امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اینجا ایران است نه بهتر است گفت اخر الزمان

(19-11-2013، 18:40){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-11-2013، 15:27)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی زیبا

ببخشید که من تو بحثتون یه دفعه وارد می شم ها ولی نشد حرف نزنم (کلا نخود آش تشریف دارم)
ببینید این که حجاب خانوم ها به ایمان آقایون ربط داشته باشه بستگی داره 
ولی این که یه خانومی بی حجاب باشه دلیل نمی شه که مرده مثل چی چشم چرونی کنه تو خودت رو حفظ کن شاید سخت تر بشه 
آی مرده شور اون دینی رو ببیرن که آدم داشته باشه اون وخ  یه دختره با چهار تا قلم آرایش بتونه ببردش 
البته ایین دلیل نمی شه که خانوم ها هم به حجابشون اهمیت ندن چون خداییش آرایش های زننده خود به خود جلب توجه می کنن 
و این که از نطر من  یه خانوم ارزشش خیلی بیشتر از این جرف هاست که بخواد آرایش کنه
چه عجب چند خط درست و حسابي حرف زدي :|
عزيزم نصفه بيشتره مردم ايران يا مسلمونن و به مسلموني اهميتي نميدن{عينه تو يعني نيستن} يا مسيحي و يا يهودي و يا زرتشتي و يا فراماسون تشكيل ميدن دليل نميشه كه به خاطره اسلام حجاب داشته باشند
 سلام اقا ایدین گل شاید تو ایران واسه بعضیا حفظ حجاب زور داشته باشه و تو کل دنیا برای اکثریت ادما رعایت قوانین الهی سخت باشه و به خاطر سختیش انکارش میکنن اما برادر من اینجا دنیاست اصلا جای جدی ای نیست اینجا فقط برای ما ادما یه فرصته برای ترقیو پیشرفت اگه جلو پای شما یه راهی بزارن که تهش به ثروت هنگفتی میرسید که قابل وصف نیست اما راهه خیلی سخته پر از پستی بلندیه حاظری اون راهو طی کنی تا به اون ثروته برسی یا نه؟
خدایا هرگز نگویمت که بیا دست من بگیر عمری گرفته ای نکند تا رها کنی
پاسخ
آگهی
(17-11-2013، 10:58)ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ســـــــــــپاس Blush
لعنت به این زنایی که نمیذارن مردا تو این مملکت ایمانشونو حفظ کنن!Angry
دوست عزیز چه حرف بی ربطی میزنی؟؟؟؟
چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟
اگه ایما کسی واقعا قوی باشه با این چیزایی که شما میگی سست نمیشه...
منم با آیدین موافقم قبول دارم که بعضی از تیپا واقعا زنندسولی اگه مردی واقعا ایمان داشته باشه نیازی نیست وقتی میره توی خیابون مثلِ پنکه سقفی فقط چشمش این ور و اونور بچرخه تا به قول شما نتونه ایمانشو حفظ کنه.....
بعدم همه مشکلات و اینا حل شده فقط این چیزایی که شما میگی مونده....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا ایران است نه بهتر است گفت اخر الزمان 3
پاسخ
 سپاس شده توسط AyDiN.S ، پيشي ي ملوس
یا امام رضا ! crying
Goodbye Flashkhor...
پاسخ
 سپاس شده توسط ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩ ، جواد نکونام
(19-11-2013، 18:40){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-11-2013، 15:27)gomnam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی زیبا

ببخشید که من تو بحثتون یه دفعه وارد می شم ها ولی نشد حرف نزنم (کلا نخود آش تشریف دارم)
ولی این که یه خانومی بی حجاب باشه دلیل نمی شه که مرده مثل چی چشم چرونی کنه تو خودت رو حفظ کن شاید سخت تر بشه 
آی مرده شور اون دینی رو ببیرن که آدم داشته باشه اون وخ  یه دختره با چهار تا قلم آرایش بتونه ببردش 
البته ایین دلیل نمی شه که خانوم ها هم به حجابشون اهمیت ندن چون خداییش آرایش های زننده خود به خود جلب توجه می کنن 
و این که از نطر من  یه خانوم ارزشش خیلی بیشتر از این جرف هاست که بخواد آرایش کنه
عزيزم نصفه بيشتره مردم ايران يا مسلمونن و به مسلموني اهميتي نميدن{عينه تو يعني نيستن} يا مسيحي و يا يهودي و يا زرتشتي و يا فراماسون تشكيل ميدن دليل نميشه كه به خاطره اسلام حجاب داشته باشند

حرفت کاملا درسته اما فراماسونری که دین نیست
پاسخ
(29-10-2013، 19:02)KᏙ¥றᏙƝ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاک توسرشون.......اینجا ایران است نه بهتر است گفت اخر الزمان 3

خاک توسر کسایی که اعتقادات دیگرانو له میکنن . هرکس اعتقادات خاصی داره مثل اینا که حجاب جز اعتقادشون نیست . خواهشا اعتقادای دیگرانو له نکنیدAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط mustafa ceceli
(21-11-2013، 0:40){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-11-2013، 22:49)yasinazizi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی زیبا

سلام اقا ایدین گل شاید تو ایران واسه بعضیا حفظ حجاب زور داشته باشه و تو کل دنیا برای اکثریت ادما رعایت قوانین الهی سخت باشه و به خاطر سختیش انکارش میکنن اما برادر من اینجا دنیاست اصلا جای جدی ای نیست اینجا فقط برای ما ادما یه فرصته برای ترقیو پیشرفت اگه جلو پای شما یه راهی بزارن که تهش به ثروت هنگفتی میرسید که قابل وصف نیست اما راهه خیلی سخته پر از پستی بلندیه حاظری اون راهو طی کنی تا به اون ثروته برسی یا نه؟
عزيزم من به اسلام و دين هاي ديگه هيچ اعتقادي ندارم كه همچين حرفي رو ميزني
 بالاخره هرادمی بل ا استسنا به چیزی اعتقاد داره و چیزهاییرو باور داره و صد البته هر انسلنی بنده ی باورهاشه و اعتقاداتش خوب چرا این بندگی برای خالقمون نباشه و در جهت خواسته های اون اقا ایدین شما از دین چه چیزایی میدونین؟ جواب این سوالو اگه میشه بهم بدین ممنون میشم
خدایا هرگز نگویمت که بیا دست من بگیر عمری گرفته ای نکند تا رها کنی
پاسخ
آگهی
(29-10-2013، 19:03)dj amir 1992 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جهنم قشنگ تره

باهات وافقم
پاسخ
واقعا قشنگ بود ... البته هر کسی اعتقادات و عقاید خودشه داره پس لطفا توهین نکنید
bethowen ...
پاسخ
(21-11-2013، 7:58)restive نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی زیبا

حرفت کاملا درسته اما فراماسونری که دین نیست
كاملا درسته چون فراماسون ها براي رهايي از دين فراماسون شدن ولي براي اين كه در فرهنگه ما كلمه ي هماهنگش جا نيوفتاده ميگيم دين فراماسون در حالي كه دو دستشون نه به خدا اعتقاد دارن و نه به شيطان
پاسخ
مسخره بودConfused
رفتگر جوان عاشق شده بوده و جرات گفتنش را نداشت هیچکس هم ندانست که چرا صبح ها کوچه ی دخترک از همه جا تمیز تر بود:L13:6gd

پاسخ
 سپاس شده توسط mustafa ceceli

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آينده تهران در آخر الزمان
  اینجا چراغی روشن است
  در زمان غیبت، چه انتظاری بهتر است؟
  فراخان ثبت نام در سپاه اخر الزمان
  برای درک بهتر ماه رمضان چکار باید کرد؟
  حضور امام رضا (ع) در ایران چه تأثیری در گسترش تشیع در ایران داشته است؟
  حج رفتن بهتر است یا کمک به فقرا ؟
  علائم آخر الزمان
  آیا بهتر نیست پولی که برای حج خرج می شود، صرف فقرا شود؟
  این "زن ضد دین" را بهتر بشناسید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان