امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انریکه جذاب ترین مرد 2013

دارم میبینم
پاسخ
آگهی
وای چه خوبSmile
حقش بود واقعا خیلی جذاب و خوشگله و خوشتیپهSleepyHeartHeartHeartHeart
خیانت تلخ ترین قسمت یک زندگی عاشقانه است ، جایی که با قلبی شکسته و وحشتناکترین دردها متوجه میشی با تمام وجودت زیباترین داشته ات “عشق” رو به بی لیاقت ترین شخص دادی !!!
پاسخ
 سپاس شده توسط املیا
واقعا جذابهHeartHeart
بعضــے اבما...فتوشــاپن!...اבҐ نیستــن! هیســتورے شوטּ ڪنے ...بـہ یـہ פیــووטּ برمے פֿـوری! :|
پاسخ
نمیخواین سپاس بدین

پاسخ
(19-02-2014، 21:26)helenpak نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه بابا جمع کنید بند و بسسات رو وکیل انریکه اومد!
وکیل انی هلن میتوکومو
امیلیا اینجا چه خبره؟!
کسی به انریکه توهین کرده؟!هرکی کاری داره بیاد بینم . . . !
این بغل یه سرویس کن هس!

(09-02-2014، 22:49)رویا استایلز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بشین بابا هری من از همه خوشتیپ تره!

عزیزم شاید خوشگل و خوشتیپ و باحال باشه ولی نریکه جذابه و باحال و نازو دیوونه!×
تازه اخه این دوتا مرد نیستن پسرن!
چون مرد دل نمی بره
اینا گروه و انریکه دل نمی برن هوش و حواسم می برن!
والاع!

(10-02-2014، 17:35)رویا استایلز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-02-2014، 16:26)املیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-02-2014، 22:49)رویا استایلز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بشین بابا هری من از همه خوشتیپ تره!
جججججمعععععع کن باباااااا بساتتو این نطره خودته و اهمیتی ندارهBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongue25r3025r3025r3025r3025r30
ببین گلم....عزیزم....خانومم...قشنگم....من خیلی الان عصبی ام ولی سعی میکنم خودمو نگه دارم.ولی شما درست صحبت نکردی.اگه نمیدونستی بدون که هری رو تاحالا دوبار به عنوان خوشتیپ ترین پسر انتخاب کردن.همینطور زین.درسته ..این نظر منه...عشقه منه و ازش دفاع میکنم.بساطمم هم جمع نمیکنم چون عاشقشم حالیته؟نیست که ،چون درک نمیکنی.تازه ، اگه برای تو اهمیتی نداره چرا جوابمو میدی؟خودت جمع کن بساتتو بابا

عجب =ا

(10-02-2014، 18:04)صلیب777 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادم جذاب تری پیدا نکردن که اینو گفتن جذاب ترین

نه قرار بود تورو انتخاب کنن یا شوهر عمتو؟!
چرا خیلی هم خوبه تا اون چشایه بی سلیقت بترکه گرچه تاحالا کور شدی بعد شنیدن این خبر ...حسودDodgy

(10-02-2014، 18:14)razaviam نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بيا برو.....

هع خونه ی عمه از کدوم وره ؟!
خودت برو تا کم تر ج. بخوری!!!!!!!!!

(10-02-2014، 20:41)رویا استایلز نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-02-2014، 18:04)صلیب777 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ادم جذاب تری پیدا نکردن که اینو گفتن جذاب ترین
والا به خدا.چشمشون نمیبینه دیگه کورن!!!

یه عینکم بزن بازم همینو میبینن! عزیزم واقعیت که میگن اینه بعضیا نمی تونن درک کنن! اینا مثل این :cool:

(10-02-2014، 20:52)☻ادرین☻ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینا تا بحال جذاب ندیدن ؟

می خواستی بیارم تورو ببینن از کل مردایه جهان بیوفتن
خه اینایی که نظر می دن و بد میگن خودتشون یه تحفه ای بودن ادم نمی سوخت!!!

(11-02-2014، 15:30)**دلارام** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن خوشگل نیسSleepy

نمی دونستم انقدر بی سلیقه ای!

(11-02-2014، 21:36)NICKOLAS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرم منم انریکه خوشتیپ و جذابه!:cool:
باید ببینیم امسال کی رتبه اول رو به دست میاره!

ایول دادا!
پرطرفدار ترین که در اومده!
خوشتیپم یکی از اعضای وان دی
معتادشونم که جاستین شد!

(10-02-2014، 18:39)☻امیرحسین☻ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کجاش جذابه حالم بد شده×Confused

عزیزم انی که فکر میکنی و حالت بد شده خودتی تو رویی خودت چون اگه می دونستی انریکه رو با کدوم ه می نویسن عوض ج. خوردن مثل ادم می گفت عاشقشمDodgy

همتون از دم اسکلین
Jackson Pollock paint a picture, see my vision through it
پاسخ
خوشگله بد نیست
پاسخ
آگهی
علی ...

دشتم بهت فحش میدادما!!

یهو دیدم تویی الان ویرایش کردم ...

چهارپایه !!
پاسخ
مرسيHeart
انریکه جذاب ترین مرد 2013 23
پاسخ
DodgyDodgyDodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انریکه جذاب ترین مرد 2013 23

<a href="http://www.AWSurveys.com?R=4120286"> A.W.Surveys - Get Paid to Review Websites!</a>

پاسخ
 سپاس شده توسط ツClas$i☪ J☯ ツ
(17-05-2014، 10:14)" Arrow نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

DodgyDodgyDodgy

هآآن ؟ :\

چته ؟

اسپم ندع بووقیـ ...
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عجیب ترین و خوفناک ترین خواننده ای که امکان دارد بشناسید!
  انریکه ایگلسیاس، خواننده مشهور اسپانیایی پیامی برای طرفداران ایرانی اش منتشر کرد!
  لیست 100 زن جذاب 2014 انتخاب شد.
  خوانندگانی که بدون آرایش جذاب ترند !
  کثیف ترین و شلخته ترین افراد مـــــــــعـــــــــــــروفـــــــــــ!!!!
  صُحبت های انریکه درباره ی رابطه ی اون وپدرش ..
Shocked انریکه ایگلسیاس در کنسرت جدید خودش پرچم ایران رو در دست میگیره
  لیست برندگان مراسم MTV Video Music Awards 2013
  50 مرد جذاب از نظر مجله ی GLAMOUR
  50 مرد جذاب از نظر مجله ی GLAMOUR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان