امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رونمایی شاسی بلند متفاوت توسط کیا

شاسی بلند مفهومی کیا نیرو یکی از محصولاتی است که امسال توسط شرکت کره ای در نمایشگاه اتومبیل فرانکفورت 2013 رومایی شده است.

کیا مدتی طولانی است که کار برروی شاسی بلند کلاس b را به عنوان رقیبی برای نیسان جیوک ، رنو کاپتور ، اوپل موکا ، شورلت ترکس ، فورد اکو اسپرت و پژو2008 آغاز کرده است و توانسته خود را به تولید نسخه نهایی آن نزدیک کند ، اما تا پیش از تولید چنین خودرویی کیا نسخه ای مفهومی از آن را با نام نیرو طراحی کرده است .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رونمایی شاسی بلند متفاوت توسط کیا 1

خودروی مفهومی کیا نیرو حدود 4185 میلی متر طول ، 1850میلی متر عرض و 1553 میلی متر ارتفاع دارد و به رینگ های آلیاژی 20 اینچی که درون تایرهای 40/225 قرار گرفته اند مجهز می باشد . این خودروی مفهومی به صورت 2+2 طراحی شده ولی به نظر می رسد نسخه نهایی آن دارای ظرفیت 5 نفر باشد . خودروی مفهومی نیرو دارای درهای پروانه ای ، امکان تنظیم ارتفاع پدال ها و تزئنات آلمینیومی است .

همچنین خودروی مذکور دارای فرمان با روکش چرم ، صفحه نمایشگر با کیفیت ، سامانه سرگرمی – اطلاعاتی لمسی مجهز به بلوتوث و سامانه ناوبری می باشد . نیروی مورد نیاز نیرو از طریق موتوری 1.5 لیتری به توان 160 اسب بخار تامین می شود. این توان تولیدی از طریق یک جعبه دنده هفت سرعته کلاچ دوقلو به محور جلو انتقال می یابد. البته نیرو دارای یک موتور الکتریکی 45 اسب بخاری نیز است که نیرویش را به محور عقب خودرو اعمال می نماید.
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
 سپاس شده توسط YAS007
آگهی
dame kia garm bad on mashine porforoshe(perrayd) bazam mikhad goga kone
to zendegi age mikhay khoshbakht beshi bayad jofte khodeto peyda konid man peyda kardam kasi ro ke hamishe kenarame v az sayamam ba vafa tar onam esmesh tanhaiiye...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونمایی خودرو جنسیسG70 شوتینگ بریک واگن برای قاره اروپا
Snowman سریع‌ترین خودروی جهان با سرعت 1000 مايل درساعت "۵ آر" توسط شرکت "آئوسی اینویدر"
  رونمایی از خودرو ریماک C_Two
  معرفی دو خودرو محصول جدید توسط MG
  گسترش محدوده خودرو بنتلی بنتایگا شاسی بلند با ﺍﺭﺍﺋﻪ نسخه S
  رونمایی از خودرو Hennessey Mammoth 1000 ارتقا یافته
  خودرو فولکس واگن پولو GTI در رندرهای غیررسمی پیش از رونمایی
  خودرو اشکودا کودیاک فیس لیفت رونمایی می شود
  خودرو شاسی بلند تویوتا کلاگر 2021
  چرا خودرو هامرEV شاسی بلند در مقایسه با وانت قدرت کمتری دارد؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان