امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسم بهترین معلم شما چه بود ؟؟

خانم پور تقی معلم چهارمم
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
آگهی
برای من خانم قاسمی بودمعلم ریاضی دوم راهنمایی عاشق من بودوهمیشه به من20میدادBig Grin
:Laie_23:زندگی مثل یه جاده ای است من وتومسافراشیم قدرلحظه هاروبدون شایدفردانباشیم:Laie_23:
پاسخ
من خانم کلاس پنجم رو خیلی دوسش داشتم«خانم بهارلوHeartHeartHeart» ماه بود دست راستش بودم همه ی کارای کلاس به عهده ی من بود.
خلاصه دوران خوبی بود برای خودش ولی الان حالم ازخودشیرینی برای معلمابهم میخورهAngry
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ
معلم کلاس دوم وچهارم ابتداییم خانوم فروزان زارع پور مامان گلمSmileHeart
پاسخ
دبیر زبان کلاس اول راهنمایی سرکار خانم فرجی عاشقش بودم خیلی مهربون بود و خیلی خوب درس میداد ارفاق هم زیاد میدادHeartHeartHeartHeartماههههههههههههههههههه بود خیلی دوسش داشتم
loveHeartHeart
پاسخ
اقای مکتبی
I'm happy because she's happy and in favor of his Halh
پاسخ
آگهی
خانوم دست بند Big Grinهمیشه از فامیلیش خندم میگیره (معلم کلاس اولم
از فردا
بیشتر مراقب باش
تقاص ِ
اشک های ِ
امشب ِ من
سنگین تراز
تمام روزهایی است
که عاشقانه گریه کردم…
پاسخ
خانم گرگبندی معلم پنجمم
دختر بودن یعنی  
.
.
.
.
.
.
.
.
.دنیایی پر از ظرافت دخترانگی 
پاسخ
بهترین معلم کلاس اولم اسمش و یادم نیس

معلم کلاس دومم خانم موفقی

سومم خانم موفقی

چهارم اقای مهرجو

پنجم اقای مهرجو

اول راهنمایی:اقای انی زاده و نیرومد و نستوهی و خسروی و اقای باقر پور و اقای ذال پور و اقای طیبی و اقای دستوری و اقای نوری و اقای حمیدی
دوم راهنمایی:اقای انی زاده و نیرومد و نستوهی و خسروی و اقای باقر پور و اقای ذال پور و اقای طیبی و اقای دستوری و اقای نوری و اقای حمیدی
سوم راهنمایی:اقای انی زاده و نیرومد و نستوهی و خسروی و اقای باقر پور و اقای ذال پور و اقای طیبی و اقای دستوری و اقای نوری و اقای حمیدی
اول دبیرستان:اقای منوچهر گودرزی و اقای الیاسی و اقای پور و اقای شادمهر و اقای رضوانی و اقای باقر پور معلم دینی ما تو این چهار سال خلی هم دوسش دارم اقای جناب زاده و اقای قروی اقای فاریابی بهترین معلم ها فداشون شم
پاسخ
(14-03-2012، 10:59)Mahdi m.g نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-11-2011، 13:02)mohamad66 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای نعیمی معلم ریاضی
آقای پورصادق معلم شیمی
آقای رضایی پور معلم زیست
آقای فرخنده معلم فیزیک

واقعا که محمد مهدی از فرخنده*****خوشت میادDodgyDodgyAngryAngryAngryAngryConfusedExclamationExclamationولی خدایی عشق است نعیمی عاشقشم

dadash shoma payam mirafti
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان