امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آئودی SQ5 TDI زیر تیغ B&B

تیونر B&B آخرین پروژه خود را معرفی کرده است،تیونینگ آئودی SQ5 TDI .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آئودی SQ5 TDI زیر تیغ B&B 1

این خودروی متحول شده دارای یک کیت آیرودینامیکی بسیار زیبا می‌باشد،تغییرات آیرودینامیکی جدید این خودرو شامل سپر جلو جدید، قوس چرخ‌های طولانی‌تر و دیفیوزر جدید می‌باشد.همچنین این کراس اوور آلمانی دارای یک سیستم اگزوز اسپرت، سیستم تعلیق اسپرت(با کاهش 30 میلی‌متر ارتفاع) و رینگ‌های آلیاژی 22 اینچی در لاستیک‌های میشلن است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آئودی SQ5 TDI زیر تیغ B&B 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیر کاپوت این خودرو همچنان موتور 3 لیتری V6 TDI به همراه دو توربو موجود است که در سه بسته ارتقایی ارائه خواهد شد.بسته اول با برنامه ریزی دوباره ECU و افزایش جزئی فشار هوا قادر است 340 اسب بخار قدرت و 720 نیوتن متر گشتاور تولید کند،یعنی 27 اسب بخار افزایش قدرت و 70 نیوتن متر افزایش گشتاور.

آئودی SQ5 TDI زیر تیغ B&B 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسته دوم می‌تواند تا 365 اسب بخار قدرت و 750 نیوتن متر گشتاور تولید کند.اما قوی‌ترین پکیج 400 اسب بخار قدرت و 800 نیوتن متر گشتاور دارد-افزایش 87 اسب بخار و 150 نیوتن متر.این کراس اوور به همراه بسته سوم می‌تواند ظرف 4.5 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر و در نهایت به سرعت 275 کیلومتر بر ساعت برسد.
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نسل آیندهٔ آئودی A8
  خودرو آئودی E-TRON ایمن‌ترین اتومبیل الکتریکی جهان +تصاویر
  رونمایی از آخرین مدل آئودی 6 سیلندر (عکس)
  طراحی ذهنی آئودی Q3 مدل 2017 منتشر شد
  آئودی R8 اسپایدر روانه بازار انگلستان شد + عکس
  آئودی A8 مُدل 2018 تست می شود !
  رونمایی از آئودی TT RS با ۴۰۰ اسب بخار
  معرفی آئودی A4 آلرود مدل ۲۰۱۷
  جدال سدان‌های کوپه؛ مرسدس بنز CLS در برابر آئودی A7
  آئودی Q7 مدل ۲۰۱۷ ،یک نمونه واقعی از مهندسی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان