امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما کجا میشینید................

شما کجا میشینید................ 1

شماکجا میشینید؟

من خودم وسط میشینم........
پاسخ
 سپاس شده توسط Sieiry ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، M A H S A N` ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، First Star ، sara1112 ، رومینا اتیش پاره ، امیرحسین خفن ، TurK WolF ، mahsa690
آگهی
جای بچه های شیطون و پر سروصداBig GrinBig Grin
در بیارم ببینی؟!:4chs:
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
.
.
.
.
.
.

.

.

.

.
.

در ندیدی تا حالا؟

خونتون در نداره؟

تو غار زندگی میکنی؟

بدبخت منحرف!!دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
جای بچه های شیطون و پر سروصداBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongueTongueTongueSmileSmileSmileSmileSleepySleepySleepySleepySleepyBlushBlushBlushBlushBlushAngelAngelAngelAngelAngel
مُـحـــتــآج
בرڪ شُـבטּ نیـسـتَــم …
فَـقَطـ ـ ـ בرבمـ  مـے ـآیـَــــב
خـَــر فَـرضـ شَــوَمـــ
پاسخ
وسط بچه نرمالا و شیطونا Big GrinTongue
پاسخ
جای بچه شیطووونا اما اگه خسته میشم می رم پیش بچه ساکتااامی خوابمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط لاله من
عقب کنار بچه شیطونا خداییش خیلی کیف میدهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin123
پاسخ
آگهی
وقتی اوردو میریم اخره اتوبوس یا مینی بوس ... یه حالی میده که نگو ... از اخر کل بچه ها رو دست مینداختیم و میخندیدم و
من تیمپو میزنم بچه ها دست ... امسال میخوایم بریم شلمچه اگه بزارن بساطمون جور چه شود تو کیفامون و بگردن هرچی بگی پیدا میشه ( جز سیگار و...و.)
سپــــــــ آســـــــ♥♥HeartHeartSleepySmile
پاسخ
کنار بچه شیطوناBig GrinBig GrinBig Grin
•اینکه تمام عشقت را به کسی بدهی ، تضمینی بر این نیست که اوهم همین کار را بکند . . .!

•از زندگی کسی حذف شدم که بخاطرش خیلی ها را از زندگی ام حذف کرده بودم . .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/cmobkhptqc3bv3md6kqj.jpg
پاسخ
جای بچه های شیطون و پر سروصداBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin ی حالی میده
پاسخ
بچه های نرمال اوف اوف وقتی داخل اتوبوسیم ینی اتوبوس میره پایین میره بالا از بس شیطونن میان توی اتوبوس میرقصن عاغا هر چی بگم کم گفتم آهنگ میخونن همه اینا از یه دختری که ازش متنفرم منشا میگیره به نام مهسان میری ازش متنفرم شیطونترین دختر کلاس اینه همه ی بچه ها بخاطر این شیطون شدن فقطم اینو تحویل میگیرنو یه بچه باحال میدونن DodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چقدر تو روز سر کامپیوتر میشینید و چقدر میاید فلش خور؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان