امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واییییییییییییییییییییییییی اینارو خجالت نمیکشن وسط خیابون دارن این کارو میکنن -18

واه واه واه واه واه واه اگه میخواین این عکسو ببینین باید بهتون بگم -18 چون خیلی بده 
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
واییییییییییی تو خجالت نمیکشی که میای پایین تو چیکار مردم داری که توی خیابون چیکار میکنن واه واه واه خجالت بکشید و دیگه تو زندگی دیگران دخالت نکن 
حتی شما دوست عزیز....
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مدیونی فحش بدی
به جای فحش 3پاس بده
نظرم بده
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
قفلش نکنیا میخوام اذیت کنم
[rtl]روي قبرم مينويسم ساکت،اينجا يکي خوابِ که دلش نميخواد پاشه[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم تابوت من يه کشتيِ يه نفره بودش که خارج کرد منو از دنياي راکد[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم کسي طلب آمرزش نکنه[/rtl]
[rtl]من اهل التماس کردن نبودم و نيستم[/rtl]
[rtl]کار بدم بيخ ريش خودمه[/rtl]
[rtl]اهل اينکه کسي ريشمو نبينه نيستم...[/rtl]

سپاس شده توسط dj erfan ، bugati ، fatiiiiiii ، pegah 13 ، اتنا 00 ، دوریکا ، saye641 ، محسن جون ، مریم با حال- ، cheshm asali ، $hanane$ ، si na ، gh@z@le♥ ، asa14 ، Eli17 ، ☂ ☠....MANESA.... ☂☠ ، shawkila ، Mohammad 77 ، zahra_15 ، saba13 ، ملیکاخانم ، آیسـان ، behnaz.k1310 ، شهرام094 ، دختری تنها درباران ، Shervin_ST ، sadegh7520 ، L.K ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، آدنیوس2 ، kourosh A ، maryamam ، لاله من ، ای بابا گیر دادیا ، peyman29 ، کیمیانا ، lackyguy ، هاناجون ، zolale qasemi ، rangin kamoon ، ستاره کوچولو ، melina ttttttt ، ღ ツ setareh ツ ღ ، kiana.a ، ♥h@di$♥ ، پونی کوچولو ، ali0077 ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، pardis! ، reza789 ، asal.hz ، اشکان پیشرو ، ɱɪɾʌʛє ، r.hadis ، حقوقدان انجمن ، mehdi76 ، fatemehn ، mandana jooon ، ηἔ∂Δ ، *K1* ، …Reyhaneh… ، KING ERFAN ╬ ، @پوریا@ ، پرهام 15 ، ρυяρℓє_ѕку ، . . . P oo R ! A . . . ، **KING** ، -samira- ، باران 8 ، زهرا رسولی ، sadegh khak ، hpln ، negin00 ، ترنج 15 ، omidkaqaz ، شیطون بلای سایت ، پرنسس ارزوها ، ریحون بنفش
آگهی
حالا دیگه مارو سرکار میزاری؟؟Dodgy
حیف که گفتی فحش ندمTongue
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
 سپاس شده توسط ρѕуcнσραтн
از جوونيت بترس...:97:
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
(17-10-2013، 21:56)Eli17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا دیگه مارو سرکار میزاری؟؟Dodgy
حیف که گفتی فحش ندمTongue
دقیقاBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
خداوندگفت:اورابه جهنم ببریدبرگشت ونگاهی به خداکرد.خداوندگفت صبرکنید.اورابه بهشت ببرید.فرشتگان پرسیدندچرا؟خداوندگفت:اوهنوزبه من ایمان دارد
AngryAngryAngryAngry
ما هم دیگه ح....ش.....ر......ی......شدیم

Dodgy
واییییییییییییییییییییییییی اینارو خجالت نمیکشن وسط خیابون دارن این کارو میکنن -18 1
آگهی
-__-
اینا هنوز تو فلشخور قدیمی نشده؟ |:
✘ JOKER ✘
واییییییییییییییییییییییییی اینارو خجالت نمیکشن وسط خیابون دارن این کارو میکنن -18 1

مسخره:\
 سپاس شده توسط Hanie......
خدایا این گوله های نمکو از ما دریغ مگردان
 سپاس شده توسط پسر شاد
ببخشید معذت خیلی عنی :angry2:
 سپاس شده توسط *K1*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  آیا از دختر مورد علاقتان خجالت میکشید؟
  اونایی که پدر ومادر شونو دوس دارن بیان سریع
  هیچوقت نفهمیدم آدما چرا زیر پتو احساس امنیت میکنن؟؟؟
  اګه ببینی دارن نفر قبلیتو میزنن....
  چه قدر ارزش دارن؟؟؟؟؟
  چه قدر ارزش دارن؟؟؟؟؟
  چه قدر ارزش دارن؟؟؟؟؟
  تا حا لا شده به خودت بگی ببخشید من یه بار این کارو کردم خیلی قشنگه خودم درستش کردم.
  پسرا چه جوری دخترایی رو دوس دارن؟(عکس نوشته های خیلی باحال)
  اونایی که اینستاگرام دارن بیان تو!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان