نظرسنجی: این موضوع رو چه طور دیدین
عالی عالی دستت درد نکنه خیلی جالب بود
خوب بود ممنونم دستت درد نکنه
زیبا بود ممنون
از نظر من زیاد جالب نبود
شاید دیگران خوششون بیاد ولی من نه
اصلا خوب نبود دیگه موضوع نزار
به درد نخور بود
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

در اغوش خدا

در اغوش خدا

از کتاب تو تویی؟!  جلد سوم 

مترجم و گرد اور:
 امیر رضا آرمیون  
داستان های کوتاه و شگفت انگیز 

خواب دیده بود،در ساحل دریا ، در حال قدم زدن با خداست.در پهنه ای از اسمان صحنه هایی از زندگی اش به نمایش در امد.متوجه شد درهر صحنه،جای پای دو نفر در ماسه های ساحل فرو رفته است یکی جای چای او و دیگری جای پای خدا.

وقتی به جای پا ها دقت کرد،متوجه شد دقیقا درمواقع سخت و ناراحت کننده،فقط جای یک پا وجود داشته! 

این موضوع او را رنجاند و از خدا سوال کرد:

((خدایا!تو گفتی چنانچه تصمیم بگیرم که با تو باشم،همیشه همراه من خواهی بود ولی متوجه شدم در لحظه های سخت زندگی تنهایم گذاشته ای!چرا ترکم کرده بودی ؟!))

و خدا چنین پاسخ داد :

((بنده ی عزیزم ، من تو را دوست دارم.هرگز تنهایت نگذاشته ام.زمانی که تو در ازمایش بودی و فقط جای یک پا می دیدی،این درست زمانی بود که من تو را در اغوش خود گرفته بودم.))

او با شنیدن این پاسخ،زانو زد و گریست ...

نظر خودمه یه نصیحته گوش کن :
سعی کن هر داستانی می خونی ازش  درس بگیری . هر داستانی می خونی بی تفاوت سپاسو نزن و بنویس ((عالی بود ممنون))به معنیه اون توجه کن
اگه خواستی حرفمو گوش کن

پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، بغض ابر ، ღღ KaYiP pRenses ღღ ، امیرحسین ، SHaNO ، oprah vinfrey ، ღSηow Princessღ ، *_* ، غزل حمیدی
آگهی
(23-04-2015، 22:22)SHaNO نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب بود مرسی

اسپم ندید
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان