امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اذری ها اریایی هستن!!!!

من بالا توضیح دادم که چرا وقتی بحث نژاد مردم آذربایجان (تو چرا اصرار داری به آذربایجان بگی آذرپادگان؟) میشه خود به خود بحث زبان هم پیش میاد
در مورد زبان باید عرض کنم اگه قرار بود زبان یک منطقه با ورود مغولها یا سلجوقها عوض بشه منطقه ما باید آخرتر از همه عوض میشد چون اونا از شمال شرق وارد ایران شدند در حالی که ترکیه و آذربایجان در شمال غرب هستند
ببین حضور ترکها در منطقه برمیگرده به هزاران سال قبل
تو سرود آفرینش سومرهارو دیدی؟ خیلی از کلماتش ترکی هستش
ساختارشم التصاقیه دقیقا شبیه زبان فعلی ماست
ترکی از قدیمیترین زبانهای منطقه هست
برنگردی بنویسی زبان به نژاد ربط نداره ها
تاتارها و مغولها هم خانواده اند مثل هندیها با روسها
تفاوت چهره به خاطر شرایط جغرافیایی هستش
راستی تو که میگی نژاد خالص وجود نداره (البته این حرفتو کاملا قبول دارم و باورم بر این هستش که ترکها و فارسها آنقدر باهم آمیزش داشته اند که نژادشون تقریبا یکی شده) از این متعجبم که چرا این بحثو راه انداختی
پاسخ
آگهی
نقل قول: تو چرا اصرار داری به آذربایجان بگی آذرپادگان؟
چون دوست دارم پارسی ګویی کنم. این تکواژ پ به خاطر عرب ها از واژه اذرپادګان ورداشته شد. و بهتر هست هرچیزی رو که ان ور که در اصل بوده بیان کنیم. براین مونه واژه فارسی درستش نیست درست تر واژه پارسی است.
نقل قول: تو سرود آفرینش سومرهارو دیدی؟ خیلی از کلماتش ترکی هستش
دقیقا همین نکته هست که نشون میده زبان ترکی وجود نداشته و زبان ترکی از چند زبان دیګه ساخته شده.
نقل قول: تاتارها و مغولها هم خانواده اند مثل هندیها با روسها
عجب. پس هندی ها با روس ها هم خانواده هستن!!! خیلی جالبه....... اقا این چه سخنی هست؟؟؟؟ سخن شما تاریخ و شواهد علمی و نژادی رو در مورد روس ها و هندی ها نقض میکنه.
اول این که هندی ها ترکیبی از نژاد بومی اسیا و اریایی هست. دوم این که روس ها نوادګان بربر ها و وایکینګ ها هستن. که از لحاظ علمی و ژنتیک ثابت شده قبلا......
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
سومریها زبتنشون ترکی قدیم بوده من نمیفهمم تو چی میگی

راستی چه جوری نقل قول میکنی؟
پاسخ
نقل قول: تفاوت چهره به خاطر شرایط جغرافیایی هستش
شرایط جغرافیایی میتونه ظاهر رو تغییر بده. ولی نیاز به ده ها هزار سال وقت نیاز داره که اصلا با عقل جور در نمیاد . چون ما فقط تا ۵۰۰۰ سال پيش در مورد نژاد ها اطلاعات تقریبا خوبی داریم.

پاسخ
ای بابا از یه طرف میگی هندو اروپاییها نژادشون آرییا یی هستش از طرف دیگه میگی ربط نداره؟
پاسخ
نقل قول: سومریها زبتنشون ترکی قدیم بوده من نمیفهمم تو چی میگی
منظور من این بود که زبان ترکی از چند زبان به وجود امده. تعجبی نداره که از کتیبه های سومری(سومری ها سابغه قدیمی تری نسبت به ترک ها دارن و حتی میشه ګفت ساکنان بومی منطقه شام و ترکیه هستن) واژه هایی پیدا بشه که در ترکی هم هست.

پاسخ
آگهی
شرایط آب و هوایی خیلی زودتر از اینها تاثیر میزاره
در یک بررسی که در مورد سیاهپوستهای آفرقایی آمریکا انجام شده نتیجه نشون داده در عرض 400 سال هم رنگشون روشنتر شده هم شکلشون تغییر کرده
پاسخ
نقل قول: ای بابا از یه طرف میگی هندو اروپاییها نژادشون آرییا یی هستش از طرف دیگه میگی ربط نداره؟
چی؟؟؟ من ګفتم؟؟؟؟ من هیچګاه چنین چیزی نګفتم. این که ګفتم چشمان و ظاهر تعداد بسیار بسیار کمی اندونزیایی و هندی شبیه اروپای ها است مربوط به دوران استعمار و سال های بین ۱۴۰۰ تا ۱۸۰۰ هست. این دوران کهن تر.
نقل قول: در یک بررسی که در مورد سیاهپوستهای آفرقایی آمریکا انجام شده نتیجه نشون داده در عرض 400 سال هم رنگشون روشنتر شده هم شکلشون تغییر کرده
شما دو هزاریتون از اون ور افتاده. چرا؟؟؟ چون سیاه پوست های افریقا همه شبیه هم نبودن و نیستن توشون نژاد های سفید پوست پیدا میشه که این نژاد ها ریشه کهن دارن . و از اون جا که فرزند دی ان ای و اطلاعات ژنتیکی هزاران ساله اجداد رو حمل میکنه ممکنه وصلت های کهن اجدادش باعث بشه رنګ پوستشون یا هر چیز دیګه تغییر بکنه. ولی با هم عامل جغرافیایی بی تاثییر نیست. قطعا تاثییر داره ولی خیلی کم در طول کم تر از ۵۰۰ سال تاثییر می ګذاره.

پاسخ
دیدی گفتم در مورد زبانشناسی اطلاعات نداری؟
ترکی از چند زبان تشکیل شده؟
ترکی سومین زبان قانونمند دنیاست و زبان سومری هم همان ترکی قدیم هستش
این فارسیه که 40% کلماتش عربی هستش
40% هم روسی و ترکی هستش
پاسخ
نقل قول: راستی چه جوری نقل قول میکنی؟
برو پایین صفحه همون جا که جایګاه پاسخ سریع به موضوع هست. سمت راست چهارمین ګزینه شکل یک نوشته هست که انګار توی یک ابر قرار ګرفته روش کلیک کن بعدش وقتی نقل قولت تموم شد روی ګزینه قرمزی که سمت راست امده کلیک کن تا بسته بشه نقل قول.

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان