امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خبرهایی از همجنس گرایی سلنا گومز (عکس)

خبرهایی از همجنس گرایی سلنا گومز (عکس) 1

سایت دیلی میل با ارائه گزارشی با عنوان “ستارگان هالیوودی در خدمت جامعه همجنسگرایان” به علت لغو کنسرت “سلنا گومز” ستاره جوان موسیقی هالیوودی در روسیه پرداخته است ، در حالیکه هنوز بسیاری از کشورهای جهان ارتباط همجنسگرایانه را غیرقانونی دانسته و با آن مبارزه میکنند بسیاری از امریکایی ها بر قانونی بودن این امر نامشروع اصرار دارند. به طوریکه بسیاری از ورزشکاران ، ستارگان هالیوودی و همچنین شخص رئیس جمهور این کشور از این افراد حمایت میکنند. در جدیدترین اتفاق مرتبط با این امر ، سلنا گومز ستاره جوان هالیوودی اعلام کرد به دلیل وجود قوانین ضد همجنس بازی در روسیه در این کشور برنامه اجرا نخواهد کرد.

البته شواهد ارائه شده مسئله دیگری را نشان میدهد، دولت روسیه اعلام کرده است این خواننده ۲۱ ساله درخواست ویزا جهت اجرای برنامه در دو شهر این کشور داشته است اما از آنجائیکه ستارگانی چون لیدی گاگا و مدونا سابقا در کنسرتهای خود در این کشور در رابطه با آزادی حقوق همجنس بازان صحبت کرده بودند دولت روسیه با درخواست ویزای ستارگان هالیوودی مخالفت میکند.

شنیده میشود که قرار بوده است در تاریخ ۲۳ و ۲۵ ماه سپتامبر سال جاری سلنا گومز در مسکو و سن پطرزبورگ برنامه اجرا کند اما به نظر میرسد لغو این اجراها توسط دولت روسیه به مذاق امریکاییها خوش نیامده است.محافظه کاران روسی از دو ستاره سرشناس هالیوودی که آاوازه بدنامی آنان در سراسر دنیا پیچیده است به اتهام ترویج روابط جنسی غیر متعارف به افراد زیر سن قانونی طرح دعوی کرده اند..

سال گذشته میلادی مدونا و لیدی گاگا در برنامه های زنده خود در روسیه حمایت خود از جامعه همجنسگرایان را اعلام کرده بودند. این درحالی است که روابط همجنسگرایانه در روسیه یک عمل غیر قانونی است و با آن شدیدا برخورد میشود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط ★~Ѕдула~★ ، f123 ، AMIR NJ ، gesooya ، ncr_ranger ، W O L F ، mahnegar ، яᎧмιиα ، moeinof ، بهرخ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ***EHSAN - ABADAN*** ، P e D i ، *غزاله* ، -Edgar ، Aiden Pearce ، دختری تنها درباران ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، ناز خوشگله ، reza789 ، سام عفيفي ، newboy ، سورنا فاول ، fatima1378 ، رزا.... ، fershteh gh ، rangin kamoon ، noosha joon ، mahdi0191 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، m.abdollahi ، sara-ice girl ، پری استار ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، omidkaqaz ، ღSηow Princessღ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، Archangelg!le
آگهی
اولا سلنا همجنس گرا نیست
دوما درسته از حقوقشون دفاع میکنه ولی دلیل بد بودن خودش نی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MADE IN AM
پاسخ
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
دروغه محضه (درست نوشتم)Big Grin
Heartارمین2afmHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ~KiAηA~
همش شایعه است
به هری و لویی هم همین تهمت رو زدنDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط ~KiAηA~ ، noosha joon
(06-10-2013، 23:11)Directioner girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش شایعه است
به هری و لویی هم همین تهمت رو زدنDodgy
دقیقا!من که این خبرو شنیده بودم جوش اوردم!
پاسخ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
خیلی جالبه ن؟؟؟ما سلنا گومز و مدونا و لیدی گاگا ک از ی چنین کارایی حمایت میکنن میگیم دمششون گرم تازه یکی هم بگه بالا چشمشون ابروءه سریع باهاش برخورد میکنیم ولی گلشیفته فراهانی ک ایرانیه رو بدجورررر متهمش میکنیم!!من نمیگم کار گلشیفته درست بوده چن من قاضی نسستم!ولی واقعا ما از این افراد معروف کره ای و هالیوودی بیشتر حمایت و دفاع میکنیم تا ایرانیا!!!
من تو را دوست دارم...تو دیگری را..دیگری دیگری را...واینگونه است که تنهاییم! دکتر علی شریعتی
پاسخ
آگهی
(07-10-2013، 11:21)اقای انجمن نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ازاین سلنا هرچیبگیبرمیاد!!!!!!AngrycryingAngrycrying
دقیقا دمت گرمcryingAngry

نه به اون خبری که گفتن سلنا از جاستین حاملس نه به ...واقعا کهAngryAngryAngryAngryAngry
پاسخ
امکان نداره.......
لینک منبع رو بزار..........

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!
  میخانۀ سلنا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان