امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قدرت الکساندر سوم

این نظر شما وفقط اندیشه شما در مورد این کتاب است.اگه به این است که کتاب بی منبع غیر قابل اطمینان است پس کتب کارل مارکس یا کتاب

انقلاب روسیه لئون تروتسکی نیز بی منبع است اما انقلاب روسیه تروتسکی تقریبا مطابق با وقایع و اتفاق افتاده ها است کتاب آخرین تزار روس

هم مطابق وقایع مستند واتفاق افتاده است.این فقط حرف شماست که کتاب آخرین تزار روس را نقد می کنید وگرنه این کتاب کتاب ستایش شده

ای دربین کتب تاریخی است.
نقل قول: به علاوه اينها اصلا با عقل درست در نمي آيد
شما اطلاعاتتون کمه وبا عقل شما درست از آب در نمی یاد.مطمئنم شما کتابو نخوندی واگه یه سوال از کتاب بکنم بلد نیستی جواب بدیDodgy
نقل قول: اين كتاب آخرين تزار روس هم نه يك جا و دو جا و سه جا بلكه به تعدد به گزافه گويي در مورد وقايع و اشخاص گوناگون پرداخته است
اگه راست میگی اون جاهای دیگه که گزافه گویی کرده رو بگو.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

قدرت الکساندر سوم 2
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
آگهی
من وقت اضافی ندارم با شما تلف کنم که هیچ دلیل و منطقی را قبول نمی کنید و جز به موهومات داخل ذهن تان اعتماد ندارید
بارها سعی کردم با دلیل و منطق و برهان شما را قانع کنم ولی نشد
آب من و شما تو یه جوب راه نمی رود!
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
شما باورتون اشتباه وانتقاد آمیزه به همه چی بی خود گیر می دید.همون طور که گفتم الآن یک سوال از کتاب بپرسم نمیتونید جواب

بدیدSleepyپس چون کتابو درست نخوندید حق اظهار نظر بیش تر ندارید.شما نظرتون رو یک بر گفتید وهی بدون اینکه به قول خودتون دروغ های

اون کتابو مطرح کنید.هی کتابو نقد کردید در حالی که اطلاعات کاملی از کتاب نداشتید.پس وقتتون هم تلف نکنید یا اینکه برین اون کتابو مطالعه بفرمایید وبعد نقد کنید.
مفهومه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

قدرت الکساندر سوم 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
عزيزم خواهشا وقتي چيزي نميدوني درباره اش حرف نزن
من اين كتاب را تمام و كمال در تابستان 1389 خوندم و درش جز دروغ نديدم!
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
نقل قول: من اين كتاب را تمام و كمال در تابستان 1389 خوندم و درش جز دروغ نديدم

حرف شما کذب است.این کتاب را من خواندم ودر مورد تحقیق کردم وبه جز جز مطالب اون پی بردم.عقیده تعصبی شما باعث میشه که حقایق را نبینید وحتی اگر هرکتابی مغایر با عقیده شما باشد را دروغ می پندارید.

بازهم می گم جناب جستجوی حقیقت که این اتهام را وارد کردید دروغ های اون کتاب رو نام ببرید به صورت دقیق وکامل چیزهایی که از نظر شما در اون کتاب دروغ است را بگویید. و اتهام خود را ثابت کنید
"دختر و افسر مرزی"

قدرت الکساندر سوم 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان