امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش

خیلی زحمت کشیدم سپاس ندی ...... واقعا جای هزار تا سپاس داره
تصاویری که مشاهده می فرمایید از این مراسم لهو لعب گرفته شده است.
اکثر دختر و پسرهای حاضر در این پارتی در زمان دستگیری در حالت زننده ای در کنار هم خوابیده بودند…
تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
قسمت جکوزی و استخر ساختمان پارتی
تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1content/uploads/2012/01/13.jpg[/img]
حرکات ناشایستی که از دختران و پسران حاضر در پارتی مشاهده شدتصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
واکنش تعدادی از دختران و پسران پس از دیدن برادران خدمت گذار نیروی انتظامیتصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
عکس های لو رفته از اتاق خواب ها…تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
عکس گرفته شده از پشت بام ساختمان پارتیتصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
بعضی ها هم در جاهای مخفی پنهان شده بودند که برادران نیروی انتظامی موفق به شناسایی آنها شدند
تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
استفاده از مدلهای مو دور از شان یک جوان ایرانی
تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
کشف مقادیر زیادی CD مستهجن و ادوات موسیقی در پارتی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.kamnazir.com/wp-content/uploads/2012/01/1268546151Baby_59.jpg تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
بعضی ها هم به علت مصرف مواد روان گردان از حالت عادی خارج بودند
تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
تعدادی از افراد پس از دستگیری
تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
بعضی ها هم احساس ندامت و پشیمانی داشتند
تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
عکس خلاف کاران و متهمان ردیف اول این پارتی
تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
آیا به اندازه ای که انتظار داری همسر آینده ات چشم و دل پاک باشد، خودت هستی؟
پاسخ
 سپاس شده توسط AMIR NJ ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، BAHEREH!!`´ ، مهدی8 ، mnavid ، fatima1378 ، pegah 13 ، leba3ekhaki ، AMIR FORES ، پریفام 2013 ، aclic ، mahdi.ir ، glembert girl ، яᎧмιиα ، امیر69 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، ROhÅற ، mxad ، *غزاله* ، عشق کره ، Mohammad 77 ، mehrad hiden ، Mahish ، Eli17 ، آناهیتاجون ، سمن ناز ، Zakie76 ، fatemeh00 ، Ⓐⓗⓜⓐⓓ Ⓡⓔⓩⓐ ، alireza..... ، دریا+17 ، نازنین* ، hanieyh ، مهیا 122 ، mahdi0191 ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، I am the Queen ، -м α є ∂ є- ، HediVampire ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، سارا65 ، سعاد جون ، pegah-p ، اریانه ، marjan74 ، کبرا(دشمن افعی خخخخ) ، Fatemeh eli ، farideh.66 ، دایی رضا ، (^_^)Negar Styles ، دخترشیطون ، オスイン ، جونmahsa ، shayan.brd1 ، نفس هستم ، spent † ، בחור משוגע ، Aesthetic ، تینا 45 ، سانا50 ، لرد خشمگین ، *Armila* ، ×Hαρρу Gιяℓ× ، narges 021 ، نفس. ، IM JUST TIRED
آگهی
موضوعت تککراری بود
ولی عکسا همه جدید بود
مرسیییییییییییییییییHeartHeartHeart
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
 هنوز  ۱ بارهم نگفتی دوستم داری.
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh ، دایی رضا
اول من این موضوع رو گذاشتم از من کپی شد اگر میخواهید متوجه بشین کلمه پارتی رو در جستجوی گفتگوی آزاد سرچ کنید تاریخش میاد
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh
مرسییییییییییییییییییییییی

رسم رفاقت اینه که
با رفیق پیر شی!
نه اینکه وسط راه از رفیق سیر شی!
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh
عااااااااااااااالی بود مرسی!!Big GrinBig Grin
خیلی خندیدم!!Big Grin
مخصوصا با اون متهمان ردیف اولBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Big Grinموفق باشی!!
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh
خیلییییییییییییییییی باحال بود
مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh
آگهی
25r3025r30خيلي جالب بود
به دنيايي كه مردانش عصا از كور مي دزدند  من ز نا باوري در آنجا محبت جستجو كردم
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh
خیلی باحال بود مرسی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تصاویر پارتی مختلط در شمال تهران سپاس نشه فراموش 1
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh
دوستان عزیز متشکرم از لطفتون
پاسخ
 سپاس شده توسط hanieyh
اینههههههههههههههههههههههههههههه
هیچ شرابی مثل شراب لب های تو مستم نمی کند.......
پاسخ
 سپاس شده توسط امــــــیـــــــر راد ، hanieyh

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چیتگر جاذبه مدرن تهران
  100تا اواتار لب[خیلی سخت پیدا کردم]باورت نمیشه بیا بشمار+سپاس
  همایش دوقلوها و چندقلوها در تهران+عکس
Heart آتش‌ زدن جنگل های شمال فقط به‌ خاطر شکار !+عکس
  عکس های جالب از سبک متفاوت ازدواج دانشجویی در دانشگاه تهران
  عکس های یه داف جیگر در خیابانهای تهران
  خالکوبی های خلاف کارهای تهران!!+عکس
Tongue چنتا عکس باحال دخملونه باحال+سپاس
Star دختر بچه ای که زیباترین دختر بچه شناخته شد+ سپاس
  عکس پارتی در تهران!

پرش به انجمن: