امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس

واااااااااااااااااای چه وحشتناک
معلم میدانست که فاصله هاچه به روزمان می آورند که به خط فاصله میگفت :خط تیره
پاسخ
آگهی
واااااااااااااااااااای چقدر بد!
چقدر سخته آدم بخاطر یک سهل انگاری یک عمر عذاب بکشی!
Huhcrying
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Unknown
مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس 4
پاسخ
(03-11-2013، 14:25)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس 4

لین گریگوری»  مادر یک فرزند 56 ساله اهل Poole در Dorset بعد از رنگ کردن موهایش بدنش به این ماده شیمیایی واکنش نشان داد و علائم وحشتناک ناشی از حساسیت به رنگ مو از خود نشان داد که شبیه آبله و تاول هستند.
او از رنگ موی مارک Schwarzkopf استفاده کرده و حتی 48 ساعت قبل آن را روی پوستش تست کرده بود.
لین می گوید در گذشته های خیلی دور موهایم را رنگ کرده بودم که الان زیاد در خاطرم نیست. اما الان موهایم سفید شده بود و می خواستم آنها را رنگ کنم. من مجبور شدم موهایم را کوتاه کنم تا این موهای رنگ شده با گردنم تماس نداشته باشد و بیشتر از این اذیتم نکند. دیگر هیچ وقت موهایم را رنگ نمی کنم.

حساسیت او به قدری شدید بود که دکتر برایش استروئید تجویز کرد و هشت هفته تا بهبودی طول کشید. سوزش و دردش به قدری شدید بود که نه می توانست به سر کار برود و نه در خانه بخوابد.
حالا خانم گریگوری می خواهد از شرکت Schwarzkopf شکایت کند. او می گوید قبلا هم از این مارک استفاده کرده بود ولی مشکلی نداشته.

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی سیمرغ
امضات تو حلقم!!!!Big Grin
پاسخ
هیوای منcryingcrying
این زندگی چه خوبه
آره زندگی چه خوبه

Blush
پاسخ
ConfusedConfusedConfused میخواست بدونه چی داره استفاده میکنه
مادر 56 ساله بعد از این اتفاق وحشتناک دیگر هیچ وقت موهایش را رنگ نمی کند! + عکس 4دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
یا ابول پدر
پاسخ
آگهی
وووووووووووووووووووووووووااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییییییییییندش آور
پاسخ
حالم به هم خورد
پاسخ
بیچارهههههههههههههه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
بیچاره
هوایت که به سرم می زند دیگر در هیچ هوایی نمی توانم نفس بکشم
چقدر نفس گیر است
هوای بی تو
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
  مادر....داستانی بسیار غم انگیز!!!!
  داستان وحشتناک(یکمی)
Thumbs Up انشا تکان دهنده یک دختر 10 ساله: می خواهم فاحشه بشوم
  ازدواج مخفیانه دختر 17 ساله با مرد 50 ساله +عکس
  یک سنت غلط جان هستی دختر 11 ساله را گرفت + عکس
Heart تاثیر دعوای پدر و مادر بر رفتارها و اعصاب کودکان و نوجوانان
Wink داستان جالب آزمایش دامادها توسط مادر زن
  7 اتفاق وحشتناک دنیا طی دو قرن اخیر
  داستان عاشقانه دخترشانزده ساله

پرش به انجمن: