امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تولد شاه شاهان

7آبان روز جهانيه پدر خوبيان، نيك سرشتي ها و انسانيت كورش شاه بزرگ را به تمام پارسيان و آرياييان و جهانيان شاد باش ميگويمHeart
nadia.persian
TNX
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، SABER ، بر پشت شیر،خورشید اثر ، A * L * O * N * E b * o * y ، pink devil ، ...Sara SHZ... ، M.K.N ، oprah vinfrey ، яᎧмιиα ، باران20 ، # αпGεʟ ، Son of anarchy ، Saman S
آگهی
درود بر شما دوست داران کورش بزرګ.
کورش می دانم که بیداری .
کورش می دانم که می دانی.
که ما همه برای تو بیداریم.
کورش اسوده باش که ما همه این جاییم.
کورش ما به خاطر تو این جاییم.
شاید اګه تو نبودی.
ما هم نبودیم.
من هم به شخصه به شما تبریک می ګم.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط nadia.persian ، بر پشت شیر،خورشید اثر ، A * L * O * N * E b * o * y ، cute flower ، pink devil ، ...Sara SHZ... ، deymon1 ، M.K.N ، яᎧмιиα ، باران20 ، # αпGεʟ ، Saman S
کوروش کبیر بیست و نهم اکتبر روز جهانی کوروش (سایرس دی) نام گذاری شده است که از دیرباز
در چنین روزی که کورش وارد بابل شد ګفت:آنگاه که بدون جنگ و پیکار وارد بابل شدم، همه مردم گام های مرا با شادمانی پذیرفتند… نگذاشتم رنج و آزاری به مردم این سرزمین وارد آید. برده داری را برانداختم، به بدبختی آنان پایان بخشیدم. اعلام مي كنم : تا روزي كه من زنده هستم و مزدا توفيق سلطنت را به من مي دهد دين و آيين و رسوم ملتهايي كه من پادشاه آنها هستم ، محترم خواهم شمرد و نخواهم گذاشت كه حكام و زير دستان من ، دين و آئين و رسوم ملتهايي كه من پادشاه آنها هستم يا ملتهاي ديگر را مورد تحقير قرار بدهند يا به آنها توهين نمايند . من از امروز كه تاج سلطنت را به سر نهاده ام ، تا روزي كه زنده هستم و مزدا توفيق سلطنت را به من مي دهد ، هر گز سلطنت خود را بر هيچ ملت تحميل نخواهم كرد و هر ملت آزاد است ، كه مرا به سلطنت خود قبول كند يا ننمايد و هر گاه نخواهد مرا پادشاه خود بداند ، من براي سلطنت آن ملت مبادرت به جنگ نخواهم كرد . من تا روزي كه پادشاه ايران و بابل و كشورهاي جهات اربعه هستم ، نخواهم گذاشت ، كسي به ديگري ظلم كند و اگر شخصي مظلوم واقع شد ، من حق وي را از ظالم خواهم گرفت و به او خواهم داد و ستمگر را مجازات خواهم كرد
پارسيان، يهوديان، دوستداران حقوق بشر و هواداران اداره جهان به صورت ملل مشترك المنافع آن را گرامي مي دارند و رعايت مي كنند. اين روز به مناسبت تكميل تصرف امپراتوري بابل به دست ارتش ايران (اكتبر سال ۵۳۹ پيش از ميلاد) و پايان دوران ستمگري در دنياي باستان برقرار شده است . ۲۵۴۴ سال پيش در همين ماه اعلاميه تاريخي كوروش بزرگ در زمينه حقوق افراد و ملل انتشار يافته بود كه نخستين سنگ بناي يك دولت مشترك المنافع جهاني و هر سازمان بين المللي بشمار مي آيد.
روز 29 اکتبر، روز کورش بزرگ،

و سالگرد صدور اولین منشور حقوق بشر، را گرامي بداريم
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط nadia.persian ، shayan1 ، Sarah ، A * L * O * N * E b * o * y ، ...Sara SHZ... ، яᎧмιиα ، # αпGεʟ ، Saman S
تبریک میگم Heart
همه چی ویران شد
تو کجایی سهراب ؟
اب را گل کردند .. چشمهارا بستند
وچه با دل کردند ... وای سهراب کجایی اخر ؟
زخم ها بر دل عاشق کردند
خون به چشمان شقایق کردند
کجایی اخر ؟ که همین نزدیکی عشق را دار زدند
همه جا سایه ی دیوار زدند
صبر کن ... قایقت جا دارد ؟
من هم میخواهم دور شوم از این خاک غریب
تو کجایی اخر؟
پاسخ
 سپاس شده توسط nadia.persian ، FARID.SHOMPET ، ...Sara SHZ... ، яᎧмιиα ، # αпGεʟ ، Saman S
این روز گرامی به همه ی دوست داران کورش کبیر تبریک می گویم
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، nadia.persian ، A * L * O * N * E b * o * y ، ...Sara SHZ... ، Saman S
با این که دیر امدم ولی تبریک و خوش باش می ګویم.
نصیحت:با کسی که ارزش نداره حرفم نزن.

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، A * L * O * N * E b * o * y ، ...Sara SHZ... ، # αпGεʟ ، Saman S
آگهی
من هم این روز بزرگ را به همه ی ایرانییان تبریک میگم
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

تولد شاه شاهان 1
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Sarah ، A * L * O * N * E b * o * y ، ...Sara SHZ... ، # αпGεʟ ، Saman S
مبارک..مبارک.. تولدش مبارک....هووورااا
تولد شاه شاهان 1
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، shayan1 ، A * L * O * N * E b * o * y ، 1939 ، ...Sara SHZ... ، # αпGεʟ ، Saman S
مبارکهBig Grin
=))

تولد شاه شاهان 1
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط cute flower ، ...Sara SHZ... ، mamal orion ، nima gh ، # αпGεʟ ، Saman S
دیر اومدید تولد خیلی وقته تموم شدهBig Grin
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

تولد شاه شاهان 1
عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، FARID.SHOMPET ، # αпGεʟ ، Saman S

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تولد ژولیوس سزار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان