امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مدرسه چیست(طنز)

امروز میخوام مدرسه رو توصیف کنم !!! خب شروع میکنیم
کلمه مدرسه :
مخفف عبارت ( مرگ در سه حالت ) ( وقتی درس بلد نیستی )( وقتی زنگ استراحت رو میگیرن ) ( وقتی میگن جمعه بیاین کلاس)..
کلمه کلاس :
مخفف عبارت ( کلن سوال ) … از زمانی که معلم میاد با ( حالتون خوبه؟؟) سوالا شروع میشه تا زمانی که میره با ( جلسه بعدی چند شنبه است؟؟؟ ) تمام میشه..
کلمه حیاط مدرسه :
مخفف عبارت ( نمیدونم ) ولی کارایی که توش انجام میدن رو خوب میدونم . (جلوی یه نفر رو میگیری میگی مردی زنگ آخر بایست ) یا ( در بوفه می ایستی پول بچه ها رو میگیری میندازی تو صندوق صدقه ).
ناظم :
مخفف عبارت ( نزن اگر ظدی میکشمت ) از زمانی که زنگ میخوره مثل عجل معلق میوفتن تو حیاط هر کی قلدر بازی در آورد ( تق توق ) میزنن . بچه قلدراش محبت ناظم رو بی جواب نمیذارن . ( بالاخره بیرون مدرسه میگیرمت ).
معلم :
با یه جمله معرفیش میکنم : ( مئلم اظیظم اذ طو ممنونم که به من صواد یاد دادی و من هالا خوب میخانم و مینویصم .).
مدیر :
مخفف عبارت ( من دیر میام ) یا بهتره بگم ( من نمیام ) .. هر موقع کارش داری واسه یه کار خیلی مهم رفته بیرون ( واسه زنش سبزی بخره ).
دفتر دار :
( از اسمش معلومه ) هر کی دفترش گم میشه میتونه پیش آقای دفتر دار پیداش کنه.
معلم پرورشی :
مخفف عبارت ( پر رو بشی جهنمی ) سر کلاس اینقدر میگن دین و اسلام و از این حرفا که آدم آیت الله از کلاس میاد بیرون ( ساعت ۱۲:۳۰ هم از تو بلندگو میگن) بچه های عزیز نمازه لطفا سریعتر مراجعه کنید.
بابای مدرسه :
بهترین آدمی که تو مدرسه پیدا میشه ( اونم که مامان مدرسه رو کشته ) چون بعد از ۹ سال درس خوندن تا حالا تو هیچ مدرسه ای ندیدمش. بچه هم نداره .
زنگ ورزش :
( همه لباس دارن ) بععععععععله .. خب برید … بازی در بیارید ( آزاد ترین زنگ مدرسه )
زنگ ریاضی :
( a2 + b2 = ab2 ) همش چرتو پرته .
زنگ فیزیک :
( همه مسئله های جلسه قبلو بذارن جلوشون ) آقا ما ننوشتیم ( برو با ولیت بیا )
زنگ شیمی :
( عشقمه ) واقعا شیمی برای زندگی)
زنگ زیست شناسی :
دیگه از یه خانم دکتر مثل من نباید بپرسی خوبه یا نه ( معلومه که خوبه ) خوراکم زنگ زیسته مخصوصا آزمایشگاه
زنگ استراحت :
( بچه ها بریم سر مسیر مدرسه ی …الان زنگشون میخوره ) آخه اونا زنگشون زودتر از ما میخوره و اما
زنگ آخر :
( زییییییییییییینگ … زیباترین صدای زندگی من تا به این لحظه … با قیافه ای جن زده سوار سرویس میشویم و پشت سر معلمان گرامی غیبت میکنیم تا برسیم خونه
HeartHeartHeart
دلگیر شدم از این شبا از هرچی عشقه بعد تو
دستی نبود باور کنه سردی دستای منو
این رابطه تموم شد و روزای خوب یادت نموند
یادت میاد کی با تو بود
کی تو رو تا اینجا رسوند ؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط k1.. ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ayda1383 ، sara1112 ، سورنا فاول ، ferya ، First Star ، لی مین هو3 ، دختر شاعر ، اناهی ، یاسی@_@ ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، محسن جون ، **erika** ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، Interstellar ، The Light ، beauty ، sandi ، rko66 ، هیوا1 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، hanieyh ، maryamam ، funny girl... ، along boy ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، DiReCtIoNeR GiRl ، ~× like nOboDy ×~ ، shawkila ، ☺helia☺ ، گار ، @پوریا@ ، AMIRHOSSINE7 ، ایلگار جون ، زهرا10000 ، teen555 ، jinora ، hamid ♥ ، (WOLF) ، sahar bano ، A R M A N ، sara جووووون ، دلارام2 ، pink apple ، ♥♥♥ツnazgoOlツ ، آقا اميد ، ~ALONE GIRL~ ، سانا50 ، f a t e m e h ، 77 امیر ، Red ros ، فاطی کرجی ، سایه22 ، Titiw ، ali320 ، ~Mahnaz~ ، نفس هستم ، قرقی ، W O L F ، marya* ، ♪ jade ♪ ، ali . ، sarvenaz.r ، 1 نفر ، ❤R@TA❤ ، حقوقدان انجمن ، Dragon_FM ، حسن CR7 ، nadia_damadi ، m.abdollahi ، ohsen ، leilajoon♥♥ ، ɱɪɾʌʛє ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، Aesthetic ، فرانه ، اذیتا ، Berserk ، Modern Thinking ، ஜfabulistஜ ، مرضیه 79 ، هیون جونگ ، gole_pazhmorde ، saba 3 ، ^gĥàŻáĽ^ ، nily ، zahra HA ، ✘PETER✘ ، DICTATORE BOZORG ، sohrabe khaste ، fatEmEh1999 ، Key Armin ، عطرینا ، pink girl45 ، fafa23 ، 7 sina ، *KING* ، Sadaf 2014 ، yasaman14 ، brave3 ، tina.m ، Sara2014 ، spain ، amirfg ، α∂ ρяιηcєѕѕ∂ ، @sina@ ، nanali ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، ناز خوشگله ، علیرضا جذاب ، llamirll ، Parisa 78 ، S H A Y A N ، || Mιѕѕ α.η.т || ، نفس گل ، mr.destiny ، یه دخمل خوشگل ، ❤ ANISــــــــICE ❤ ، mariii ، rohamdan ، fatemehn ، ROSHA♡Snow Princess♡ ، Cigarettes.at.daybreak ، Ranger* ، ّFATEMEH F.A ، sufiy ، آویـــسـا ، ん乇レ乇刀ム ، pouya_b ، هان هه جین ، karolin ، ρυяρℓє_ѕку ، سمیرا۸۰ ، طهورا84 ، @zahra ، RTAN@ ، ♪neGar♪ ، kkimiya ، ی دخی عاشق ، _kamran_ ، ستایش*** ، み£∂ɨע£ ، تینا45 ، Teen ager ، IM JUST TIRED ، َA.L.R.Z.A ، Âπâlîâ ، ماهان.. ، alone girl_sama ، sama00 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، shinestar ، slander aria ، n.leito ، iim_miia ، Emmɑ
آگهی
راجب این اشتباه گفتی ( a2 + b2 = ab2 ) همش چرتو پرته .
بهترین درس ریاضیه تازشم تو که غلط نوشتیش a2 + b2 = a2 + b2 همون خودش میشه Big Grin
ولی در کل حرف نداشت
پاسخ
HeartHeartHeartHeartHeartHeart
123
پاسخ
از شیمی و علوم متتتتننننففففففففففففرمDodgy
به سلامتیه پسری که تا یه دختر خوشگل میبینه سرشو میندازه پایین و میگه"اگه اخرشم باشی ولی بازم انگشت کوچیکه ی عشقم نمیشی"
پاسخ
نمرت بیستهBig Grin
سایه2 هستم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدرسه چیست(طنز) 1

Big Grin
پاسخ
همش حقیقت داره متاسفانهSadSadSadSad
یکی مثل من واسه یکی مثل تو اگه سادست Sad
ولی یکی مثل تو واسه یکی مثل من فوق العادست Heart 

پاسخ
آگهی
مییییییییییییییسی

ممنونم
پاسخ
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
  مدرسه چیست(طنز) 1
   سلامتی اونایی که اول فکر کردیم 1 رنگن

ولی بعد فهمیدیم مداد رنگی 46 رنگن!
پاسخ
چرا توی گقت وگوی ازاد هست
دختر ارومی هستم ولی به موقش خیلی شیک ومجلسی هار میشم
پاسخ
18:301:بوت باحال کیف    ک ر د ی م 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  وظایف کارشناس تولید محتوا چیست – بررسی 9 وظیفه اصلی
  دوست پسر چیست ؟
  سرویس bnpl دی جی کالا چیست؟
  IDO چیست؟ هرآنچه لازم است در مورد آن بدانید!
Question دوست پسر چیست ؟
  تفاوت دستگاه ایرواشر و زنت در چیست؟
  نظرتون درباره ی نسل سوخته چیست ؟ (1)
  علت افزایش قیمت پوشک بچه چیست؟
  اظهارنامه مالیاتی چیست؟ چه زمانی باید آن را تکمیل کرد؟
  دستگاه پرس برک چیست ؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان