمیکنم ک خودکشی کرده خدا ببخشش
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos
منگلا خودكشي ميكننBig Grin
تو بيدي رفته بيدي پشت بيدي ريده بيدي گفته بيدي مو نبيدم ها توبيدي ها توبيدي Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط arooos

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودکشی
  ویژگی های متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه
  اونایی که بالای دوسال تو یه رابطه بودن بیان...
  اموزش خودکشی(:
  این موضوع رو بخاطر یکی از دوستان بهمن ماهی میزارم .عکس نوشته برای متولدین بهمن .
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
Question اگه دوستت زنگ بزنه بهت بگه میخوام خودکشی کنم چیکارمیکنی؟؟
  خودکشی رضا کودکی که در برنامه ماه عسل معروف شد!...عکس+فیلم و واکنش حسان علیخانی..!
  متولدین هر ماه در رابطه عشقی | با متولدین کدام ماه ها تفاهم داریم؟
  مطالب مفیدی در رابطه با کیف مدرسه و اداری

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان