امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حاضری عشقتو با این اتاق عوض کنی؟

حاضری عشقتو با این اتاق عوض کنی؟ 1حاضری عشقتو با این اتاق عوض کنی؟حاضری عشقتو با این اتاق عوض کنی؟ 1

حاضری عشقتو با این اتاق عوض کنی؟ 1
سپاس فراموش نشه
^__^

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط آرامش ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، saeed25/12 ، ^gĥàŻáĽ^ ، mahsa690 ، navid8750 ، اناهی ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، shervin 007 ، negin2002 ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، shawkila ، ارش سلوکی ، azary ، P e D i ، معصومه202020 ، ILIYAR ، sara 12 ، demet ، سپهر31 ، RADBEH ، gh@z@le♥ ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، The Darkest Light ، ~Mahnaz~ ، mohsen9898 ، ♥Nahal♥ ، s1368 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، سلنا15 ، AMIRHOSSINE7 ، محمدحسین1112 ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، shilen2098 ، † αƖιєη † ، bi to ، بانو طناز ، ×●SomeOne●× ، pardis! ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، Adl!g+ ، ★☆✩ aℱ﹩ℋi₦ ℛℯⓐℒⓘ★☆✩ ، MOHSENEBRAHIMI ، mahdi.ir ، Wєιяɗ ، لی مین هو3 ، I LOVE YOU FARHAD ، sara1100 ، paria~~~~ ، دختر شاعر ، MR MAHDI ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، JKOOB ، خوشتیپ انجمن ، Ѧℳℐℝ ، cheshm asali ، ☺helia☺ ، گریس ، masoud-19 ، سامینا ، النا♥♥♥ ، One direction love me ♥ ، pegah-p ، ★~Ѕдула~★ ، sefidbarfy ، newboy ، زهرا10000 ، lili st ، -Edgar ، nahal jon ، [ niki ] ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، !~IмДи~! ، نازنین* ، ali alipour ، sara mehrani ، شکوفه2 ، I r A n ، دختر زیبا ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، ریما جون ، ~~SARA:HIVA~~ ، ḲℑℳℐÅ ، Matin Dj ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، maryamam ، Thyme ، Negar joony ، پرنسس گاردنیا ، مامان بزرگ ، -м α є ∂ є- ، ✘v!☻lent girl✘ ، پاييزان ، Blązing~Ŝtąr ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، نیلوفر جوووووووووون ، sbinam ، $hanane$ ، ( DEYABLO ) ، علی جوکر ، SEL♥♥♥ ، حقوقدان انجمن ، اریا1 ، sonia20014 ، *کاترینا جون* ، asal.hz ، عاشق الکترونیک ، *nadia*horan* ، _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_ ، dj erfan ، aliiiiiiiiiiiiiiiii ، tan!a ، aLiReZaZ-iM ، sogol15 ، jojooooooo21 ، Elena ♥♥♥♥♥♥♥ ، Berserk ، Brooklyn Baby ، "K!nd~G!Яl" ، سووگند ، زهراجون80 ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، BlAcK dAy ، behnaz99 ، ☢♕ƛƦƛƧӇ♕☢ ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ɱɪɾʌʛє ، تنها خـــودم ، இFATEMEHஇ ، tekvando ، marjan74 ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، #marya# ، Bahar_21 ، asa14 ، تارا14 ، مریم14 ، Dead Silence ، نفس. ، تیناجونی ، OnLy-HiDdEn ، ×ThundeRBolT× ، L²evi ، ساچلين ، pari_t ، ᖇᗩᕼᗩ➷Ḱᓰᔕᔕ ، בחור משוגע ، Roxanna ، NeginNg ، سلطان احـســـــاسات ، ♥Roksana♥ ، اقیانوس اشک ها ، Sara_h80 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، rezaak ، ★ASAL-GIRL★ ، A General ، باران قمری ، esiesi ، ღღ.. βεℓἶεβεя..ღღ ، ☮ VENOM VΛDΞR ☮ ، negin h ، Aesthetic ، ρяіηcεss~Αιοηε ، ~JaSmIn~ ، Şilēຖt Ş¢rēค๓ ، amaya nanaz ، پرستو14 ، ✘dead~G!ฯГ✘ ، **~ZaHrA~** ، sahar2014 ، Iran Girl ، MEHRANA MAHDI ، alone boy boy ، ❤уαѕαмιη❤ ، sev sevil ، AMIR ALI 22 ، Nυмв ، _Ovver_ ، اذیتا ، dark heart ، عذرا 79 ، parastoo81 ، [χσℓσνєѕтєя] ، Directioner_kimia ، Samaneh77 ، pink girl45 ، DAZZLING BOY ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ✖ηιяναηα✖ ، . . . P oo R ! A . . . ، bari ، Silver Sun ، ☆carlet$☆ ، نفسممممممم ، nazanin jon ، elsa queen ، roya15 ، vampire whs ، -Demoniac- ، terf ، Medusa ، ყ_ʍ ، ѕтяong ، تنهاااا ، نیلوفر 2000 ، گل آی ، ایرانی666 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، alone girl_sama ، پریاجوون ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
عشق الکی نیست که هر دیقه عوضش کنی
عمر ا امیرحسین روبا کسی عوض کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط gh@z@le♥ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، S*A*H*A*R ، ~~SARA:HIVA~~ ، ḲℑℳℐÅ ، "K!nd~G!Яl" ، NeginNg ، ❤nila❤ ، sarsar
اون منو کمترازاین حرفا فروخت
ولی من هرچی باشم نامرد نیستم نه
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، S*A*H*A*R ، ☺helia☺ ، ریما جون ، ḲℑℳℐÅ ، -м α є ∂ є- ، l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، NeginNg ، Aesthetic ، DAZZLING BOY ، IM JUST TIRED ، Thyme ، sarsar
آره چون ارزشی نداشتم براش
پاسخ
 سپاس شده توسط روزان ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، S*A*H*A*R ، ḲℑℳℐÅ ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، "K!nd~G!Яl" ، pari_t ، NeginNg ، DAZZLING BOY
هم اره هم نه اره بخاطر خيانتاش نه بخاطر عاشقيم
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، S*A*H*A*R ، ḲℑℳℐÅ ، NeginNg
چون ما پسريم هزار تا عشق داريم كه هر كدوم از دخترا فكر مي كنند كه فقط
اونا عشقمونن   اره من عوض مي كنمRolleyesBig Grin:cool:
دوست دارم پرواز كنم اما افسوس كه بال ندارم
دوست دارم عاشق شؤم افسوس كه دل ندارم
دوست دارم موضوع بزاريم اما افسوس كه سپاس ندارمTongue:cool:
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Mohammad 77 ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، sogol15 ، امــــــیـــــــر راد ، تنها خـــودم ، نفس. ، NeginNg ، alone girl_sama ، Thyme
آگهی
من حاضر نیستم چون عشقم به من شادی میده نه پول هرچند ولم کردSad
از زندگی دردها کشیدم واز دردها درسها آموختم
 با تنهایی ساختم با بیکسی سوختم
 ولی یاد نگرفتم کسی را فراموش کنم
 که همیشه در یادش هستم
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، NeginNg
نه...
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، NeginNg ، HAMED.
باید فکر کنم
Heartفقط عشق استHeartاستقلال
استقلالی هاسپاس بدن
استقلال
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، NeginNg ، HAMED.
نــــــــــــوچ
این کلیپم ببینید من که اشکم در اومدcrying
http://www.aparat.com/v/vVPTL

http://www.aparat.com/v/LZxQj بـه بـَضی ـآم بـآیـد بگـی: سیگـآر بـوی ِ شیـر ِ دَهـنـو نمیـبـَرـه عـزیـزـم :|ٌ ♥

پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نفرقبلیت و حاضری با چی عوض کنی؟
Wink حاضری بانفر قبلیت....
  اگه با نفر قبلی تو یه اتاق باشی بعد.......(قول می دم ضرر نکنی)
  حاضری با نفر بعدیت تو یه ظرف......
  حاضری؟؟؟
Rainbow حاضری اسم نفر قبلیتو برای بچه ات بزاری؟؟؟؟؟؟؟
Heart حاضری اسم نفر قبلیت و رو بچت بزاریــــــ؟؟؟
Smile 5سال از عمرتو حاضری با کدوم یکی از اینا عوض کنی؟!؟!؟!
  ☻؟☻ اگه عشقتو تو انجمن پیدا کنی چیکار میکنی ☻؟☻
  حاضری خواهر یا برادرت با نفر قبلی ازدواج کنه؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان