امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مداح مورد علاقتون کیه؟

سیب سرخی و میرداماد
آگهی
(14-12-2013، 16:20)sina 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیب سرخی و میرداماد
ممنون از شما
من؟شاهین نجفی واقعا مداحیش عالیه !
با بروبچ موافقم میبینی همه ازت ناراضی هستن!منم با اونا موافقم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مداح مورد علاقتون کیه؟ 2

سریع تر خوشحالم کن با یه خدافظی -____-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مداح مورد علاقتون کیه؟ 2
 سپاس شده توسط F A R ! N
مداحی گوش نمیکنم
شاهین نجفی خیلی عالی مداحی میکنه...
منم با بقیه موافقم چون قبل از این که تو بیای برادر( gomnam)سایتو ب گند کشید حالا هم تو!

با این تایپیک های چرتت...
مداح مورد علاقتون کیه؟ 2

(17-12-2013، 14:14)فریناز 289 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم با بقیه موافقم چون قبل از این که تو بیای برادر( gomnam)سایتو ب گند کشید حالا هم تو!

اول یه نگاه به تاریخ عضویت خودتون بکنید،بعدم به تاریخ عضویت من،بعد بگید کی اول بوده کی نبودهAngry
آگهی
کریمی
سید علی مومنی و جواد مقدم
مرحوم سید ذاکر هم که تو قلب ماس
(17-12-2013، 19:32)ترلااااان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مداحی چی ههUndecidedTongue
ولی در کل سید علی مومنی و جواد مقدم
چه عجب یکی بالاخره گفت جواد مقدم .ممنون
(17-12-2013، 16:45)sheybolkhazib نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-12-2013، 14:14)فریناز 289 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول یه نگاه به تاریخ عضویت خودتون بکنید،بعدم به تاریخ عضویت من،بعد بگید کی اول بوده کی نبودهAngry

وقتی فعالیتت کم باشه دیگران فکر میکنن وجود نداشتی یا از صحنه روزگار محو شدی یا محروم شدی در هرصورت تو و اون گمنام هر دو تایپیک هاتون شبیه به هم و ...!:cool:

در ضمن بی کار که نیستم بیام تاریخ عضویتت را نگاه کنم!از روی فعالیتت گفتم!داداش
مداح مورد علاقتون کیه؟ 2

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان