امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عشق من ....!!!!!!!!!

TongueTongueSmileدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=65085 :)
عشق من ....!!!!!!!!! 4
پاسخ
 سپاس شده توسط glembert girl
آگهی
چشماش قشنگهHeart
پاسخ
(23-10-2013، 17:52)bad boys نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین اگه من به بهنام حسودیم میشد به قول تو گوه خوریشو نمیکردم گوه خور اون آرشه نه من.توهم گوه خور بهنامی مگه نیستی

ببین میدونی که من از آرش متنفرم پس تا دلت بخواد گوه خوریشو کن ولی با اینکه الآن بابهنام قهرم ولی هنوز جای داداشمه نزار یه چیزی بگم ازم کینه بگیریAngryAngryAngry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عشق من ....!!!!!!!!! 4
پاسخ
خیلی قشنگه ..............
احترام مثل لباس میمونه به بعضی ها میاد به بعضی ها نمیاد!
پاسخ
چرا کسی نظر نمیدهHuhHuhHuhHuh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عشق من ....!!!!!!!!! 4
پاسخ
(24-10-2013، 17:03)Nazanin202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-10-2013، 17:52)bad boys نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین اگه من به بهنام حسودیم میشد به قول تو گوه خوریشو نمیکردم گوه خور اون آرشه نه من.توهم گوه خور بهنامی مگه نیستی

ببین میدونی که من از آرش متنفرم پس تا دلت بخواد گوه خوریشو کن ولی با اینکه الآن بابهنام قهرم ولی هنوز جای داداشمه نزار یه چیزی بگم ازم کینه بگیریAngryAngryAngry

باش پس برو بچسب به داداشت .دیگه نه من نه تو.

ای کاش.............نمیدونم چی بگمcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
عشق من ....!!!!!!!!! 4

پاسخ
آگهی
(25-10-2013، 2:47)bad boys نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-10-2013، 17:03)Nazanin202 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باش پس برو بچسب به داداشت .دیگه نه من نه تو.

ای کاش.............نمیدونم چی بگمcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying

خب ببخشیدTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
عشق من ....!!!!!!!!! 4
پاسخ
آواتارتو با من ست کردی؟؟؟؟؟؟
عشق من ....!!!!!!!!! 4

پاسخ
khoshmel booodanBlush
جز این نیست...!!! بلکه حقیقت این است.. هر زمان که دلمان میگیرد,تاوان لحظه ایست که دل میبندیم..cry2
پاسخ
خوب معلومه به پسر عموش رفته(خودم)
عشق من ....!!!!!!!!! 4

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان