امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حیفه اگه ازدست بدی

جالبه
معلمی از دانش‌آموزان خواست تا عجایب هفتگانه جهان را فهرست‌وار بنویسند. دانش‌آموزان شروع به نوشتن کردند. معلم نوشته‌های آنها را جمع‌آوری کرد. با اینكه همه جواب‌ها یکی نبودند اما بیشتر دانش‌آموزان به موارد زیر اشاره کرده بودند: اهرام مصر، تاج محل، کانال پاناما، دیوار بزرگ چین و... در میان نوشته‌ها کاغذ سفیدی نیز به چشم می‌خورد.
معلم پرسید: این کاغذ سفید مال چه کسی است؟ یکی از دانش‌آموزان دست خود را بالا برد. معلم پرسید: دخترم چرا چیزی ننوشتی؟ دخترک جواب داد: عجایب موجود در جهان خیلی زیاد هستند و من نمی‌توانم تصمیم بگیرم کدام را بنویسم. معلم گفت: بسیار خب، هرچه در ذهنت است را به من بگو، شاید بتوانم کمکت کنم. در این هنگام دخترک مکثی کرد و گفت: به نظر من عجایب هفتگانه جهان عبارتند از: لمس کردن، چشیدن، دیدن، شنیدن، احساس کردن، خندیدن و عشق ورزیدن.
پس از شنیدن سخنان دخترک، کلاس در سکوتی محض فرو رفت. آری؛ عجایب واقعی همین نعمت‌هایی هستند که ما آنها را ساده و معمولی می‌انگاریم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شباهت این اقا خانوم ایرانی هارو شگفت زده کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیفه اگه ازدست بدی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط mobina bieber ، moeinof ، ندا* ، Ati-74 ، ☻JOKER☻ ، *Armila* ، AuTuMn ، امیر مهدی نوری ، شیدا18 ، مهتاب17 ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، sadeq sm ، دریا+17 ، rana m ، -м α є ∂ є- ، دتا ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، hanieyh ، ~H!P HØp §tâR~ ، lackyguy ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، پری استار ، Thyme ، ESSE BLACK ، هیوای ، عاشق الکترونیک ، maryamam ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ♥غم کده♥ ، خورشید(عاشق نیوشا ضیغمی) ، دلارام2 ، میم بده ، samira 409 ، nah!d♣ ، مژی جون ، Meteorite ، parisa y ، ღ narges ღ ، ''HeisEnbErg'' ، زینب طلا74 ، DiReCtIoNeR GiRl ، yujymy ، Ayda khoshgele ، دوست مهربان ، ♥SABA♥ ، hesamzibaee ، چرا؟ ، Andrea ، (^_^)Negar Styles ، Blązing~Ŝtąr ، shining ، elena.sadr ، نازنين خوشگله انجمن ، رژان ، 1399 ، زهرا10000 ، یاسی@_@ ، اشکان پیشرو ، tom odell ، شکوفه2 ، @mahsa078@ ، tan!a ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، *...J U S T I N...* ، زهراجون80 ، parisa16 ، zolale qasemi ، باحال فلشخور ، سانا50 ، شهرام تتلو ، فاطمه خانم ، BlAcK dAy ، ×ThundeRBolT× ، HediVampire ، teen555 ، TARA* ، دخترشیطون ، ک * ب * ر* ا ، نازنین زیودار ، دوست دارم ، farzguee ، سووگند ، ایریا ، Dilan ، Mᴏsᴇs ، تو دل برو ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، ☆รคђคг★ ، پری خانم ، LIGHT ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، sachli81 ، arnvsh77 ، mahdi207 ، ربیکا ، صادق خطر ، ♥َشیدا♥SAIDAA♥ ، مامان بزرگ ، ahede ، ~JaSmIn~ ، Alijah-1994 ، aivdhv5 ، دریای ارامش ، rezaak ، G*O*H*A*R ، نگین15 ، ♥♥sarina♥♥ ، پارسا79 ، cheshm asali ، yasamingolezardi12 ، محمدرضا.ر ، m016 ، علی 23 ، ش ش ش شیطونک 16 ، maryamB ، tms ، negin 20 ، ❤R@TA❤ ، حقوقدان انجمن ، سعاد جون ، *aisan* ، яᎧмιиα ، Mr.Robot ، Navisa. ، یزدان شیر ، parmisa ، arbab1376 ، {h.S} ، בחור משוגע
آگهی
خیلی قشنگ و حکیمانه بود Heart
مرسیWink
پاسخ
 سپاس شده توسط hosein(●̮̮̃•̃)
به به!!!!
جالب بود
تحت تاثیر قرار گرفتم
پاسخ
قشنگ بود عاشقتم
معشوقم را ندیدم
              اگر
               دیدینش بهش بگوییدمنتظرش هستم
             ........................
                HeartعشقHeart

پاسخ
HeartHeartHeart
زیبااااااااااااااااا بود
حیفه اگه ازدست بدی 1
پاسخ
آری آری این چنین است.
خیلی از ماها...
تو دل خیلی از آدما...
همزمان با "خاموش شدن نت"...
"خاموش میشیم"...
پاسخ
آگهی
جالب بود نه خیلی بد بود نه خیلی خوب
ولی مرسی
سپاست هم دادماDodgyBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط HediVampire ، hosein(●̮̮̃•̃)
(21-09-2013، 23:12)☻JOKER☻ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جالب بود نه خیلی بد بود نه خیلی خوب
ولی مرسی
سپاست هم دادماDodgyBig Grin
دقیقا چی بود
شباهت این اقا خانوم ایرانی هارو شگفت زده کرد

حیفه اگه ازدست بدی 1
پاسخ
هی!Sleepy
پاسخ
من قبلا شنیده بودمش تکراری بود
قصه زندگیم را تا ابد اینگونه اغاز میکنم :

یکی بود هنوزم هست
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان