امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

متنی جالب با استفاده از اسامی گروه های کره ای

اول سپاس نشه فراموشمتنی جالب با استفاده از اسامی گروه های کره ای 1
Calming love is like the sun after raine Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط دختر کره ای ، TurK WolF ، negin .m ، ko*minam ، پرنسس گاردنیا ، fatima1378 ، یه دختر ، mahdi.ir ، ~ERFAN~ ، *pariya ، گل سا2 ، 30Ḱᗩᔕ ، isi ، fate min ، saya tariha ، pink apple ، لی مین هو3 ، Alijah-1994 ، ***sooper star*** ، @**ji yeon**@ ، Interstellar ، ~Шоиďєгfůι G!яl~
آگهی
ازت ممنون بوس بوس دیدی فقط خودم بهت نظر دادمAngel:492::498::498:
6gd

دارم دختر خوبے ميشم...

██████████████] 99%

.

.

.

.
✘error ✘

====》هه نشُد ڪه!
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya
منم دادمHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متنی جالب با استفاده از اسامی گروه های کره ای 1
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya
25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30 عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​یییییییی
دنیا چه بی انصاف است تا به من می رسد بدبختی هارا روی من می اندازد
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya
قبول نیس!!!چرااسم دابل اس توش نبوووود؟؟؟؟؟؟cryingcrying
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متنی جالب با استفاده از اسامی گروه های کره ای 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya ، گل سا2
بی کیفیت:AngryAngry
عشق داغی است و دوست داشتن پخته شدن داغی یک روز سرد می شود ولی آدم پخته هیچ گاه خام نمی شود Heartکوروش کبیر
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya
(12-11-2013، 16:24)پرنسس گاردنیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی کیفیت:AngryAngry
دلتم بخاااد!!!!!!!!(بااینکه اسم دابل اس توش نیس ولی......)UndecidedSleepyConfusedDodgy
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متنی جالب با استفاده از اسامی گروه های کره ای 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
مرسی خیلی خوب بود
tanzman.blogfa.com
kore-ss.blogfa.com
سربزنWink
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya
ko*minamدابل اس فرق داره!نباید بابقیه ی گروهاقاتیش کرد!درسته ایناام عالین ولی خب دابل اس یه چیز دیگست!!HeartHeartHeart
Heartفقط Dabel S 501فقط کرهHeart
پاسخ
(19-11-2013، 23:25)gholbahar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ko*minamدابل اس فرق داره!نباید بابقیه ی گروهاقاتیش کرد!درسته ایناام عالین ولی خب دابل اس یه چیز دیگست!!HeartHeartHeart
باشه!!!پس من خودم یه متن اختصاصی مینویسم که فقط توش اسم دابل اس باشه!!!
بگوگومی نام!!!بهت اجازه میدم دراین مورد راحت باشیBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya ، گل سا2 ، دخمل کره ای

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی مینی سریال کلاس مرموز من (با بازی گروه treasure)
  معرفی فیلمی که وی از گروه بی تی اس در ان نقش داشته
  کدام گروه های کره ایی رو بیش تر دوست دارید؟
Music عکس های گروه♥T-ARA♥
  یه عالمه عکس خوشگل از کیم هیون جونگ لیدر گروه ss501 !!!
  چند تا عکس از گروه کره ای دخترونه fx !!!
  کدوم گروه باحالتره؟
  تصاویر گروه خیلی باحالGOT7
Heart عکس از عشقم jiyeon عضو گروه t-ara یا همون ریان dream high 2 !!!
Rainbow خون بالا آوردن پارک جی یون عضو گروه تی ارا!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان