امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عروسی جنجالی: داماد 11 ساله و عروس 9 ساله + عکس

عروسی جنجالی: داماد 11 ساله و عروس 9 ساله + عکس 1

.
.
.

به گزارش پارس ناز، داماد دانش آموز کلاس پنجم ابتدایی و عروس کلاس سوم ابتدایی است و همکلاسی های کوچک انها در مراسم نامزدی حضور داشتند.
مرکز آزادی ها و حقوق اساسی سنهوری در شهر منصوره مصر این اقدام را محکوم کرد و ضمن انتقاد از والدین این کودکان با صدور بیانیه ای اعلام کرد: گویی بار دیگر به دوران گذشته بازگشته ایم.

رضا دنبوقی مدیر ارشد مرکز سنهوری گفت: چنین اقدامی مغایر با کنوانسیون بین المللی حقوق کودک و بر خلاف تمام سنت ها و هنجارهای شناخته شده بین المللی است.

ازدواج در سنین پایین بیشتر به دلیل عواملی چون فقر و بیسوادی انجام میشود و مشکلات و آسیب های فراوانی برای زوجین به همراه دارد.

منبع: پارس ناز
پاسخ
 سپاس شده توسط newboy ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ***Z.E*** ، ندا ، FARID.SHOMPET ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، aliakbar2646 ، امیر مهدی نوری ، *niloo* ، ~Mahnaz~ ، aCrimoniouSs ، میلاد137 ، sara1112 ، amirhossein2 ، L.K ، cheshm asali ، بهرخ ، eli2020 ، ^gĥàŻáĽ^ ، samirar292 ، اصغرخان ، لاله من ، Asanat ، ♥ سارا ♥ ، AYLIN♥♥♥♥ ، mahdi.ir ، ~~SARA:HIVA~~ ، soroush55 ، مهدی 2fm ، asal.hz ، oktay.j ، M ATIN ، شایان1382 ، behnaz99 ، ZAHRA LOVE 1D ، نازنین زیودار ، ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، melika77 ، *KING* ، parisa16 ، # αпGεʟ ، ALI REZA.AF ، ɱɪɾʌʛє ، Lucy Chan ، L²evi ، #marya# ، نفیسn ، amy roz ، negin 20 ، Aesthetic ، NeginNg ، اشا ، Modern Thinking ، TARA* ، ._NeGiX_. ، "تنها" ، [χσℓσνєѕтєя] ، Titiw ، شکوفه2 ، Iran Girl ، ملیکا۷۹ ، negin2000 ، marco.r ، ♥♥RaaaHaaa♥♥ ، مریم14 ، ☺شهرزاد☺ ، nila-pak ، راکسی+ ، taran08 ، しíþ ßしâçk ، بی کس2 ، sama joon ، nafas jo0on ، ~ERFAN~ ، Cute+Girl ، نیلوفر جوووووووووون ، سارا 2014 ، narges 021 ، وروجک. ، pink girl45 ، Sмιle ، علی تک نواز ، ***** ، ماتینا. ، مبینا7 ، *_* ، atena2015 ، adminSurd Girl # ، mr.destiny ، Archangelg!le ، ayda1 ، bipasha basu ، ژوللی ، Parisa 78 ، hamid076 ، sϻσκε ϐσψ ، ✘Nina✘ ، باران20 ، پرهام 15 ، nanali ، ایمان طهرانی ، !...@dors ، parmida11 ، Faust ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، negin00 ، sara006 ، نیلوفر 2000 ، nazanin-a ، آراگل ، alibalii2000 ، bieber fan ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، sober ، omidkaqaz ، سارا گل فخرابادی ، MS.angel ، nazanin810 ، *no love ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، kourosh A
آگهی
چه دنیایی شدهUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedcryingcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط ملیکا80 ، "تنها" ، taran08 ، SETAYESH18
ایناچی میفهمن؟؟؟
ارباب.....ارباب
نوکراتودریابHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط *elijoon* ، ρѕуcнσραтн ، MONA-GH ، Aesthetic ، adminSurd Girl # ، GHOST555 ، اصغرخان ، ♥ سارا ♥
ggre
پاسخ
 سپاس شده توسط MAMAD*ALONE
ConfusedBlushAngry
درد من چشمانی بود
که به من اشک هدیه می داد!
و به دیگران چشمک...
[/font][/size]
پاسخ
بي خيال دارم شاخ در ميارمExclamationExclamation
به دنيايي كه مردانش عصا از كور مي دزدند  من ز نا باوري در آنجا محبت جستجو كردم
پاسخ
 سپاس شده توسط نیلوفر 2000
آگهی
خود مامانبزرگم 11 سالگی ازدواج کرده Undecided

خیلی بدهggreggreggre
پاسخ
هان؟؟؟
گفتم غم تو دارم                      گفتا چشت دراید
گفتم که ماه من شو                   گفتا دلم نخواهد
گفتم دل رحیمت کی عزم صلح دارد     گفتا برو به سویی تا گل نی دراید
پاسخ
AngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelنگو
پاسخ
HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhajab bi rahmayiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Huh
gozar kardam az sare ghabre javani ke dar ghabr minalid va migoft............cryingpesarha ghadre dokhtar hara bedanid
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازدواج اجباری دختر 9 ساله با سگ!
  مراسم عقد با شوخی بدموقع عروس بهم خورد
  التماس دختر 16 ساله برای ازدواج با دوست پسرش (عکس)
  مادری که دختر 11 ساله اش را اجاره می دهد
Question دختر 19 ساله ای که مثل حیوان با نامزدش زندگی میکند
  عروس شدن یک دختر کم سن و سال(عکس)
  جزئیات حمله وحشیانه پدر با کلنگ به هانیه 17 ساله در کوهدشت !
  دختر 6 ساله حساب بانکی مادرش را Hک کرد +تصاویر
  كتك‌كاري‌ خواهر عروس با داماد در شب جهازبرون
  چاقترین زن دنیا عروس میشود !!+ عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان