امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گربه ای که شبیه هیتلر است!! + عکس

مرکز مراقبت از حیوانات در کمبریج شایر منطقه گادمنچستر با مشکل بزرگی روبرو شده است. این مرکز که سالانه 5 هزار و 500 حیوان را به خانواده های علاقمند می سپارد، گربه ناز و ملوسی دارد که تنها 6 هفته از عمرش می گذرد و ضمن اینکه کاملا شبیه هیتلر بوده، دستش را نیز مانند وی بالا آورده و سلام نظامی می دهد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گربه ای که شبیه هیتلر است!! + عکس 1
به گفته تارا داندون سخنگوی مرکز آنها گربه را (نامش را کیتلر گذاشته اند)در جاده ای متروک پیدا کردند و بعدا متوجه شدند احتمالا صاحب آن گربه بیچاره رد رها کرده و رفته است. وی افزود گربه از گرسنگی در حال مرگ بود و آنها با مراقبت توانستند وی را به زندگی عادی بازگردانند. والدین گربه مشخص نیستند و بدلیل بالا بردن دستش، تا کنون کسی حاضر نشده تا وی را پذیرفته و به خانه خود ببرد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جالب اینجاست که روی صورت گربه چیزی شبیه سبیل مسواکی هیتلر وجود دارد که وی را مشابه صورت هیتلر کرده و با ادا درآوردن سلام نظامی هیتلر باعث شده تا مردم جرات نکنند وی را به خانه خود ببرند. در واقع این بچه گربه به نوعی توقیف شده است و علی رغم اینکه این مرکز اطلاعیه داده تا شاید صاحب جدیدی برایش پیدا شود، اما در واقع گربه در این مرکز غیر مستقیم محبوس شده است!
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: S.M ::. ، ☭Nicola☭ ، ...Sara SHZ... ، wodi ، *mahya* ، mina77 ، bahare_021 ، marry ، RedSparrow ، عارفه ، best~boy ، pink devil ، فلانی ، poya ، love 2012 ، reza u? ، Aisan2 ، negar98 ، white angel ، Armina ، KOH ، best~girl ، Roza.rad93 ، mohammad910 ، ZUSE ، *larmes de Feu* ، Albert wesker ، sara ss501 ، T A R A ، shahzade ، pegah-p ، ssaajjaadd ، AmItiSe ، L.A.78 ، alireza10750 ، ✘ kArTeL ✘ ، The Ginkel ، mohamad66 ، ЩΦlբ ، خانوم گل ، noghre ، mehrasa2012 ، eagle2 ، W O L F ، arman jj ، pink lady ، رزمی کار ، arooos ، arslan001 ، ترنج 15
آگهی
Big GrinBig GrinBig Grinباحال بود اما فکر کنم به نازی های گرامی بربخوره پس کمی حقوقشون رو رعایت کنید.Smile
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، mina77 ، ...Sara SHZ... ، Roza.rad93 ، aliedge ، ارمين2012 ، arooos
من کاری ندارم گربه شبیه شه من چیکار کنم؟Big GrinBig GrinBig Grin
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
که به او...
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، ☭Nicola☭ ، mina77 ، Roza.rad93 ، aliedge ، L.A.78 ، NANA 2012 ، ارمين2012 ، arooos
خیلی بامزست گربه هه!!!!!!!!!!!!!عزیییزم اولین گربه ایه دوسش دارم!!!!!!!!چه کوچولو!!!!!!!!!!Big Grin
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، ☭Nicola☭ ، mina77 ، bahare_021 ، Roza.rad93 ، aliedge ، arman jj ، ارمين2012 ، arooos
منم گربه خیلی دوست دارم مخصوصا اگه شبیه هیتلر باشهBig GrinBig GrinBig Grin
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
که به او...
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، ☭Nicola☭ ، mina77 ، marry ، Roza.rad93 ، aliedge ، L.A.78 ، arman jj ، ارمين2012 ، arooos
انگلیسیهای بدبخت حتی از گربه ای هم که شبیه هیتلر باشه میترسن.
پیشوا.........
پیشوای عزیز تر از جانم، میدانم که صدای مرا میشنوی
میدانم که با چه سختی و از جان گذشتگی ای برای سرافرازی نژاد آریایی و ملتت تلاش کردی
میدانم سربازان وطن چگونه برای سرافرازی اش شجاعانه و دلیرانه جنگیدند
میدانم از ما چه میخواهی.......
با چکمه هایمان مغرورانه بر روی جسد دشمنانت رژه خواهیم رفت.......
پیشوا آسوده باش که ما بیداریم.....
http://uploadtak.com/images/r7921_xwvtcmvaldf9aegi18rh.jpg
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭ ، ...Sara SHZ... ، ♥ Sky Princess♥ ، aliedge ، ارمين2012 ، arooos
آگهی
چه نازه. ولی اگه.بفهمه شبیه هیتلره خود کشی می کنه.Big GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، ...Sara SHZ... ، ☭Nicola☭ ، Roza.rad93 ، aliedge ، ارمين2012 ، arooos
اصلا شبیه نیست یه چیزی پروندن واسه خودشون.Angel
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، ♥ Sky Princess♥ ، آریوبرزن ، ...Sara SHZ... ، poya ، Roza.rad93 ، aliedge ، کریستال ، ارمين2012 ، arooos
نه خدایی شبیه شه دیگه به دستش نگاه کن چه باحال دستشو گرفته بالا یا اون لکه ای که شبیه سیبیلشهAngel
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
که به او...
پاسخ
 سپاس شده توسط mina77 ، ...Sara SHZ... ، ☭Nicola☭ ، Roza.rad93 ، aliedge ، L.A.78 ، arooos
البته هیتلر به اون خوشگلی وملوسی نبود .Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ♥ Sky Princess♥ ، ...Sara SHZ... ، ☭Nicola☭ ، Roza.rad93 ، aliedge ، ارمين2012 ، arooos

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
  دیالوگ بتمن شبیه به آیه ی قرآن!!!
  اسم میوه کیوی از یه پرنده شبیه کیوه گرفته شده است....خیلی جالبه...
  پسری که شبیه دختر است(وای یعنی چقد شبیه دختره)
  این دختر زیبا سعی می کند تا شبیه عروسک باربی شود+تصویر
  زنی که پس از عمل زیبایی شبیه هیولا شده!! +عکس
  زنی 41 ساله که شبیه دختری 14 ساله است!!
  عکس های دیدنی از دختران شبیه شخصیت کارتونی.!
  چیزی شبیه به واقعیت.!!!!
  شبیه ساز پرواز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان