امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما هم مبصر ككلاسين عين من؟

سلام بچه ها!عایا شما هم مبصرین امسال؟اگه هستین چه حسی دارین؟سر بچه ها داد میزنین
.

.
.
.

..

.
..
وحالامبصر ككيست وچيست
مبصر، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شاگردی  است که از سوی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
معلم  یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدیر  یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناظم  مدرسه، به‌منظور مراقبت از شاگردان و هم‌کلاسان و نیز ایجاد نظم تعیین می‌شود.[sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[۱] [/sup][sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[۲] [/sup] بدان ارشد کلاس نیز گفته می‌شود.[sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[۳] [/sup]

معمولاً وظایف مختلفی از سوی آموزگار یا دیگران بر عهدهٔ مبصر گذاشته می‌شود.[sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[۴] [/sup] در صورتی که مبصر توسط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانش‌آموزان  انتخاب شده باشد، «نماینده» نامیده می‌شود.[sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[۴] [/sup]

به‌خصوص در دورهٔ ابتدایی دانش‌آموزان دوست دارند تا مبصر شوند، چرا که می‌خواهند بدین روش خود را نشان دهند و توانایی خود را به اثبات برسانند.[sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[۴] [/sup] از سوی دیگر دانش‌آموزان نوعی اقتدار را در مبصربودن می‌بینند و از این‌که تمام کلاس را تحت نفوذ خود داشته باشند، لذت می‌برند.[sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[۴] [/sup] گاه دانش‌آموزان در طی سال، همهٔ تلاش خود را می‌کنند تا نظر معلمان و دیگر مسئولان مدرسه را برای مبصرشدن جلب کنند.[sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[۴] [/sup]

در برخی موارد معلمان تنها یک دانش‌آموز را تا آخر سال به عنوان مبصر برمی‌گزینند و حتی ممکن است سال‌های آتی نیز همو را در این سمت ابقا کنند، که این عمل باعث گرفته‌شدن این فرصت از دیگر دانش‌آموزان برای اثبات خود می‌شود.[sup]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[۴] [/sup]

منبع ويكي پديدار
وحالا ترول مبصر 
شما هم مبصر ككلاسين عين من؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، *nadia*horan* ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
من مصبرم ولی برنامه ریزی داریم با هم کاری هم شلوغی میکنیم معلم که اومد ساکت میشینیمBig Grin

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

پاسخ
 سپاس شده توسط *nadia*horan* ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
من هم مبصر کلاسم هم رییس انتظامات مدرسهcryingcrying
اب و اتش دو زیبایی که همیشه درحال جنگ میباشند
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان