امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جالب!!!!!

دستام خسته شدند . پاهام طاول زدند . از کمر افتادم . اصلا جون ندارم . دارم میمیرم تو رو خدا
یکی از اندی بپرسه خوشگلا تا کی باید برقصن ! جالب!!!!! 1
.
.
.
معلم :هرکی سوال بعدی منو جواب بده میتونه بره خونه . . .شاگرد کیفشو از پنجره میندازه بیرون !معلم با عصبانیت :کی اون کیفو انداخت بیرون ؟من بودم آقا ، خداحافظ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالب!!!!! 1

.
.
.
آقا یکی بیاد این فامیل ما رو توجیه کنه ، هنوز دارن میان عید دیدنی جالب!!!!! 1
.
.
.
قدیما وقتی شام نداشتیم،تن ماهی میخوردیم،
بعد تن ماهی شد ۷ هزادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ر توم ن رو آوردیم به املت،
حالا هم که گوجه شده ۶ تومن ، نمیدونم از این به بعد چه خاکی باید بخوریم
.
.
.
بالاتر از سرعت نور ميدوني چيه ؟
سرعت جمع و جور كردن خونه در مواجهه با مهمان سرزده جالب!!!!! 1 )
.
.
.
این سامان گلریزِ گند زده تو تفکرات من در مورد غذا .
نزدیک بود امروز تو کله پاچدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ه هم دَنِت بر یزم بخورم ! جالب!!!!! 1
.
.
.
عزیزم اونی که بـا دیدنت “کـــــــــف” میکنه دلستره , نه مــــــــن..جالب!!!!! 1
.

.
.
در قسمتی شاعر میفرمایند: ای جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی جیگیلی اخماتو وا کن
.
.
.
ردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استی
یکی از دغدغه های دوران کودکی من این بود که “نخ” وسط نبات چی کار می کنه آخه؟!
.
.
.
آیا میدانستید با همین کارتهای عضو شبکه شتاب که در دست دارید میتوانید بجای دریافت وجه نقد از این دستگاه و اون دستگاه
درزهای لپتاپتان را تمیز کنید؟!!؟
نــــــــــــــــــــه خدائیش میدونستید؟؟؟؟
.
.
.
یکی از کارهایی که به من اعتماد به نفس میده اینه که پسووردم رو بســـــیار سریع وارد کنم….. و درست باشـــه
.
.
.
با این گرونی گوشت ، دیگه کم کم آبگوشت تبدیل میشه به ofدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
f go osht!..
.
.
.
یه زمانی بهمون میگفتن “یه دقیقه از اون اینترنت لامصب بیا بیرون میخوام تلفن کنم” !!
.
.
.
دیما یه چیپسایی بود تو شهربازی و… که هیچ نوع اسم و بسته بندی نداشت،
تو پلاستیکای شفاف و دراز میریختن و سرشو منگنه میکرد. خیلی خوشمزه بودن
۱ دونه اش می ارزید به ۱۰ تا بسته از این چیپسا که همش توش هواست !
.
.
.
دو ساعت پشت تلفن معطلی که گوشی رو برداره، تا میایی خمیازه بکشی یارو میگه الو!
.
.
.
دوستم زنگ زده میگه اس ام اس در مورد سرما خوردگی داری بهم بدی ؟!؟
من :|
اینترنت جهانی :|
.
.
.
تا حالا دقت کردین وقتی برمیگردیم خونه و میخوایم اون چیزی رو که جا گذاشتیدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مُ  برداریم ، با زانو و با زحمت زیاد میریم تو خونه که فرش کثیف نشه ولی برگشتنش خسته می شیم با کفش از رو فرش رد می شیم Smile))
.
.
.
از من به شما نصیحت:
کسی که همیشه سعی میکنه بقیه رو شاد کنه
بیشتر از همه تنهاست
اون رو تنها نذارید
چون هیچوقت به شما نمیگه که بهتون نیاز داره …
پاسخ
 سپاس شده توسط Wєιяɗ ، سورنا فاول
آگهی
جالب بود
من از تمام اسما ن بران میخواهم....
از تمام زمین خیابان را....
و از تمام تو ....
یک دست قفل شود در دسته من...
پاسخ
 سپاس شده توسط hossein Andi
باحال بود ایول
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
پاسخ
AngelBlushbathtime:tnp:val2mo5:2gw1:4xvinrv:29dz:290:306::L28:9994c24237:84:123:183:14kpouaahnky:rum::nea:cofutedit:89::ozer:fol:nooz::301:735:am4:ggreConfuseds32::ess:res2:492::494::viki:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
  شعری جالب برنامه نود !! (طنز) مجموعه : مطالب طنز شعری جالب برنامه نود !! (طنز) شب شد
  خواص جالب توت فرنگی و انگور مجموعه : خواص خوراكی ها خواص جالب توت فرنگی و انگور به گ
  جالب و دستچین شده عکس های جالب
  ابتکارهای جالب، خلاقیت، عکس های جالب و خنده دار
  تغییر شکل جالب ادل از زمان شهرت تا کنون +تصاویرخيلي جالب
  مقایسه جالب زن و مرد در زندگی و جامعه! طنز مجموعه : مطالب طنز مقایسه جالب زن و مرد در
  اعترافات جالب و خنده دار طنز (90) مجموعه : مطالب طنز اعترافات جالب و خنده دار طنز (90
  جوک خنده دار و جالب (10) مجموعه : جوک های طنز جوک خنده دار و جالب (10) ملانصرالدین د
  هنریعنی این (عکس های جالب از ابتکاری جالب)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان