امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کامیون بی‌راننده مهمان ناخوانده مدرسه دخترانه + عکس

اگر دختران دانش‌آموز در این ساعت در مدرسه حضور داشتند و منتظر زنگ کلاس درس بودند شاید حادثه‌ای ناگوار رخ می‌داد.
سال جاری در شهرکرد حادثه‌ای باور نکردنی رخ داد.صدای برخورد یک کامیون به دیوار مدرسه‌ دبیرستان دخترانه همه را از خانه‌هایشان به بیرون کشاند.

مهمان ناخوانده مدرسه دخترانه یک کامیون بدون راننده بود که با شکستن دیوار به داخل حیاط رفت.
سرایدار مدرســــه که منتظر ورود دانش آموزان دختر بود ناگهان متوجه شد یک کامیون سرزده وارد حیاط خالی مدرسه شده و لوله‌های گاز و دیوار را تخریب کرده‌است.

با بروز این حادثه نیروهای امداد و کمک‌رسانی و پلیس خود را به محل رساندند. همه می‌خواستند بدانند که چه کسی راننده بی‌احتیاط این کامیون است ولی کسی در کامیون نبود. در این میان فردی دوان دوان خود را به کامیون رساند و فریاد می‌زد مراقب باشید، او کسی جز راننده نبود. وی گفت: کامیون را روشن کردم و از آن پیاده شدم تا از مغازه خرید کنم اما وقتی بازگشتم دیدم کامیون سرجایش نیست، وقتی به جست‌وجوی آن پرداختم متوجه شدم به‌دلیل شیب خیابان کامیون خلاص شده و به حرکت افتاده که پس از برخورد با دیوار مدرسه متوقف شده است.

جالب است که دانش‌آموزان برخلاف روزهای گذشته هنوز به مدرسه نیامده بودند شاید اگر آن‌ها حضور داشتند اتفاق ناگواری رخ می‌داد.

باوجود برخورد کامیون به لوله‌های گاز هیچ انفجاری رخ نداده و این حادثه تلفات جانی نداشته است.کامیون با جرثقیل از حیاط مدرسه بیرون کشیده شد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کامیون بی‌راننده مهمان ناخوانده مدرسه دخترانه + عکس 1

کامیون بی‌راننده مهمان ناخوانده مدرسه دخترانه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کامیون بی‌راننده مهمان ناخوانده مدرسه دخترانه + عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط shawkila ، RєƖαx gнσѕт ، دختری تنها درباران
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کرونا مهمان ناخوانده ناو هواپیمابر آمریکا/ افزایش تعداد مبتلایان ارتش این کشور
Lightbulb اختراعی که مشکل حواس پرتی راننده ها را حل کرد
  کار زشتی که پدر با دختری مدرسه نمیرفت میکرد
  نجات معجزه آسای راننده ی چینی از ارتفاع 150 متری
  حضور بدون تشریفات فرزند رهبرانقلاب در جلسه مدرسه فرزندش +عکس
  روش عجیب پدری برای فرستادن دخترش به مدرسه (عکس)
  ادب کردن راننده خلافکار با این ابتکار بامزه (عکس)
  حسادت دخترانه دردسرساز شد!!
  آزار و اذيت دانش‌آموز ١٢ ساله توسط راننده مدرسه!
  زن ۳۴ ساله ای که خودش را دختر مدرسه ای ۱۵ ساله جا زد ! +تصاویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان