امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ازخداخواستم

ااز خدا خواستم عادت های زشت را ترکم بدهد. خدا فرمود: خودت باید آنها را رها کنی از او درخواست کردم فرزند معلولم را شفا دهد. فرمود: لازم نیست ،روحش سالم هست ،جسم هم که موقت است ازاو خواستم لااقل به من صبر عطا کن. فرمود: صبر، حاصل سختی و رنج است. عطا کردنی نیست ، آموختنی است. از او خواستم مرا گرفتار درد و عذاب نکند. فرمود: رنج از دلبستگی های دنیایی جدا وبه من نزدیکترت می کند. از او خواستم روحم را رشد دهد. فرمود : نه تو خودت باید رشد کنی. من فقط شاخ و برگ اضافی ات را هرس می کنم تا بارور شوی. از خدا خواستم تا کاری کند که از زندگی لذت ببرم. فرمود: برای این کار من به تو زندگی داده ام. از خدا خواستم کمکم کند همان قدر که او مرا دوست دارد، من هم دیگران را دوست داشته باشم. خدا فرمود: آها ، بالاخره اصل مطلب دستگیرت شد!
NABASHI DOSTAT HASTAN Big Grin Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT× ، mustafa ceceli ، AMIRHOSSINE7
آگهی
جالب بود.Smile
Heartگشتم!نبود!نگرد!نیست!Heart
پاسخ
(08-11-2013، 18:08)M3SHP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب بود.Smile
پس چرا سپاس نمیدیDodgy
پاسخ
به جای استفاده ازکلماتی مثل ((قشنگ بود))، ((جالب بود))، ((ممنون)) ازدکمه ی ((سپاس)) استفاده کنین.

باتشکر...
ازخداخواستم 1
پاسخ
(08-11-2013، 18:26)امیرحسین@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به جای استفاده ازکلماتی مثل ((قشنگ بود))، ((جالب بود))، ((ممنون)) ازدکمه ی ((سپاس)) استفاده کنین.

باتشکر...
بالاخره یکی حرف منو فهمید
پاسخ
عالیییییییییییییییییییییییییییییییی بود.
ترک خاکی ک تو توش باشی اجباریه_______♣سوگند♣________
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان